zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
filtruj: pytania pytania odpowiedzi
Ukryta Autorka

Czy powinnam być zazdrosna?

Ukryta Autorka | 21 lipca 2018 19:30:50 | kategoria: Kobieta, O mężczyznach

• G+
  • Facebook

Przepraszam za głupi problem.  :(
Wszyscy mamy po 21 lat w tym roku.
Moja koleżanka (nazwę ją X) i para. 
Moja koleżanka X przed wyjazdem za granicę miała kompleksy, że nikt jej nie chce. Spotykała się z facetami, ale było kilka randek i nie wychodziło im. Mówiła mi, że zawsze trafia na takich dziwnych facetów(poznawała ich na przystanku, w komunikacji miejskiej)

Właśnie koleżanka z tą parą wyjechała za granicę do ciężkiej pracy fizycznej przy pomidorach. Są już tam tydzień aż do września
Wyznała mi, że poznaje się tam dużo ludzi. A w tym jeden facet około 40 lat często oferuje moim znajomym picie. I wyznała mi dzisiaj, że pod wpływem alkoholu przystawiali się do siebie przy tej parze (nie całowali się ani nic; tylko flirtowali, opierali się o siebie). Koleżanka mówiła, że za dużo wypiła. Ale ja jej nie poznaję. Twierdzi, że nic się nie stało, że to było niezobowiązujący flirt. 
Pewnie jak ją znam to chce niezobowiązujących spotkań, żeby poćwiczyć rozmowę z facetami (nie chodzi jej o seks), bo często mi się żaliła, że nie potrafi z nimi rozmawiać. Mówiła, że chce się nauczyć. 
Jak wyraziłam obawy co do 40-letniego faceta, że:
1) może mieć żonę w Polsce
2) próbować upić a potem wykorzystać
to zbagatelizowała to twierdząc, że pewnie po alkoholu tylko się tak zachowuje. Dla mnie to wygląda tak, że facet szuka przygody...
Para się śmieje z niej. Oczywiście z nimi nie rozmawia o tym wszystkim - nie ma do nich zaufania tak pełnego jak do mnie.

Dzisiaj ma mieć randkę z innym chłopakiem. Zazdroszczę jej tego, że może poćwiczyć sobie rozmowę z facetami, oswajać się. Będzie pewnie jej łatwo w Polsce kogoś znaleźć. Stanie się pewna siebie i otwarta na znajomości, że jak wróci to wszystko łatwo jej przyjdzie znaleźć faceta. To tak jak z jazdą na rowerze - pierwszy raz stresujący a gdy jedzie się na rowerze już milion razy to się nie czuje nic. Tak samo tutaj - mniejszy stres będzie na randkach.

Przepraszam za taki niedojrzały wpis (zdaje sobie sprawę), ale boję się być wiecznie sama. Patrzę jak znajomi układają sobie życie a ja nie potrafię. Nie wiem co zrobić, aby oswoić się z facetami a przecież nikogo nie zmuszę do miłości a na siłę nie chce szukać :(
Mało wiem o świecie i liczę na Wasze rady, opinie, oceny. 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
Hydroksyzyna

Jaki macie (o ile nie macie) swój wieczorny rytuał, który robicie na 2 godziny przed snem?

Hydroksyzyna | 21 lipca 2018 18:56:42 | kategoria: Między nami, Pozostałe

• G+
  • Facebook

: )

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 19
odpowiedz
WrumWrumXD

A jaki temat na Pytamy byłby taboo?

WrumWrumXD | 21 lipca 2018 18:40:35 | kategoria: Inne, Śmieszne

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
ochydka_ochydka1

Miłego...

ochydka_ochydka1 | 21 lipca 2018 18:09:54 | kategoria: Muzyka i film, Muzyka

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 5
odpowiedz
harmonik

Naprawdę wierzysz, że pożeranie zwłok męczeńsko mordowanych ryb nie obciąża ludzi, i że warto tak czynić? Sondaż

harmonik | 21 lipca 2018 17:18:05 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz

Czy to normalne?

