zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
Arikss

Znacie jakieś gry podobne do tibii?

Arikss | 3 lutego 2007 13:36:46 | kategoria: Gry, MMO

  • G+
  • Facebook

Chodzii mi o takie gry ktore sa podobne do tibii czyli gra sie na serwerach mozna ja sciagnac z neta i jest lepsza od tej skasanej tibii :-) prosze o odpowiedz.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 93 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
tagi: mmorpg, tibia, fd

anonymous | 3 lutego 2007 13:45:17

Tego typu gry nazywają się mmorpg . Spis mmorpg: MuOnline-www.muonline.com

Guild Wars-www.guildwars.com

Knight Online-www.knight-online.com.my

RYL Online-www.ryl.net

Conquer-www.conqueronline.com

Lineage 2-www.lineage2.com

Kal Online-www.KalOnline.com

R.O.S.E. Online-www.roseon.com

Supreme Destiny-http://www.supremedestiny.com.my/

Flyff Online-http://english.flyff.com/

SilkRoad-http://www.silkroadonline.net/

Dragon Raja-http://www.dr-int.com/

Gunz-http://www.gunzonline.com

Water Margin Online-http://www.108.com.my/english/main.php?lang=eng

Dungeons & Dragons Online-http://www.ddo.com

Tantra-www.TANTRA.com.ph

Tales Weaver-www.talesweaver.org

Xiah-http://asia.xiah.co.kr/-Dark Eden-http://en.darkeden.com

Gate to Heavens-http://www.gth.com.my/en/index_en.asp

Legend of Mir 3-www.mir3europe.com

Thang Online-http://thang.ongameport.com

Phantasy Star Online-www.sonicteam.com/pso

Cabal Online kr-www.cabalonline.net

Terra World-www.terragaming.net

Shattered Galaxy-www.sgalaxy.com

RF-Online-www.rf-onlinegame.com

Anarchy Online-www.anarchy-online.com

Face of Mankind-fomportal.com

D.O Online-http://eng.doonline.co.kr/

Tibia-http://www.tibia.com/

KhanPower-www.khanpower.com

Turf Battles-http://www.turfbattles.com/

Soul of the Ultimate Nation-http://www.sunonline.co.kr/

Eudemons-http://www.eudemonsonline.com/

Myślę, że trochę pomogłem ;]

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
Arikss

Arikss | 3 lutego 2007 13:49:53

Wielkie dzięki ale mi chodzi gry o takiej samej grafice i rozmiarze tym samym jakies gry ktore zwieraja po 300mg mnie nieinteresuja;/

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 3 lutego 2007 13:57:38

Jest kilka takich gier wyglądających na tibie, jednak: -nie cieszą się tak wielką grywalnością, - są często o wiele mniej rozbudowane- mają mniej questów, itemów , charów itd.

A sprawdź tą: Ultima online > http://www.uo.com/

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 3 lutego 2007 14:03:21

Sory że post pod postem (szkoda że nie ma opcji edytuj ;/ ) , ale znalazłem jeszcze jedną gierkę bardzo przypominającą Tibie: Screenszoty i oficjalna strona

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
PiXel

PiXel | 3 lutego 2007 14:20:02

http://themanaworld.org/ http://www.endless-online.com/

Obie mają dość ubogie grafiki :)

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
Arikss

Arikss | 3 lutego 2007 14:34:10

Przejrzalem wszystkie linki jakie mi podaliscie...i doszedlem do wniosku ze nieznajde podobnej gry do tibii szkoda bo gralem w tibie 4 miesiace i niewytrzymalem nerwowo teraz chcialbym cos podobnego moze poszczesci mi sie w innej grze mmmoprg lol

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 15 lutego 2007 16:47:32

LOL ale zryte stronki :( niestety zadna mi nie pasuje tez szukalem pdobnej do Tibi bo juz troszke nudna :( thx

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 23 lutego 2007 14:36:49

Ale ta gra The Mana World to jak ją ściągnąć ?? lól piszcie na gg 6526759 ;];]

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 27 marca 2007 08:42:24

zeczywiscie hyba nigdy nie znajdziemy gry podobnej do tibii

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 18 maja 2007 15:36:28

Ja zapraszam na SwojĄ stronę o tej tematyce:

(www.worldmmorpg.yoyo.pl)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 10

Podobne pytania

Co oznacza ten zwrot?

6 odpowiedzi i komentarzy
grochux

Dlaczego Tibia uzależnia?

24 odpowiedzi i komentarzy
legion96

Co sie pisze u pauline na roku??

2 odpowiedzi i komentarzy
reddracula

na jakiej stroni sie pobiera ots-a?

10 odpowiedzi i komentarzy
legion96

dlaczego tibia mi nie wchodzi?

8 odpowiedzi i komentarzy
legion96

jak sciągnąć tibie na komputer?

14 odpowiedzi i komentarzy

Co myślisz o grze Delirium?

4 odpowiedzi i komentarzy
zachariasz93

WAZNE PYTANIE?

4 odpowiedzi i komentarzy

Najaktywniejsi dziś

  1. 1 87,8 pkt collins01collins01
  2. 2 67,7 pkt PitbuIlPitbuIl
  3. 3 64,5 pkt tadziotadzio
  4. 4 60,3 pkt le-szczle-szcz
  5. 5 46,0 pkt mk777mk777
więcej rankingów

Koszulki pytamy.pl

Zgłoś błąd