zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

zamknij x

Umieść na stronie

Pobierz kod do umieszczenia pytania na innej stronie internetowej:

Wybierz rozmiar:
Wybierz kolor:
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Miłość i związki: Pozostałe

Kurkaa

Za 4 godziny mam randke ale najadlem sie teraz grochuwki jak nie wypuscic gazow?

Kurkaa | 9 października 2018 12:20:46 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

O czym swiadczy uganianie sie za inną jesli ma sie partnerke

anonymous | 22 września 2018 18:14:04 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

O czym swiadczy uganianie sie za inną jesli ma sie partnerke

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 10
odpowiedz
waranzkomodo

Mówicie swoim partnerom/partnerkom miłe rzeczy?

waranzkomodo | 14 września 2018 08:17:54 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Chwalicie ich? Doceniacie? Zauważacie to co robią dla Was, dla domu, dla związku? Cieszycie się ich sukcesami? A może uważacie że dobra praca dla dobra rodziny i związku to standard i nie warto o tym wspominać? 

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedz
aksel

Jesienne wieczory już co raz bliżej , macie jakiś pomysł na ich spędzenie ?

aksel | 12 września 2018 17:17:51 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jesienne wieczory już co raz bliżej , macie jakiś pomysł na ich spędzenie ?

Ostatnia aktualizacja: 28-09-2018 11:32:38
0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz
smutna3

Jak byście odebrali takie słowa mężczyzny?

smutna3 | 10 września 2018 13:19:46 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Co według Was oznaczają takie słowa mężczyzny (wszystkie wypowiedziane oczywiście z uśmiechem): "Myślałem, że to właśnie ze mną lubisz najbardziej pracować", "Jak byłbym chory, to nie przyszłabyś za mnie do pracy?", "Oczywiście zostaniesz ze mną dłużej w pracy, tyle godzin co ja", "Szkoda, że nie ma tutaj zapisanego Twojego numeru", "A tego to już mi nie podasz, jak wisi to trochę dalej od Ciebie?", Na przerwie w pracy: "Do zobaczenia, ale szybko wracaj", "Ale Cię długo nie było", "No i kto Cię tego nauczył? Oczywiście, że ja.", "Hmm i to byłoby chyba na tyle z tej naszej znajomości?". Co o tym myślicie?

odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz
Cichy  Lobbysta

Jakie związki partnerskie lepiej służą społeczeństwu?

Cichy Lobbysta | 5 września 2018 22:00:32 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Monogamiczne czyli z jednym partnerem, partnerką, czy z wieloma partnerami/partnerkami?

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 11
odpowiedz
Bingola

Czego zazdrościsz płci przeciwnej?

Bingola | 1 września 2018 18:57:01 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Liczę na wasze przemyślenia przy sobocie.

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych... odpowiedz
Majka101101

Ratunku...?

