zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

• Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
filtruj: pytania pytania odpowiedzi
elsie

Kto ma ochote na film odpoczynkowy?

elsie | 20 października 2017 14:36:24 | kategoria: Rozrywka, Pozostałe

• G+
  • Facebook

to polecam Wszyscy moi mezczyzni

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

umowa zlecenie a odprowadzanie skladek

~Gość | 20 października 2017 14:35:52 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

czy na takiej umowie znajduje sie informacja na kogo przerzucana jest odpowiedzialanosc za placenie skladek na ubezpieczenia? u mnie nic nie ma
Zakonczylem prace i przy rejestracji w PUP poinformowano mnie ze pracodawca przerzucil na mnie oplacanie skladki ale niepoinformowal mnie o tym.

Jestem w szoku bo w umowie nic takiego nie ma czyzbym podpisal cos nieumyslnie w biurze? zastanawiam sie glosno, zna sie ktos na tym?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź

Im bliżej Boga tym dalej od rozrywek i przyjemnosći. będizemy pozbawini przyjemnych rzeczy na zawsze. Poradnik

~Rekolekcje | 20 października 2017 14:29:54 | kategoria: Społeczeństwo, Religia

• G+
  • Facebook

Kiedyś nadejdzie czas że będziemy musieli odejść od wszelkich przyjemności i iść do Boga czasami się zdarza że już na ziemi Bóg blokuje szczęście, przyjemności i rozrywki, Bóg ciągnie siłą człowieka do siebie, niszczy grzech ludzki siłą. 
Planowałem żeby w boże narodzenie spotkać się z jakimiś przyjaciółmi Bóg za wszelką cenę krzyżuje moje plany siłą i zsyła nieszczęścia, kiedy się dowiedziałem od jednych i drugich dziadków ze nic nie bezie w rodzinie organizowane byłem zmartwiony. 
Bóg przygotowuje człowieka do bycia w niebie gdzie nie ma żadnych rozrywek, przyjemności ani pięknych miejsc. 
Życie dorosłe to życie problemów i bardzo rzadko można się rozerwać czasami dorośli wcale nie maja w życiu rozrywek ani żadnych przyjemności. 

Zdarza się że ludzie są mniej dojrzali i bardziej dojrzali - mniej dojrzali powinni się radzić innych ale bardziej dojrzała osoba nie ma się kogo radzić o pomoc. 
Jeden człowiek może po 10 latach być na tyle dojrzałym żeby pójść do nieba do miejsca gdzie nie ma żadnych przyjemności i rozrywek tj. np.: Franciszek i Hiacynta Marto. 
Czasami dorośli nie są dojrzali jak na swój wiek, a niektórzy robią głupoty. 
Bogu zależy żeby wszystkich zabrać do nieba ale w niebie jest 7 kręgów jasnych i kilka mniejszych. Zdarza się że niektórzy idą do czyśćca albo do piekła najwięcej idzie do czyśćca, najpierw muszą odpokutować z niewyspowiadanych grzechów. 
Bóg pragnie za wszelką cenę oderwać nas od szczęścia i pragnie dać każdemu z nas swój krzyż, ja też nie chce go dźwigać ale taka jest ewangelia. Bóg nie prosi ale zmusza człowieka do krzyża. Bóg jest szczęśliwy kiedy człowiek doświadcza krzyża. 
Dźwigając krzyż czynimy Bogu radość ale nic za niego nie otrzymamy Jezus powiedział kto chce iść za nim niech weźmie swój krzyż te słowa są bardzo bolesne ale jeszcze bardziej bolesne są wtedy kiedy słyszymy ze w niebie nie ma rozrywek ani żadnych przyjemności ani pięknych miejsc. Człowiek żyje dla Boga. 

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... dodaj pierwszą odpowiedź
elsie

Chcecie quizik bardzo latwy?

elsie | 20 października 2017 14:25:37 | kategoria: Rozrywka, Pozostałe

• G+
  • Facebook

to zapraszamŚmiech

KLIK

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 4
odpowiedz
Odyn1666

Dlaczego u niektórych na profilu widać jedynie wspólnych znajomych ? Też tak chce mieć !

