zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "wysokość"

Znaleziono 8 wyników:

srobert

Jaką najwyższą wysokość mają te drzewa ? PILNE !

srobert | 7 września 2012 07:09:19 | kategoria: Przyroda, Rośliny

• G+
  • Facebook

Jaką najwyższą wysokość mają te drzewa ? : brzoza, dąb, sosna, eukaliptus.

PILNE ! Potrzebuję do szkoły ! Szukałem w internecie ale jak zwykle najważniejszego nie ma. 

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
GPS Grzegorz

Jaka jest maksymalna wysokość, na której jest wystarczająco dużo powietrza, by skrzydła samolotu mogły wytwarzać siłę nośną?

GPS Grzegorz | 17 maja 2012 17:48:25 | kategoria: Nauka i technika, Nauka

• G+
  • Facebook

Innymi słowy jak bardzo wysoko mogą latać samoloty (wszystkie, i pasażerskie, i wojskowe pod uwagą)?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
GPS Grzegorz

Na jakiej wysokości nad powierzchnią Ziemi powietrze przestaje stawiać opór aerodynamiczny?

GPS Grzegorz | 13 maja 2012 13:49:37 | kategoria: Podróże, Środki transportu

• G+
  • Facebook

.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
GPS Grzegorz

Na jakich wysokościach latają ptaki?

GPS Grzegorz | 3 kwietnia 2012 21:40:22 | kategoria: Podróże, Środki transportu

• G+
  • Facebook

Mam na myśli przedział wysokości, na których można się ich spodziewać. Powyżej jakiego pułapu samoloty mogą już bezpiecznie latać, bez ryzyka zderzenia się z nimi? (pytanie zainspirowane programem Katastrofa w przestworzach)

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
Siwy

Jaka jest zasada oznaczania wysokości na jakiej zawieszony jest most lub wiadukt nad drogą?

Siwy | 27 marca 2012 18:58:53 | kategoria: Motoryzacja, Bezpieczeństwo

• G+
  • Facebook

Trochę podrużuję i nie mogę jakoś tego rozgryżć. Są mosty które są oznaczone 3,6 metra i swobodnie mozna przejechac autem 4,05. Takich wiaduktów jest mnóstwo, najwięcej na sląsku. I teraz pytanie nasuwa się następujące, dlaczego wysokość wiaduktów oznaczana jest w sposób powiedział bym przypadkowy? To nie ułatwia podróżowania a wręcz przeciwnie utrudnia, bo gdy widzimy ograniczenie to nie zastanawiamy się czy to wartość wyższa czy niższa od wartości wysokości pojazdu którym się jedzie, tylko trzeba dowiadywać się od innych kierówców 'ile przechodzi'. Domyślam się ze niektóre wiadukty mogą uginać się pod cięzarem pociągów, lecz nie uwierzę nigdy ze wiadukt  pod którym przejezdza auto o wysokości 4,15(czyli praktycznie jest jeszcze wyzszy) ugnie się do wysokości 3,5

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
ja-nuż

Zarobki a wykształcenie, czy jedno zależy od drugiego pod kątem prawa?

ja-nuż | 2 stycznia 2012 20:35:37 | kategoria: Praca, Wynagrodzenia

• G+
  • Facebook

Chciałbym zapytać czy wysokość wynagrodzenia za pracę uzależnione jest od posiadanego wykształcenia? Podam przykład na mojej osobie: pracuje jako sprzedawca / magazynier w prywatnej firmie handlowej, co miesiąc na konto dostaje najniższą krajową, niedawno skończyłem studia zaoczne uzyskując wykształcenie wyższe inżynierskie. Czy w takim przypadku pracodawca ma obowiązek podwyższyć mi wypłatę (z uwagi na wyższe wykształcenie) czy jedno od drugiego nie zależy?

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Czy zamiast mandatu pieniężnego za wykroczenia drogowe powinna być praca społeczna lub jako alternatywa?

anonymous | 4 sierpnia 2011 17:51:05 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

bo dostać karę 250zł jest bardzo łatwo, a zarobić takie pieniądze niewspółmiernie trudno. Nawet 50 zł dla biednego Polaka to duży wydatek.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Boro567

Ile byście chcieli zarabiać w obecnej pracy? Sondaż

Boro567 | 10 marca 2011 00:41:40 | kategoria: Praca, Wynagrodzenia

• G+
  • Facebook

Tylko szczeze;) i prosze nie pisać jakiś niewyobrarzalnych sum np 25 lub 50tyś na miesiąc bo to chyba nierealne no chyba ze ktoś tu tyle zarabia to co innego;)

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd