zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
filtruj: pytania pytania odpowiedzi

Po co funkcja trolowania z gościa jak można to robić na oficjalnym koncie od lat?

~Gość | 24 października 2018 07:11:37 | kategoria: Inne, Odjechane

• G+
  • Facebook

Cóż jednak trzebv by dostać kilka banów aby zasłużyć sobie pokornie na uczciwe łamanie regulaminu monotonią pytań.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Czy te poniższe pytania łamią regulamin? czy znikną znów o zmierzchu ? Sondaż

~Gość | 24 października 2018 07:09:20 | kategoria: Inne, Odjechane

• G+
  • Facebook

Zobacz wyniki Zagłosuj:

Kasować no już! Czy może zbyt nieprzychylne te pytania? na potrzeby wegetującego serwisu?

~:-) | 24 października 2018 07:05:06 | kategoria: Inne, Odjechane

• G+
  • Facebook

Czy o praworządności i moralności Pytoludków mogą wypowiadać się ci, co sami mają coś na sumieniu?

~Gość | 24 października 2018 07:02:27 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

Bierzecie ich słowa na serio ? tylko dlatego, że są tu od zarania dziejów? czy filtrujecie i aktualizujecie  jak system ich obecność?

Czy potraficie powiedzieć nie, nie zgadzam się z tobą Mój Przyjacielu  w ważnych kwestiach? bez obawy na wspólną przyszłość i tę przefajną relację między wami?

Co się zmieniło od tych 5- 10 lat na tym serwisie? Coś się zmieniło?

~Gość | 24 października 2018 06:57:33 | kategoria: Inne, O serwisie

• G+
  • Facebook

Prócz szaty graficznej.

Skąd tyle jadu i złośliwości w virtualu? i ten brak pokory

~Gość | 24 października 2018 06:54:03 | kategoria: Inne, Odjechane

• G+
  • Facebook

i dlaczego najmniej pokory mają ci, którzy się najwięcej w takich tematach wypowiadają?

Patrząc na poczynania moderatowów tego serwisu, potraficie dostrzec jakimi politykami byliby oni gdyby im dano tę władze?

~Gość | 24 października 2018 06:50:22 | kategoria: Inne, Odjechane

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 7
odpowiedz

Dlaczego Kucici wbija tu tylko od święta by stanąć w obronie moderacji?

~tępy irokez | 24 października 2018 06:46:16 | kategoria: Komputery, Programowanie

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Od 10 lat ten sam burdel na pytamy, w głowie się przewraca?

~Gość | 24 października 2018 06:31:54 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

PONIŻSZE TREŚCI ZOSTAŁY JUŻ TUTAJ PUBLIKOWANE ALE NIE SPODOBAŁY SIĘ ONE TEMU DESPOTYCZNEMU APARATCZYKOWI, WSKUTEK
CZEGO POSTANOWIŁ ON POZBYĆ SIĘ NIEWYGODNYCH TREŚCI)

Chodzi o to że jeden stary komuch (Bingola) został modkiem i wprowadza tutaj rządy twardej ręki i terroru.

Bi***la urządził sobie tutaj prywatny folwark. Niestety ale z dniem wczorajszym dla społeczności pytamy.pl nastały ciężkie czasy. Musimy być silni. Razem uda nam się wyplewić komunizm z naszego ogródka.

"B." wyraźnie chce zbudować tutaj wizerunek twardego i nieustępliwego stróża prawa i moralności. Taki postrach opryszków z Pytamy. Chodzi mu właśnie o to by pozyskać poklask i uznanie wśród gawiedzi typu kasia0525. Robi to dość nieudolnie i nadgorliwie. Czuję że nie zasłużyłem na takie traktowanie. Jestem chyba tylko jego pierwszą ofiarą. Na czymś trzeba zbudować mit człowieka pracy, człowieka z zasadami. Odtąd zaczynam kopiować wszystko co napiszę na wypadek prób zatuszowania mojej wali o równość i sprawiedliwość.

Ja mam wrażenie że "dziadzia" mnie po prostu nie lubi. No bo z jakiego powodu to pytanie jest kasowane ? Tylko błagam wymyślcie lepszy powód aniżeli ten że nie można zadawać pytań na temat użytkowników, bo ja tu nie pytam o użytkownika tylko o sytuację w której się znalazłem.

Prawdopodonie "B." jest ostatnimi czasy gnojony w pracy i postanowił sobie odbić to wszystko tutaj, a ja stałem się jego ofiarą na którą przenosi złe emocje.

