zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Podróże: Pozostałe

wiktoria21

Jak to możliwe?

wiktoria21 | 12 września 2018 21:24:49 | kategoria: Podróże, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Hey
Mam na imię Wiktoria i mam 13 lat a moja koleżanka ma prawie 11 lat i mieszka w USA. A przechodząc do pytania jak to jest że ja mając 13 lat leciałam z 14 razy samolotem przy tym odwiedzając 6 krajów(Turcja, Czechy, 2 x Egipt, Grecja, Niemcy, Holandia) a moja koleżanka która rocznikowo ma 12 lat ( czyli jest 2,5 roku młodsza ode mnie) leciała już ponad sto razy samolotem.(nie wiem nawet czy nie doszła już do 200 razy) A odwiedzając przy dużo krajów i kontynentów(np. Tajlandia, Argentyna, Japonia, Malediwy, Nowa Zelandia). I nie że jestem zazdrosna ale powinno być tak że starszy powinien robić więcej ciekawszych rzeczy a nie na odwrót. Na przykład ja rok temu w wakacje byłam tylko nad polskim morzem a ona w Seychelles, Włochy, Dubaj). Ona ma najnowszy telefon a ja starego samsunga mam. Ona mieszka sobie w USA przy plaży a ja na wsi. Czemu niektórzy mają wszystko a niektórzy nic   

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
fan linuxa

dlaczego wszyscy powyjeżdżali na wczasy i do tej pory nie wrócili?

fan linuxa | 29 sierpnia 2018 18:02:18 | kategoria: Podróże, Pozostałe

• G+
  • Facebook

juz mamy prawie wrzesień a na forum i u mnie w okolicy nikogo nie ma nigdzie nikogo nie ma u mnie w okolicy jest jak na pustyni każdy powyjeżdżał i dzieci są dalej na koloniach mimo że jest już blisko wrzesień, tutaj na forum jest tak samo od połowy sierpnia prawie nikogo nie ma. kończy sie sierpień a nikogo nie ma na forum. miałem nadzieję ze chociaż na forum kogoś znajdę. 

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
Ajumiko

Jak załatwialiście sobie noclegi?

Ajumiko | 27 sierpnia 2018 13:15:55 | kategoria: Podróże, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Ja trochę sobie tego lata pojeździłam i to uwielbiam i oby tak dalej się dało, więc siłą rzeczy musiałam gdzieś nocować. Pierwszy wyjazd, zorganizowana wycieczka, wiadomo organizator ogarnia wszystko i noclegi tym razem były gdzieś przy trasie, hotele bardzo blisko miast, które zwiedzałam. Super. Potem prywatne wyjazdy i to ja załatwiałam noclegi. Na szczęście znane punkty nie zawiodły. W Zakopanem nocleg zamówiłam u tej samej pani, ale tym razem dała adres tuż przy Krupówkach, w apartamencie w bloku. Ekstra. W Gdyni ten sam adres, co ostatnio, na szczęście również było miejsce, mimo, że dzwoniłam kilka dni przed przyjazdem. Po raz pierwszy te adresy wytropiłam na booking.com i teraz już mam:). Kolejny nocleg, w Krynicy Morskiej, to już był hardcor, jechaliśmy w ciemno, szukaliśmy noclegu pukając od drzwi do drzwi i dzwoniąc pod numery na płotach, bramach i domach. Sierpniowy długi weekend, noc z piątku na sobotę. Totalny szczyt sezonuŚmiech Nikt nie chce gości na jedną noc, bo im się zmieniać pościeli nie opłaca. W końcu jedna babka zgodziła się ulitować nad biednymi wędrowcami, gdy zaproponowałam, że jej jedyny wolny trzyosobowy pokój zajmiemy i zapłacimy te 150 zł, mimo, że jesteśmy we dwójkę. Po godzinie szukania w upale braliśmy co jest. Gorące morze czeka, plaża czeka, a tu myk i będzie wieczór! Kiedy weszliśmy do środka, nie widzieliśmy nic, tylko zakurzony, zapaproszony dywan i koce na łóżkach, o mamooooooooooooooooo! szliśmy po samochód i zastanawialiśmy się, jak uda nam się przetrwać do rana, bo nawet nie sprawdziliśmy gdzie jest łazienkaWystawiony język i jaka jest. Babka tak zdesperowanym turystom, którzy chcą tylko się przespać nawet nie przyniosła pościeli, ale ja sobie tego nie wyobrażałam, żeby spać na gołej poduszce, czy pod kołdrą bez poszewki. Poszłam do niej, to dopiero dała. Na szczęście kiedy złożyłam dywan na pół zakrywając brud, zdjęłam z nowej wersalki gruby brązowy koc, zaczęłam odkrywać, że pokój jest całkiem ładny, meble nie są stare, jest balkon, telewizor, samochód stoi na podwórku tuż pod oknem, prysznic z ciepłą wodą i kibelek, co prawda na półpiętrze, ale jest, nawet czerwona piekna róża w butelce jest Śmiech, a obok nas mieszkają też inni turyści... Pogoda piękna, do wszystkich atrakcji bliziutko, nie jest źleŚmiech Już nie zawracaliśmy babkom głowy o sprzątanie pokoju, bo jeszcze by nas wyrzuciłyWystawiony język

Ostatnia aktualizacja: 27-08-2018 13:47:54
0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
miLejdis

Myślicie, że ten maoryski przystojniak witając się z Agatą mógł pomyśleć choć przez chwilę o skonsumowaniu jej?:)

miLejdis | 22 sierpnia 2018 22:40:33 | kategoria: Podróże, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda podczas wizyty w Nowej Zelandii

Na zdjęciu powyżej oczywiście Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda podczas wizyty w Nowej Zelandii. Agata wita się z Maorysem. Chcielibyście się tak witać? Czy wiecie że Maorysi  zajmowali się m.in. uprawą roślin, hodowlą, rybołówstwem, i praktykowali też kanibalizm:) sama się prosi?:)

Słyszeliście jak parę lat temu, 40-letni Niemiec wybrał się z ukochaną na wakacje na Polinezję Francuską. Tam został zjedzony przez przewodnika! a jego żona została przywiązana do drzewa i brutalnie  zgwałcona. Przewodnik został skazany na 28 lat więzienia. Straszna tragedia?

