zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
kinia20064

Czy jest tu coś nie tak ?

kinia20064 | 24 października 2008 22:37:21 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Hmmm... Od czego tu zacząć ?
Może od tego że wkurza mnie fakt że mój chłopak kiedy powiedziałam mu że nie potrafi okazywać mi uczuć jak na początku naszej znajomości to twierdzi że nie umie lub mówi mi że jak był ze swoja była to miał taką wenę twórcza i potrafił jej okazywać uczucia ... Albo jak kiedyś pisała ze swoją "koleżanką" ;/ to pisał do niej takie esy że ja się zastanawiałam dlaczego do mnie nie potrafi tak pisać lub się odzywać a uparcie twierdzi że mnie kocha ... Owszem zmienił się przy mnie o 180stopni poświęca się dla mnie ale brakuje mi tu czegoś ... :(

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 10 odpowiedz
tagi: lol
kobietka

kobietka | 24 października 2008 22:50:42

Może jemu też brakuje tego czegoś? Nie zamartwiaj się, nie miałaś do czynienia z jego poprzednią weną.

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... skomentuj
modliszkowie

modliszkowie | 24 października 2008 22:56:05

No i dobrze, że zachowuje się inaczej, niż w pozostałych związkach. Chyba nie chciałabyś, żeby stosował na Tobie wypróbowane już techniki, wymyślał Tobie podobne teksty co innym, miał co porównywać w was? Chciałabyś byc kopią tych poprzednich? Szczerze wątpię. Warto się zastanowic nad soba - a jaka Ty jesteś w stosunku do niego? Zimna, zachowująca się tak jak opisałaś jego?

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... skomentuj
WyluzujKite

WyluzujKite | 25 października 2008 12:29:23

bravo .

2 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 25 października 2008 12:49:07
Odpowiada Ekspert kategorii Pozostałe II.

Czego konkretnie Tobie brakuje - sŁowa pisanego, czuŁych sms - ów ? Powiedz mu że tego pragniesz. To co najważniejsze, nie da sie opisać sŁowami. Piszesz że poświęca się, zmieniŁ się dla Ciebie - może to są wŁaśnie dowody jego uczuć do Ciebie. Nie znam Was, nie wiem ile trwa związek i nie wiem czy ta zmiana o 180 stopni, to jego wola, czy po prostu zmieniŁ się tylko dla świętego spokoju.

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
DarekR

DarekR | 25 października 2008 01:50:11

A może się tylko trochę "zmęczył" (wypalił) tamtym okazywaniem uczuć, od czegoś takiego też można "zadyszki złapać", poczekaj cierpliwie, nabierze chłopak sił i Tobie również będzie słodził nie mniej niż w poprzednim związku, jak twierdzisz, że przy Tobie się zmienił i poświęcać się potrafi, to na pewno nie jesteś mu obojętna, bo wtedy nie byłby wstanie się dla kogoś zmieniać, a dla Ciebie był gotów to zrobić.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
lamalama

lamalama | 25 października 2008 09:59:28

Na jakiej podstawie dobraliście się w parę, skoro tak to widzisz?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
kanka89

kanka89 | 25 października 2008 10:25:45

o ja chłopaku, uciekaj od niej jak najszybciej. Emocje powinny płynąć same ze środka, a nie być wymuszane.

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
kinia20064

kinia20064 | 25 października 2008 22:00:51

Dzięki za pierwsze 3 komentarze ! Macie racje dam mu jeszcze trochę czasu skoro rok to dla niego za mało jak to ktoś powiedział "nie odrazu Rzym zbudowano" ...

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
trybik

trybik | 26 października 2008 00:36:58

A może te poprzednie "weny" to było coś wymuszonego, po prostu spełniał oczekiwania tamtej dziewczyny? Może z Tobą chce się czuć naturalnie, bo podejrzewa, że to na długo i poważnie?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
kinia20064

kinia20064 | 27 października 2008 21:52:57

Od pewnego czasu patrze na swój związek inaczej niż przedtem ... Ponieważ do tej pory byłam przyzwyczajona do zachowań swoich byłych i wręcz można powiedzieć ze próbowałam narzucać pewne zachowania swojemu chłopakowi a teraz pozwalam sobie i jemu na naturalne zachowania bo obydwoje nie potrafimy be siebie godz. spędzić :) ...

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 39,4 pkt elsieelsie
  2. 2 24,7 pkt collins02collins02
  3. 3 22,6 pkt okonekokonek
  4. 4 15,5 pkt birbantbirbant
  5. 5 12,6 pkt AntykwaAntykwa
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

collins02 Grand Pennywise OscypkowaGorskaFoczk anieczka VVadera agas
Zgłoś błąd