zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Wybierzmy optymalny telefonik za ok 1000zł +- 200

~Oszołomiony Wyborem | 10 stycznia 2017 19:37:44 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Od kilku dni szperam po różnych stronach telepolis, mgsm, benchmark, przeglądam youtuba jak np. Mobzilla i stwierdzam że jest w tym temacie straszny rozgardiasz. Jestem średnio-wymagającym użytkownikiem, trochę multimediów (oczywiście muzyczka, fajnie żeby aparacik trzymał poziom, jakaś karta pamięci), no żeby mi co 5min bateria nie padła wiadomo - generalnie ma się całość trzymać. Modele które rozpatrywałem w kolejności dochodzenia: LG G4/Nexus5 , Xperia Z3, Huawei P9 Lite, Samsung Galaxy A5 2016, Alcatel Idol 4 i Xiaomi Redmi 3s. Papilarne nie są koniecznością jakoś nie widzę do tego zastosowania na najbliższe 3lata, prędzej jakiś żyro do zabawy z VR ale jakoś nie naciskam. Co waszym zdaniem i dlaczego?  

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 3 odpowiedz
tagi:
MrDisagree

MrDisagree | 10 stycznia 2017 21:42:06

Jeli -200 to ja mialem zamiar potestowac ten oto wynalazek, ale wpadl mi w rece huywie G8

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

~Oszołomiony Wyborem | 10 stycznia 2017 22:27:30

pierwszy raz to ujrzałem szczerze mówiąc więc dzięki ci za taką propozycje. nawet może powalczyć z tymi co wymieniłem więc się zastanowię bo cena niska. 

roblak

roblak | 17 stycznia 2017 09:36:42

jeśli Nexus to 5X, G4 też jest spoko i jeszcze może X Pro

Koszulki pytamy.pl

Najaktywniejsi dziś

1. 1 160,1 pkt elsieelsie
  2. 2 44,1 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  3. 3 33,0 pkt birbantbirbant
  4. 4 21,5 pkt collins01collins01
  5. 5 18,9 pkt miLejdismiLejdis