Gdzie, w jakich krajach jeszcze możemy paść ofiarą... kanibalizmu ? Podobno współcześni Maorysi są już mili, gościnni, życzliwi ble, ble bleeeeeeeeeeee.

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 15
odpowiedz
Autsajder

Tam gdzie idę?

Autsajder | 19 sierpnia 2018 00:04:26 | kategoria: Podróże, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Tam gdzie idę zawsze jest słońce.
Tam gdzie idę jest żabi koncert. To gdzie idę?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 16
odpowiedz
okonek

na dobranoc?

okonek | 15 sierpnia 2018 22:43:48 | kategoria: Podróże, Pozostałe

• G+
  • Facebook

powoli robi się chłodniej to bedzie o Eskimosach 

Tata Eskimos z synkiem Eskimoskiem poszli na polowanie. Widzą białego niedźwiedzia. Tata Eskimos złożył się do strzału. Wypalił. Niedźwiedź padł.
- Słuchaj mój synu - mówi tata Eskimos - to jest biały niedźwiedź. Jest bardzo pożyteczne polowanie na niedźwiedzia, bo zwierz ów ma bardzo ciepłe futro, z którego można zrobić wyśmienite odzienie.
- Rozumiem mój ojcze - odpowiedział Eskimosek
Poszli dalej. Widzą białą fokę. Tata Eskimos złożył się do strzału, wypalił i zwierzę padło.
- Popatrz mój synu - powiada tata eskimos - to jest foka. Z niej możesz mieć futro oraz wyborny tłuszcz.
- Tak mój ojcze - pokiwał głową Eskimosek
Idą dalej. Widzą białego człowieka. Tata Eskimos złożył się do strzału, wypalił i człowiek padł.
-Popatrz mój synku, to jest myśliwy z Europy. Ani z niego nie wytopisz tłuszczu, a jego skóra też na nic Ci się nie przyda.
Tata Eskimos pochylił się nad zwłokami Europejczyka, wsunął rękę do kieszeni kurtki denata.
- Europejczyk w zasadzie na nic się nie przyda, ale zapalniczkę  zawsze przy nim znajdziesz.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz

Czy w innych państwach lub rejonach świata istniał odpowiednik "Dzikiego Zachodu"?

~Ceryl | 12 sierpnia 2018 13:13:39 | kategoria: Podróże, Pozostałe

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
lizus-

Witam Was serdecznie po dłuższej przerwie!:)

lizus- | 10 sierpnia 2018 23:55:11 | kategoria: Podróże, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Coś sie działo pod moją nieobecność;>

Pozdrawiam

PS. avatarek nie chce mi sie załadować. Może dlatego, że email aktywacyjny nie doszedł.
http://emoty.blox.pl/resource/coffeenews.gif

Ostatnia aktualizacja: 11-08-2018 00:22:06
1 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 32
odpowiedz
ata-ata

Dzień dobry w Światowym Dniu Spaceru

ata-ata | 27 lipca 2018 10:28:16 | kategoria: Podróże, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Dzisiaj mamy poza tym:
Dzień Administratora 
- w Finlandii Święto Siedmiu Braci Śpiących: Unikeonpäivä (Popielica)
- amerykański Dzień  Rozmów w Windzie
- amerykański Dzień  "Wynieś Swój Kwiatek na Zewnątrz"
- a w nocy od około 21.30 - (księżyc w pełni)
  możemy oglądać Zaćmienie Księżyca
  Ciekawa jestem komu uda sie zrobić ciekawe zdjęcie

A kwiatek na zdjęciu to cykoria, rośnie przeważnie przy drodze stad nazywana czasem cykoria podróżnik

0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 40
odpowiedz
Ajumiko

Wspólne podróżowanie, to wielkie wyzwanie?

Ajumiko | 25 lipca 2018 10:22:37 | kategoria: Podróże, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Zakopane, leje kolejny dzień, ludziska krążą od knajpy do knajpy, od sklepu do sklepu, śmigają po szlakach w deszczakach... 
Całe rodziny na Krupówkach rozmyślają, co robić...
Stoję sobie chwilę w wejściu do sklepu, czekam na kogoś, obserwuję ludzi i słyszę:
"o k...., jak ja nie lubię tego Twojego marudzenia, o ja pier....ę"
Za chwilę ze sklepu wychodzi ojciec z kilkulatką i nastolatką, pyta co będą robić, bo to ona jest najbardziej problematyczna. Ona patrzy w ziemię i milczy... Za chwilę widzę młodego faceta, który chwyta słup latarni i rzuca soczystym wyrazem. 
Wspólne podróżowanie, to wielkie wyzwanieŚmiech
Macie na ten temat jakieś przykłady?

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 35,4 pkt elsieelsie
  2. 2 32,7 pkt okonekokonek
  3. 3 16,4 pkt Głos na puszczyGłos na puszczy
  4. 4 13,6 pkt AsiaPytalskaAsiaPytalska
  5. 5 13,0 pkt MalitaMalita
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

ata-ata Petunia leone2 ptakwodny Catbert antysocjalista elsie