Odyn1666 | 20 października 2017 14:07:29 | kategoria: Internet, Strony internetowe

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
amastis

20 pazdziernika dzień?

amastis | 20 października 2017 13:11:08 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy 20 października jest dniem przytulania dziewczyny? Jeśli nie to czego dniem?

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
okonek

wracam do nonsensownego świata żywych? 18 dnia panskiego

okonek | 20 października 2017 13:08:03 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

nadrabiam
  31 – Prefekt rzymskiej gwardii pretoriańskiej Sejan został stracony za planowanie zamachu na cesarza Tyberiusza. Tyberiusz był klasycznym przykładem paranoi , udało mu się przeżyć.
1330 – Król Polski Władysław I Łokietek zawarł pod zamkiem w Lipienku siedmiomiesięczny rozejm z krzyżakami. Na tyle miał zapasów i więcej będzie wiedział @birbant
Krzyżacy chyba nie przewidywali Grunwaldu
1672 – (lub 16 października) IV wojna polsko-turecka: podpisano nieratyfikowany przez polski Sejm traktat pokojowy  w Buczaczu, który zakładał oddanie we władanie Imperium Osmańskiego wschodnich ziem Polski. Przypominam dla sportu – wojny turecko-polskie były
1815 – Utworzono Wolne Miasto Kraków. Niestety nie przewidywano, ze z Krakowa jest bliżej do Watykanu niż Warszawy chyba?
1953 – Pływak Marek Petrusewicz ustanowił we Wrocławiu rekord świata na dystansie 100 m stylem klasycznym (1:10,9 s) bez dopingu zdaje się, piwo sie nie liczylo.
1998 – Powszechny Bank Gospodarczy z siedzibą w Łodzi po raz pierwszy zaoferował dostęp do rachunku bankowego przez Internet, rozpoczynając historię polskiej bankowości internetowej.

Yuppi udało się? Hakerzy sprawdzili stan piaskownicy?

2000 – USA złagodziły embargo wobec Kuby, zezwalając na eksport żywności i lekarstw. O ile dobrze pamiętam to Fidel zaczął myśleć o płaceniu w euro?

Ostatnia aktualizacja: 20-10-2017 13:11:14
0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 1
odpowiedz
harmonik

Czy takie potencjalne stworzenia, jak ja, bez posługiwania się farbami, mogą widzieć świat artystycznie?

harmonik | 20 października 2017 12:12:12 | kategoria: Kultura i sztuka, Malarstwo

• G+
  • Facebook

Młyn na Grabii w Talarze w woj. łódzkim.

Ostatnia aktualizacja: 20-10-2017 12:13:40
0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 2
odpowiedz
Le Fol

Czy uczycie swe dzieci segregować smieci? [dziś piątek, tamat na czasie... ;) ]

Le Fol | 20 października 2017 11:25:53 | kategoria: Hobby, Kolekcjonerstwo

• G+
  • Facebook

Ostatnia aktualizacja: 20-10-2017 11:27:06
0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 18
odpowiedz
Le Fol

Wspołczesny Gang Olsena?

Le Fol | 20 października 2017 10:46:30 | kategoria: Podróże, Europa

• G+
  • Facebook

http://deser.gazeta.pl/deser/7,111858,22518565,probowali-obrabowac-sklep-udajac-sprzedawcow.html#Czolka3Img

m.in. "porwali" sklep Śmiech

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych...
odpowiedzi i komentarzy: 8
odpowiedz
więcej pytań

Koszulki pytamy.pl

Kategorie

Najaktywniejsi dziś

1. 1 128,5 pkt elsieelsie
  2. 2 50,0 pkt ata-ataata-ata
  3. 3 48,3 pkt tadziotadzio
  4. 4 40,8 pkt Le FolLe Fol
  5. 5 35,5 pkt okonekokonek
więcej rankingów