Staram się tylko dotrzeć do świadomości tych którzy niekoniecznie zdają sobie sprawę z tego, z kim mają do czynienia. Być może na tej podstawie uda się wkrótce stworzyć coś na kształt formacji skierowanej przeciwko nadużyciom i tyranii tego człowieka.

Najgorsze jest to że takie typy jak bi...la i antykwa zaczynają kontrolować i tworzyć serwis na kształt im odpowiadający. Do tej pory moderatorzy czuwali nad jako takim ładem i porządkiem w bardzo naturalny sposób, nie ograniczając przy tym w poważny sposób swobody wypowiedzi. Było tak że ktoś chciał o coś spytać, to pytał i było gites. Teraz zmienia się to diametralnie na niekorzyść. Pytania muszą mieć aprobatę starych dziadków, bo bez tego
nie ma zmiłuj i są one przeznaczone do wycięcia. Nie o to tutaj chodzi. Obecnie każdy przejaw odmienności jest...

anonymous | 19 października 2008 21:44:27

pereiroSIO-nie lubię cię.Naprawdę cię nie lubię,zresztą jak każdego dresiarza,ot tak,z zasady.Ale co do Bingoli i Antykwy,to masz całkowitą rację.Ci ludzie nie nadają się do "rządzenia".
anonymous
| 19 października 2008 21:48:15

Ale uwierzcie, że pereiro nie jest zawsze winny. Bingola trochę nadużył władzy wobec niego.

Kawalerski | 19 października 2008 21:52:23

Pereiro, z chęcią bym Ci rozwalił pysk, ale z bólem muszę przyznać, że w sprawie Bingoli masz rację.

monarcha | 19 października 2008 21:54:17

...

burasekmalutki | 19 października 2008 21:54:41
Odpowiada Ekspert kategorii Społeczności I.

Bingola rzeczywiście przesadza z tym moderowaniem. Jak jest czysto to fajnie ale pedantyzm to przesada.

Kucici | 19 października 2008 21:57:12

Nie wiem co wam Bingola przeszkadza :P Nic złego nie robi ;] 

Usagi | 19 października 2008 21:58:15

Ja mogę zostać modem jak chcecie...

Bingola | 19 października 2008 21:58:21
Odpowiada Ekspert kategorii Społeczności II.

Dam Ci dobrą radę: zabierz swoje klocki dziecko i idź na inne podwórko!

kobietka | 19 października 2008 21:58:39

Aleś jest uparty. Trochę racji masz, ktoś zbytnio wczuwa się chyba w rolę.

Może mądrzejszy ustąpi?

anonymous | 19 października 2008 22:09:56

To jest moje podwórko, już je zdążyłem obsikać. Nie lubimy się z Bingolem, ale przecież nie musimy. Powinieneś zaprzestać tylko swoich nikczemnych praktyk, a może być tutaj jeszcze miło. Kto wie, kto wie... nie chciałbym być złym prorokiem ale największe przyjaźnie rodzą się w bólach

Bingola | 19 października 2008 22:21:31

Aha, żeby było jasne - wiele z twoich postów zgłaszali do moderatorów inni użytkownicy, nie było to więc wyłącznie moja inicjatywa.

monarcha | 19 października 2008 22:27:09

Kobietka: Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda. , niech głupszy ustąpi!

Usagi | 19 października 2008 22:27:21

Naliczyłam 7 osób które zgłosili twoje posty do moderatora, a mod - chcąc nie chcąc- musiał je usunąć. I to nie miej żalu do Bingoli, tylko do nas.

anonymous | 19 października 2008 22:31:16

@Usagi, nie musiał. Istnieje opcja wyzeruj raporty.

Czy jeśli teraz umówię się z sześcioma osobami, że zgłaszamy Twoją odpowiedź, będę miał powód do jej usunięcia? Nie.

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
elsie

Poranny sucharek?

elsie | 24 października 2018 04:57:17 | kategoria: Inne, Śmieszne

• G+
  • Facebook

Obraz może zawierać: tekst

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
więcej pytań

Kategorie

Najaktywniejsi dziś

1. 1 43,4 pkt elsieelsie
  2. 2 40,7 pkt birbantbirbant
  3. 3 25,6 pkt collins02collins02
  4. 4 19,8 pkt mariolamuz_mariolamuz_
  5. 5 17,3 pkt erzacerzac
więcej rankingów

Tagi