zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
filtruj: pytania pytania odpowiedzi
AsiaPytalska

Dlaczego ludzie przylepiają etykiety innym?

AsiaPytalska | 24 września 2018 23:48:53 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

Psycholog przylepiła mi etykietę grzecznej, zlęknionej dziewczynki.. Całe życie walczę z tą etykietą i kiedy ktoś widzi, że palę albo przeklinam albo mówię coś wulgarnego to padają teksty, że nie powinnam i to mi nie pasuje. Bo sobie ubzdurali, że ja jestem ta ułożona, grzeczniutka co tylko przytakuje i jest posłuszna. A ja mam dosyć być taką Emmą Watson bo to wbija mnie w tą rolę, której mam dosyć. Ogólnie to często dziewczynkom się mówi żeby były grzeczne ale ja mam po prostu taką blokadę, że kiedy ktoś mnie wkurzy albo jest chamski to nie okazuje złości bo często nie okazuje w ogóle emocji przy obcych. Czasem nie umiem nawet się uśmiechnąć. To takie uczucie jakbym wzięła mocny lek na uspokojenie. Dlatego mnie wkurzyło kiedy terapeutka powiedziała, że nie powinnam robić sobie fotek gdzie wyglądam na wampa. A może ja chce? Może to mi dodaje pewności siebie? Jestem lękliwa i niezbyt odważna ale nie jestem wcale taka spokojniutka i grzeczniutka. Ona myśli, że jak się uśmiecham i kulturalnie się odzywam to jestem jakaś święta chyba. To jest dziwne bo jak w domu mówię co słowo ku.wa to przy obcych nawet w złości nie przejdzie mi to przez usta jak coś jej opowiadam. Nawet często jak gadam z kimś kulturalnym co nie klnie to zamieniam klątwy na łagodne formy. 
Żałosne, co? Dostosowuje się do każdej, oddzielnej osoby zamiast być sobą.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Czy dzieciom powinno się zezwalać na jakąkolwiek sławę?

~normalny człowiek | 24 września 2018 23:11:14 | kategoria: Rodzina i znajomi, Dzieci

• G+
  • Facebook

Oglądałem raz program Nela mała reporterka i na swoim programie wyszła w miarę dobrze ale ta sama osoba pisze na forum głupoty że chorych ludzi powinno sie zamykać za kratkami pisała że mordercy to ludzie szlachetni. Ale Nela i tak jest niczym w porównaniu z Lenka i pushern girl którzy posiadają mnóstwo filmików a do tego rozpowszechniają głupoty na forach 
to napisała pusheen girl : człowiek który chodzi po ulicy z nożem zasługuje na wszystko co najlepsze, tacy ludzie to ludzie szlachetni, ale pisała też Hejka tu Lenka - założyłą temat że chciała by się zaprzyjaźnić i spotkać z człowiekiem który zabił 200 osób. 
Ale nawet najgłupsze komentarze są niczym z ich filmami wystarczy wpisać Hejka tu Lenka na Youtube by sie przekonać. Nela nie posiada głupich filmików ale Hejka tu Lenka i pusheen girl robią na YouTube 100 razy większe głupoty niż na forum. 

AsiaPytalska

Co myślicie o Joannie Kulig?

AsiaPytalska | 24 września 2018 21:32:57 | kategoria: Rozrywka, Gwiazdy

• G+
  • Facebook

Bardzo ją lubię jako aktorkę. Była zjawiskowa w ,,Zimnej wojnie''. Za piękna to ona nie jest ale ma coś w sobie. Charyzmę i energię. W sumie to jestem do niej dosyć podobna tylko mam bardziej dzieciakowate rysy twarzy i mimo wszystko ładniejsze zęby.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz

Szukamy Gry

~Gość | 24 września 2018 21:31:04 | kategoria: Gry, Komputerowe

• G+
  • Facebook

Hej, szukam jakiejś gry dla dwóch osób na jeden komputer, żebym mógł pograć z młodszą siostrą, ostatnio graliśmy w "Brothers: A Tale of Two Sons" i coś w ten deseń szukam, znacie jakieś tytuły?

Jak dobrze wykorzystać swoje życie?

~Gość | 24 września 2018 21:08:30 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Chciałabym umrzeć, ale jeśli po prostu popełnię samobójstwo to już całkiem zmarnuje to nędzne bo nędzne, ale jednak jakieś życie. Macie jakiś pomysł jak szybko umrzeć i jednocześnie dobrze i pożytecznie wykorzystać życie?

odpowiedzi i komentarzy: 14
odpowiedz

Czy wiedziałeś, że PiS odpowiada za wzrost samobójstw o 50%?

