zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
filtruj: pytania pytania odpowiedzi

ata-ata skąd te swięta powymyślałąś znowu? kto ci pomógł w tym nie ma takich świat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Gość | 16 sierpnia 2018 14:47:41 | kategoria: Nauka i technika, Ciekawostki

• G+
  • Facebook

debilni ludzi plusuja cie hue hue

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Dlaczego tak łatwo ludzmi we współczesnym świecie manipilowa poprzez emocje?

~Gość | 16 sierpnia 2018 14:46:18 | kategoria: Praca, Emerytura

• G+
  • Facebook

pamiętacie to moje poniższe pytanie ?
tuż po nim nastąpił spadek frekwencji plusowania w pytaniach atatata spadł do trzech  i tak były te plusy mocno wymuszone:] tuż w okolicach południa  i dawane z okazji współczucia i na zasadzie nie martw tym, to tylko pytamy.
Potem kolejny dzien i znowu bardzo stopniowe zdystansowane  plusowanie :}

na zasadzie czy nie zrobię sobie tym plusem obciachu większego? w końcu to mój nick moja tożsamość pytamska:}
 eksperymentalne aczkolwiek prawdziwe poniżej. czy zmusiłem nim ataata do włożenia wiecęj trudu?  okazało się że i tak i nie. Dalej święta wymyślała ku przyzwoleniu reszty. Takie nic a jednak.....................

Dobry wieczór, zrywacie chronologicznie kartki z kalendarza?

5 sierpnia 2018 19:11:07 | kategoria: Inne, Odjechane

Dobry wieczór w międzynarodowym Dniu Piwa i Piwowara. Czym uczcicie dzień piwa?  ( tak to pytanie padło już dwa dni temu, ja je zadałem).

Jak  zinterpretować  to, co się wydarzyło, pomożecie mi?
Zadałem to powyższe pytanie tak dla jaj, małpując autorkę porannych pytań. Bardzo gorąco pozdrawiam w tym miejscu autorkę tych  porannych pytań, nic nie znaczących jak się okaże.

Z uwagi na moją wrodzoną przebiegłość postanowiłem poprzestawiać w kalendarzu świąteczne dni i wprowadzić trochę zamętu na stronie.  Także jeśli dziś mamy 5 sierpnia to właśnie  dziś obchodzimy to alkoholowe święto a nie 2 dni temu. Czyż nie? Pijmy na umór!

Cóż znaczą zatem  te świąteczne dni i te bezmyślne  plusiki w jej pytaniu? swoją drogą pozdrawiam także  tych plusujących inteligentnie  inaczej :) to właśnie dowód niezbity dowód na to, jak użytkownicy pytamy chłoną wiedzę.  Jestem pełen podziwu dla was.

Godnym podkreślenia jest fakt, że gdy autorka pytania zorientowała się o swej pomyłce, to było po ptokach już:) A  we wczorajszych pozdrowionkach dnia zaznaczyła wam dobitnie,  że już alkoholowego dnia po szampańskim nie będzie. Sprytna kobita powiedzielibyście prawda?

Omotała was a  ja ją :D Ona mnie przeczytała a nie to co w kalendarzu, a wy przeczytaliście mnie i ją.

Miłego wieczoru.

jak to możeliwe że admin usuwa moje komentarze skoro zabezpieczyłem swoje konto pytamy za pomocą antywirusa?

~piesekpuszek ........ | 16 sierpnia 2018 14:42:44 | kategoria: Internet, Zabezpieczenia

• G+
  • Facebook

Nie rozumiem tego jak to możliwe że admin jest w stanie usunąć moje wiadomości skoro korzystam z Kaspersky Pasword Manager. mam konto piesekpuszek i nie rozumiem ale tym sie nie przejmuję gorzej jak mi zablokują inne konto googe ale to nie ten serwis tylko inny. Czyli jak się okazuje zabezpieczenie do ochrony danych jest słabe. nie przejmuję się tym że admin usunął moje wiadomości ale obawiam sie ze zabezpieczenie które posiadam nie działa prawidłowo. 

Czy tajwan należy do krajów nazwanych azjatyckimi tygrysami

~Gość | 16 sierpnia 2018 13:28:04 | kategoria: Edukacja, Podstawówka

• G+
  • Facebook

AsiaPytalska

Co jest dla Was nierealne?