~Stanisław Wenarski Radawczyk 25 | 21 lipca 2018 17:07:42 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Polskim dzieciom płacimy co miesiąc 500zł a polscy mordercy żyją w męczarniach, rozumiem karać przestępców ale żeby tacy ludzie jak mordercy nie mieli nawet dostępu do radia i telewizora? To jest chore!!! Przecież każdy człowiek potrzebuje jakiejś rozrywki nie są na wolności rozumiem ale na to miejsce powinny być jakieś rozrywki kiedy zamykamy chomika w klatce zapewniamy mu różne przyjemności a mordercom i gwałcicielom nie czy ci ludzie nie są ważniejsi niż taki chomik? Skoro istnieją rozrywki które można zapewniać w pomieszczeniu to dlaczego polskim mordercom tego nie zapewniamy? Przecież istnieje też wiele rozrywek które można zapewniać w budynku. nie są w pomieszczeniu ale mają zapewnione wszelkie rozrywki, dlaczego tego samego nie robimy wobec morderców? Owszem mało jest rodzajów rozrywek do pomieszczenia ale jeśli istnieją jakieś rozrywki które można mieć w pomieszczeniu to powinniśmy zapewnić je polskim mordercom oczywiście to nie zastąpi wolności ale dla morderców którzy odbywają karę za zabójstwa i gwałty może być to idealne. Czy odebranie wolności nie jest wystarczającą karą tylko trzeba mordercom odbierać wszelkie przyjemności? moim zdaniem to jest chore. 

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 6
odpowiedz
harmonik

Wierzycie, że jestem zakochany we wszelkich harmonijnych stworzeniach, Sondaż

harmonik | 21 lipca 2018 16:58:59 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

a ludziom szczerze współczuję ich totalnego ogłupienia?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz

Co robisz, gdy ci bielizna za bardzo wejdzie?

~Dyzio Świński Ryj | 21 lipca 2018 16:58:35 | kategoria: Społeczeństwo, Problemy społeczne

• G+
  • Facebook

odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
WrumWrumXD

Fajne auto zadbane, pod kocem chowane ale ta naklejka taka.. :/

WrumWrumXD | 21 lipca 2018 16:51:49 | kategoria: Zakupy i prezenty, Bez okazji

• G+
  • Facebook

Taka sytuacja kupujecie sobie auto które przez dłuższy czas chcieliście kupić. (Wpiszcie sobie model jaki chcecie.)
Znajdujecie ciekawą ofertę w okolicy więc jedziecie to sprawdzić. . No i faktycznie auto idealne, zadbane ,regularnie serwisowane wszystko tak jak ma być 0 rdzy zadrapań itd. Cena też ok.. Tylko jeden fakt nie daje wam spokoju. Na bocznej tylnej szybie jest przyklejony emblemat z nazwą klubu samochodowego do którego aktualny właściciel należy (Po za tą naklejką na pojeździe nie ma żadnego innego. Całe auto jest stockowe 0 wieś tuningu i dotego wypolerowane jak marzenie!!)
Czy fakt drobnej naklejki zniechęciłby was do zakupu?

odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
harmonik

Ile lat ogłupiania edukacyjnego potrzeba, aby uwierzyć, że ludzie to myślący i inteligentny gatunek,

harmonik | 21 lipca 2018 16:51:20 | kategoria: Społeczeństwo, Światopoglądy

• G+
  • Facebook

podczas gdy obiektywnie są oni tylko nieharmonijnymi przygłupami?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
więcej pytań

Kategorie

Najaktywniejsi dziś

1. 1 175,1 pkt HydroksyzynaHydroksyzyna
  2. 2 170,5 pkt elsieelsie
  3. 3 144,7 pkt birbantbirbant
  4. 4 137,9 pkt ata-ataata-ata
  5. 5 111,9 pkt leone2leone2
więcej rankingów

Tagi

więcej tagów