~Candsof | 24 września 2018 20:02:29 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Cytat: Nie przejmują się, że ciąży na nich odpowiedzialność za 50-procentowy wzrost liczby samobójstw w Polsce – mówi dziś Bartosz Łoza.

Czy to jest przerażające? Czy mamy do czynienia z ukrywaniem ludobójstwa?

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Milena_rose

Co by było gdyby...?

Milena_rose | 24 września 2018 19:58:11 | kategoria: Inne, Odjechane

• G+
  • Facebook

Na wolność by wypuszczono wszystkich przestępców z zakładów karnych na całym świecie?

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
AsiaPytalska

Jestem zazdrosna kiedy facet ma powodzenie.

AsiaPytalska | 24 września 2018 19:53:17 | kategoria: Między nami, Sprawy sercowe

• G+
  • Facebook

Ale nie dlatego, że te chcę go mieć tylko dla siebie. Częściowo też ale głównie dlatego, że zazdroszczę takiemu facetowi, że ma powodzenie bo sama bym chciała mieć też powodzenie u płci przeciwnej. Taka moja wieloletnia potrzeba żeby mężczyźni za mną szaleli. Czekam na dzień kiedy spotkam kogoś kto będzie kimś kto mnie kręci i ten ktoś widzi, że jestem takim ,,gorącym towarem'' bo mężczyźni mnie obskakują i wszyscy na mnie zwracają uwagę. Taki w pewnym sensie środkowy palec do takiej osoby bo kiedyś moja dawna sympatia paradowała z dwiema dziewczynami pod rękę przed mną. Drażnił się. Wiem, że lecę na taki typ facetów ale chce takiemu też utrzeć nosa. Pokazać, że nie dla psa kiełbasa.
Tylko czy z wyśmiewanej, dziwacznej dziewczyny z kompleksami można zamienić się w obiekt westchnień? Pewnie trochę tak ale nie wiem jak to szybko zmienić. Chyba się nie da. W sumie to mnie wkurzyło jak ta koleżanka z dawnej pracy powiedziała mi dzisiaj przez telefon, że ten co mi się podobał chyba miał jednorazową przygodę z jedną laską. Dlaczego on może przebierać w laskach a ja w facetach nie? Ja mu pokażę!

Ostatnia aktualizacja: 24-09-2018 19:53:30
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz
WrumWrumXD

Tak wygląda sytuacja!

WrumWrumXD | 24 września 2018 19:48:00 | kategoria: Styl i uroda, Kreacje

• G+
  • Facebook

To tak. Za trochę ponad tydzień wybieram się na  Bankiet do pewnej mojej "przyjaciółki" myślę że mogę ją tak nazwać. Byliśmy przez długi czas konkurentami (W pozytywnym tego słowa znaczeniu ) I z naszego "pojedynkowania" wyrosło koleżeństwo (I tylko to ) Lecz nie chodzi mi o nią (Ohhh irony) Na tym przyjęciu będzie pewna wspaniała dama która to jest w centrum mojej uwagi. Z faktu że mieszkamy dość daleko siebie w większości nasz kontakt jest internetowy. Jednak gdy nadaży się okazja spędzamy razem czas przy herbacie i rozmowie. (Tak wiem.. Nudddyy.. Ale herbata z nią jest dla mnie czymś znacznie lepszym od niewiadomoczego z inną dziewczyną) Mimo że znamy się już od  dłuższego czasu nie jesteśmy parą (Może czas to zmienić?) Dobrze się znamy tak więc fakt mojej wątpliwej urody jej nie przeszkadza. .. Jednak zawsze gdy się spotykamy wita mnie w pięknej sukni.Ba! Nawet na codzień gdy mamy okazję porozmawiać przez komputerową szybę wygląda olśniewająco. Chciałbym ją tamtego wieczoru zaskoczyć nie tylko słowem ale wyglądem..
W szafie wisi całkiem nowy garnitur który mi pasuje. Do tego dodałbym koszulę  i muchę. Myślałem także o kapeluszu który należał kiedyś do mojego przodka. (Pasowałby do stylu..) Czy to dobry pomysł? Czy taki styl byłby wystarczający? Macie może jakieś sugestie? Koniecznie elegancki styl!

odpowiedzi i komentarzy: 9
odpowiedz
WrumWrumXD

Szklanka jest do połowy pełna czy pusta? Sondaż

WrumWrumXD | 24 września 2018 19:17:26 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

Jaki jest wasz punkt widzenia?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedz
więcej pytań

Kategorie

Najaktywniejsi dziś

1. 1 138,2 pkt leone2leone2
  2. 2 112,1 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 107,6 pkt elsieelsie
  4. 4 87,9 pkt ptakwodnyptakwodny