Majka101101 | 29 sierpnia 2018 11:02:43 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Nie mogę zapomnieć o chłopaku, który raczej dał mi kosza, choć w bardzo subtelny sposób. Poznałam go w pracy, rozmawialiśmy, pisaliśmy. Pierwsza do niego zagadałam. Pisaliśmy przez kilka dni, wydawało mi się, że chciałby ode mnie czegoś więcej niż zwykła znajomość. Nagle zaczął pisać bardzo jednoznacznie, prosił o nagie zdjęcia, wysłałam mu kilka. Pisał coś tam o tym, że nie spieszy mu się do bliskich kontaktów, pisał też, że jestem ładna, że kiedyś się spotkamy. I nagle przestał pisać i odpisywać na smsy. Zaczepiłam go w pracy, rozmawiało się bardzo miło i fajnie, znów miałam wrażenie, że chce czegoś więcej. W sobotę chciałam od niego jednoznacznej odpowiedzi co dalej. No niestety... Dał mi kosza. Powiedział, że możemy być znajomymi, ale nie musimy przecież ze sobą pisać, żeby tak było. No, dziwne, znajomi jednak od czasu do czasu ze sobą piszą. Spytałam się go, po co to wszystko było. Po co były te komplementy, po co to "kiedyś się spotkamy"? - "No bo jesteś ładna, kiedyś się spotkamy". Tak, spotkamy się bez pisania czy rozmowy, świetny plan. W końcu wypalił, że "no to mam dziewczynę". Wiem, że jej nie ma i mu to powiedziałam. Przez ułamek sekundy zobaczyłam w jego twarzy zdziwienie i podziw, więc mam rację. Chciał mnie spławić, ok. Tylko po co było to kokietowanie siebie w pracy, spojrzenia, uśmiechy, smsy? Po co dał mi swój numer telefonu, po co ze mną pisał? Stwierdził, że z grzeczności, ale jego pisanie raczej nie było takie, jak się pisze, żeby komuś nie sprawić przykrości... To głupie, bo tak naprawdę nie znam go i wgl, a nie mogę o nim zapomnieć. Zauroczyłam się w nim tak mocno, że nie mogę robić żadnej rzeczy bez myślenia o nim, o jego uroczej, dość ładnej twarzy (no bo nie jest najprzystojniejszy). O jego głębokim głosie, raczej niepasującym do dziecinnego wyglądu. Codziennie mi się śni, po przebudzeniu czuję taką pustkę, żal, chce mi się płakać. Z jednej strony mam świadomość, że już nigdy nie będę miała najmniejszej szansy na bycie z nim, a z drugiej jest w środku mnie ta głupia nadzieja, że jednak może za 10 lat się odezwie i znowu głos rozsądku "nie odezwie się, idiotko, bo na pewno usunął już Twój numer telefonu". Jestem rozbita, stłamszona i czuję się jak śmieć. Czuję się jeszcze brzydsza niż przed tą całą sytuacją. Nigdy nie będę miała tego chłopaka, którego chcę. Zawsze byłam i będę z kimś, kogo podrzuci mi los. Już tak było wiele razy - chłopak mi się nie podobał, był okropnie brzydki, nie w moim guście totalnie, ale ostatecznie z nim byłam, bo jaki miałam wybór? Ci chłopcy, których ja chcę, nie chcą mnie. Widać naprawdę jestem okropnie brzydka, skoro nikt mnie nie chce, skoro nie potrafię oczarować wymarzonego chłopaka i przy sobie zatrzymać. A to jego "jesteś ładna"... Mogę to włożyć między jego wszystkie kłamstwa w rodzaju "kiedyś się spotkamy". Niech go szlag trafi. Jak o nim zapomnieć? Jak przestać o nim śnić? Najgorsze, że są to sny w stylu, że on pisze, spotykamy się itd. Boże, jak chce mi się płakać. Chciałabym zniknąć, tak po prostu.

odpowiedzi i komentarzy: 20
odpowiedz
Maciej99

Moja dziewczyna jest ukrainką, i...

Maciej99 | 23 sierpnia 2018 19:24:51 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Cześć wszystkim, jako jest to mój pierwszy post na tym portalu, więc proszę o wyrozumiałość, z góry dziękuję ;)

Mam dziewczynę Anastazję (oczywiście tłumacząc Jej imię na polski język). Jesteśmy już ze sobą 5 lat.
Ostatnimi czasy, moja dziewczyna oglądała film historyczny, w którym opowiadali jak Niemcy i Ukraińcy zabijają polaków.
Bawiło ją to, w jak okrutny sposób mordują, do tego diabelsko się śmiała, tzn. cieszyła.
Próbowałem Jej zwracać uwagę, że skoro jest w naszym kraju, powinna szanować polaków.
Jednak to nic nie dało.
Proszę o jakieś rady, na prawdę uszy mi krwawią jak ona mówi tak makabryczne rzeczy...

odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
smutna3

Koniec pracy - koniec znajomości z mężczyzną, czy warto mieć nadzieję na coś więcej?

smutna3 | 15 sierpnia 2018 11:46:42 | kategoria: Miłość i związki, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Wczoraj ostatni raz spotkałam się w pracy z mężczyzną, z którym przegadałam tam bardzo dużo godzin, czułam, że ciągnie nas do siebie, flirtowaliśmy ze sobą i rozmawialiśmy o wszystkim, świetnie się czuję w jego towarzystwie i widzę, że On również w moim. Nikt z nas nie wspomniał jednak, że chciałby spotkać jeszcze drugą osobę, jedynie w żartach mówił mi, że przyjdzie do tej pracy zobaczyć jak mi idzie praca, albo zadzwoni do tego miejsca i sprawdzi, czy odbieram telefony. Mamy ze sobą kontakt internetowy. Ile byście czekały aż się ten mężczyzna do Was odezwie? Przez ile czasu miałybyście nadzieję, że może z tego wyniknąć jakaś dalsza znajomość?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz

Przeglądasz kategorię:

Najaktywniejsi dziś

1. 1 111,6 pkt collins02collins02
  2. 2 97,4 pkt elsieelsie
  3. 3 79,3 pkt okonekokonek
  4. 4 69,1 pkt ptakwodnyptakwodny
  5. 5 63,5 pkt PennywisePennywise
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

jan_ek 57 ptakwodny roqq tadzio arinkao przechodzien grzesiek19741