zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Materiały z tagiem "cykl"

Znaleziono 14 wyników:

Cynthia

Potrzebuję porady.

Cynthia | 1 marca 2012 13:49:42 | kategoria: Kobieta, Ciąża

• G+
  • Facebook

Mam mętlik ;/ mam nieregularne cykle od roku, najpierw okres spóźniał mi się od 7 do 2 dni potem pojawiał od 1 do 5 dni za wcześnie. 23 stycznia dostałam okres, który skończył mi się 27, 9 na 10 lutego dostałam lekkiego różowego plamienia. Od końca okresu włącznie z 9 lutym uprawialiśmy seks przerywany co najmniej 2 razy. Okres powinnam dostać ok. 20 lutego. Dodam że przez kilka dni czułam kłucie w lewym jajniku, czułam każdego dnia jakby zaraz miałby zacząć mi się okres, ogólne rozdrażnienie, pojawiły mi się syfki na plecach, wczoraj nudności, a w nocy tak jakby palenie w żołądku. Dziś 1 marca rano dostałam okres(?). Pomimo tego że od ok roku mam nieregularne to zawsze każdego miesiąca dostawałam okres. Tak bardzo chciałabym mieć dzidzie. Miałam nadzieje że jednak jestem w ciąży, jednak testu nie robiłam, chciałam poczekać jeszcze kilka dni. Czy możliwe jest że jednak jestem w ciąży? Czy zna ktoś stronę gdzie mogę zapytać ginekologa o swoje wątpliwości?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
_allica

Jakie mogą być najczęstsze przyczyny występowania miesiączek w środku cyklu?

_allica | 7 stycznia 2012 13:09:48 | kategoria: Zdrowie, Choroby kobiece

• G+
  • Facebook

jw.

odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz
Domis46

Dlaczego mój okres jest o 4 dni wcześniej niż miał być ??

Domis46 | 15 października 2011 14:35:57 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Witam :) mam okres 4 dni zawcześnie niz mial byc :( Czy to moze znaczyc ze ze mna jest cos nie tak :( A i powiem jeszcze ze to jest moj piaty okres i ze mam 12 lat :) Czy to moze byc ta przyczyna ??

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz

Jak oceniasz jakość swojego snu? Zazwyczaj śpię? Sondaż

anonymous | 9 października 2011 15:27:02 | kategoria: Zdrowie, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Pytanie zainspirowane filmem: "Świat bez tajemnic – wszystko co trzeba wiedzieć o śnie". Tytuł oryginału: "10 things you need to know about sleep".

W filmie, wbrew polskiemu tytułowi, są ukazana głównie metody polepszania snu, ułatwiania zasypiania.

Chciałbym wiedzieć, jak duży, na większość osób, ma wpływ jakości i długości snu.

>8 godzin : oznacza to powyżej ośmiu godzin snu

Jakość snu - jeżeli w ciągu nocy często się budzisz, chodzisz spać o różnych porach (raz 8 wieczorem, następnego dnia 12) itd to jest zła.

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
cośtam

Co wiecie o skróconym cyklu edukacji?

cośtam | 5 czerwca 2011 18:55:23 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Słyszałem, że najzdolniejsi uczniowie mogą mieć skrócony cykl edukacji w szkole. Chodzi mi o to, że mogą zostać przeniesieni np. z 1 gimnazjum do 3 gimnazjum. Wiecie coś na ten temat? Na jakich zasadach to jest? Jakie wymagania trzeba spełnić? Bo szukam o tym po różnych stronach i nic nie mogę znaleźć...

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedz
Vividia

Problem z miesiączką...

Vividia | 31 stycznia 2011 16:29:02 | kategoria: Kobieta, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mam problem z miesiączką... Spóźnia się, ale... W czasie jak powinnam mieć miesiączkę, miałam obolałe piersi i podbrzusze tak jak przed miesiączką... Czy jest możliwe, że po prostu miałam cykl bezowulacyjny???

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedz
Edi1000

Czy zrobił ktoś już z was cały cykl szóstki Weidera?

Edi1000 | 11 sierpnia 2010 00:29:05 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Ja właśnie przed skończyłem cały cykl(42dni). Ale to nie koniec, odpoczywam 2miesiące i znów będę robił kolejny cykl:) Jeżeli chcecie to chętnie wam poradzę w tej materii. Pozdrawiam

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
XXXXC

Dlaczego tak śpie?

XXXXC | 16 czerwca 2010 04:17:06 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy to jest normalne że po 22 godzinach bez snu pozsłem spac o 22 zeby sobie cykl dobowy wyregulować, wstałem wmiare wypoczęty ale o 4, jak bym jeszcze poszedł spać dalej to bym sie obudził o 15 z bólem głowy, czy to jest normalne ze spie albo 4-6 godzin albo 10-15, jak zrobic zeby spac normalnie 7-8 ?

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
arek76

Część ciepła?

arek76 | 10 października 2008 01:10:45 | kategoria: Szkoła, Fizyka

• G+
  • Facebook

Gaz wykonuje cykl Karnota. Temperatura bezwzględna źródła ciepła jest 3 razy większa od temperatury bezwzględnej chłodnicy. Jaką część ciepła gaz oddaje do chłodnicy?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedz
gujak123

Co sie Stanie Gdy przerwe Cykl ?

gujak123 | 23 sierpnia 2008 14:08:55 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Mam pytanie .... moja dziewczyna miala niedawno miesiaczke i zaraz po niej zaczela brac tabletki antykoncepcyjne (bierze je juz od 6 miesiecy) ale ostatnio sie zapomniala i nie wziela 3 tabletek z rzędu, a potem zjadla 2 naraz (chodz ja sadze ze to pewnie bylo bez sesu i tylko namieszalo jej w organizmie) a teraz zabronilem jej zarzywac tych tabletek i kazalem jej poczekac na nastepny okres, z tym ze ona go miala jakis tydzien moze poltorej tygodnia temu wiec nie wiem co nastapi,tzn.czy miesiaczke dstanie za 3 moze 4 dnii badz jak przy normalnym cyklu??. jesli ktoras z was moze udzielic jakiej sensownej odpowiedzi, bo moze komus z was sie cos takiego przytrafilo to powiedzcie co sie dzialo ...

odpowiedz

Ile czasu zajmuje wodzie pełen cykl?

anonymous | 11 lipca 2008 13:33:52 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

od wyparowania, po opady i wypłynięcie ze źródła np. rzeki?

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Cykl rocznych świąt w obrządku bizantyjskim- może mi ktoś podać literature z tym związaną??

anonymous | 26 marca 2008 16:18:50 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jesli ktoś sie orietuje w tej dziedzine nauk, jak moze to niech mi poda nazwy ksiażek w jezyku polskim.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Czy ludzkość może pochodzić z Marsa?

anonymous | 20 października 2007 19:59:04 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

W tym materiale o czasie 17 min 27 s jest mowa, że w takich a siakich warunkach cykl dobowy człowieka wynosi 24 godziny 37 minut co odpowiada cyklowi dobowemu Marsa.

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Dni bezpłodne ??

anonymous | 5 lipca 2007 00:27:40 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Chciałam sie dowiedziec keidy sa dni bezpłodne i jak je mozna obliczyc ??

odpowiedz

Wyszukiwanie użytkowników

Brak użytkowników dla podanej frazy.

Zgłoś błąd