AsiaPytalska | 16 sierpnia 2018 13:12:42 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

Dla mnie bardzo proste a zarazem trudne sprawy w życiu czyli posiadanie przyjaciół i partnera (tym bardziej to drugie) jak i również wysokie zarobki (bo niby jak zarobię dużo jako zwykły biuras na najniższym stanowisku?)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
crossktm125

czy sprzedadzą mi piwo bezalkoholowe mam 15 lat i czy jest jakieś prawo które na to pozwala lub nie pozwala

crossktm125 | 16 sierpnia 2018 12:09:49 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 3
odpowiedz
rybabrat

Bochenek chleba za 10 złotych? "Ceny niektórych produktów skoczą nawet o 80 proc." Sondaż

rybabrat | 16 sierpnia 2018 11:59:20 | kategoria: Polityka, Politycy

• G+
  • Facebook

efekt polityki PiS  

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
vera223

Jak rozmawiać z wierzącym i praktykującym katolikiem, będąc niewierzącym i niepraktykującym niekatolikiem?

vera223 | 16 sierpnia 2018 11:23:36 | kategoria: Między nami, Moje problemy

• G+
  • Facebook

Tak, żeby nie przechodzić od razu z drugiej strony na ataki personalne i szantaże w moją stronę?
Porozmawiać o wierze oczywiście.
Dodajmy, że katolik jest nieco fanatyczny.
(taa, ja kontra mama-ciąg dalszy)
Jakie argumenty mogą jakoś trafić? Nie mówię o przekonaniu jej do przejścia na "ciemną stronę", tylko po prostu o zaprzestaniu szkalowania mnie z racji wiary.
Zawsze dochodzi do pytań pokroju "a jak to wyjaśnisz+opis jakiegoś rzekomego cudu" lub "czemu nie chcesz uwierzyć mądrzejszym od siebie?", "nie będę rozmawiać, dopóki nie przeczytasz książki X", "oczekuję, że przed końcem wakacji pójdziesz do spowiedzi, inaczej nie zobaczysz już tego i tego" itd.itp.
Ktoś, coś? Bo ja mam, szczerze mówiąc, powoli dość słuchania, jakim to jestem debilem i jak to jej jest wstyd, że akurat mnie musiała urodzić+gróźb wyrzucenia z domu i niedawania pieniędzy, konieczności samodzielnego utrzymania się itd. (ogólnie głównie kwestie finansowe) jak nie pójdę do kościoła. Dodam, że byłabym w stanie w jej domu się utrzymać sama, ale pieniądze przeznaczone dla mnie bierze ona i do tego wisi mi uzbierane kiedyś kilka tysięcy, które kilka miesięcy temu bez pytania "pożyczyła".

1 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedz
ata-ata

Dzień dobry w Dniu Kiełbasy z Grilla (polskiej oczywiście)

ata-ata | 16 sierpnia 2018 10:06:20 | kategoria: Hobby, Kulinaria

• G+
  • Facebook

Poza tym mamy:
- Dzień Opowiadania Kawałów (znowu?)
- Dzień "Pomachaj do Kamery Monitorującej"
- amerykański Dzien Rumu
- w Niemczech: Dzień Elvisa Presleyal
Międzynarodowy Dzień Zagrychy (ale z tym międzynarodowym to lekka przesada)

A to kwiatek dla dzisiejszej solenizantki:

Ostatnia aktualizacja: 16-08-2018 10:11:17
0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 13
odpowiedz
piesekpuszek

jak zabezpieczyć sie przed blokadą konta google?

piesekpuszek | 16 sierpnia 2018 09:45:47 | kategoria: Internet, Strony internetowe

• G+
  • Facebook

nie chodzi mi o bycie zablokowanym na pytamy bo tym się nie przejmuję ale chodzi mi o to czy jest sposób aby uniemożliwić blokadę konta google i youtube oraz żeby zablokować nietypową aktywność. chcę pisać komentarze na zagranicznych stronach ale blokują mi konto. 

więcej pytań

Kategorie

Najaktywniejsi dziś

1. 1 131,2 pkt elsieelsie
  2. 2 76,4 pkt leone2leone2
  3. 3 64,2 pkt birbantbirbant
  4. 4 53,4 pkt ata-ataata-ata
  5. 5 48,7 pkt AsiaPytalskaAsiaPytalska
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów