• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
Drodzy Użytkownicy Pytamy.pl!

W trosce o lepszą jakość usług łączymy siły z forum serwisu Kafeteria. Połączenie serwisów to więcej użytkowników i szybsze odpowiedzi na pytania. Zapraszamy wszystkich na nowe, lepsze pytamy.pl w ramach https://f.kafeteria.pl/ zatytułowane „Dziś pytanie, dziś odpowiedź”. Link znajduje się TUTAJ.

Na nowym forum czeka na Ciebie wiele ciekawych funkcji, a przede wszystkim możesz zadawać pytania, udzielać innym odpowiedzi i prowadzić dyskusję.

Jednocześnie informujemy, że po szczegółowej analizie podjęliśmy decyzję o zakończeniu działalności obecnego serwisu pytamy.pl z dniem 25 czerwca 2019 roku.

Dziękujemy za korzystanie z pytamy.pl i przepraszamy za niedogodności związane z zamknięciem serwisu.

Podgląd

piesaryk

piesaryk | 16 czerwca 2019 18:33:28 | kategoria: ,

Co to jest AMA?
AMA – Ask Me Anything – Zapytaj mnie o cokolwiek! Stwórz wydarzenie AMA z Twoją osobą w roli głównej
i odpowiadaj na pytania użytkowników.
+ sonda
zamknijsonda

1.

2.

+ kolejna odpowiedź
podgląd
piesaryk

piesaryk 0,0 pkt

zarejestrowany: 12.12.2017 ostatnio online: 12.12.2017 11:47:40

Transport w Polsce jest na tyle rozwinięty, aby człowiek mógł dojechać w wyłonione wcześniej miejsce. Jeżeli mamy samochód to nie powinniśmy się troskać, że nie dojedziemy w wyznaczone miejsce, do znajomych lub do rodziny. Ale to wszystko zależy oczywiście od dróg jak są zrobione i w jakim stanie się obecnie znajdują. Wszyscy wiemy o co idzie. Jeśli nie posiadamy auta musimy jechać innym środkiem, czyli środkiem komunikacji. Mogą to być autobusy typu rozkład jazdy Bydgoszcz, lub też pociągi. Autobusem droga zawsze jest dłuższa, a za tym idzie, też to, ze wyjazd będzie w dłuższym czasie. Pociągiem natomiast szybciej dojedziemy. Jakkolwiek nie zawsze. W dobie kryzysu kolei coraz więcej pociągów się spóźnia i coraz znacznie więcej jest niezadowolonych pasażerów. Wszyscy pamiętamy akcję, gdzie kolej zmieniła rozkład jazdy nie informując o tym swoich pasażerów. Wybuchła panika i ogólny skandal na dworcach PKP. Takim skandalom rząd polski może szybko zapobiegać. Kolej jest państwowa w pewnej części i powinna się starać by nie strwonić swoich konsumentów.

głosowania (0)
W tym miejscu wyświetlą się pytania, sondaże, poradniki dodane z tego profilu
Zgłoś błąd