zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
Narsut

Wolisz mieć synka czy córeczkę? Sondaż

Narsut | 26 stycznia 2010 18:43:39 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzice

• G+
  • Facebook

Oczywiście obszernie poinformuj dlaczego. :)

Chodzi o dziecko, które potencjalnie mogłoby w bliskiej przyszłości przyjść na świat za twoim udziałem.

I proszę o niewpisywanie wypowiedzi na zasadzie - "obojętnie czy chłopiec czy dziewczynka, byle się dobrze czuło", bo to w miarę oczywiste. Chodzi o sytuację, gdyby właśnie od ciebie i wyłącznie od ciebie zależała płeć dziecka.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 54 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
patryk7

patryk7 | 26 stycznia 2010 19:21:02

Dla mnie ważne by było żeby się urodziło zdrowe.A jezeli miał bym wybierac pomiędzy płcią to chciałbym miec parkę tzn.chłopca i dziewczynke.A jeżeli zaś by to było nie możlwie to chłopca.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 26 stycznia 2010 19:23:50

Córeczkę :), bo mam dwóch braci i dość chłopów w mojej rodzinie :P Poza tym dziewczynki są słodsze ;).
Oczywiście, jeśli będę miała synka także pokocham go bezgranicznie, ale gdybym miała wybierać to zdecydowania dziewczynka.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
rafalrk

rafalrk | 26 stycznia 2010 19:30:28

ważne żeby było zdrowe a tak pozatym fajnie bybyło mieć bliźniaki ale moja by się załamała he :)

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
martinh92

martinh92 | 26 stycznia 2010 19:50:18

Myślę, że nie jest tu ważna płeć. Ważne, aby dziecko było zdrowe. Jednak gdybym mogła wybrać, to chciałabym mieć córeczkę. Myślę, że bardziej bym się z nią dogadywała, mogłabym z nią chodzić na zakupy do galerii, malować się itd. hehe oczywiście trochę żartuje sobie. Z synkiem byłby problem, że jego tatuś chciałby z nim chodzić na mecze. A ja mówię na to: "Nigdy w życiu!" :)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
lechita

lechita | 26 stycznia 2010 20:01:53

Gdzie opcja, będę kochał równo zarówno dziewczynkę, jak i chłopca? :)

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
Agataagata

Agataagata | 26 stycznia 2010 20:43:10

A ja bym chciała aby moim pierwszym dzieckiem był chłopczyk. A to dlatego, że wychowałam się z dwoma starszymi braćmi i zawsze bawiłam się samochodami, a nie lalkami, po prostu ich nie lubiłam. Nie wyobrażam sobie, żeby kupować laleczki mojemu dziecku, nawet chyba jakbym miała córkę to i tak bym kupowała samochodny :p To był pierwszy powód, a drugi to dlatego, że podoba mi się bardzo imię Igor. Tak właśnie kiedyś będzie się nazywać mój syn :)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
attenzioneona

attenzioneona | 26 stycznia 2010 20:43:44

Nigdy nie chciałam miec dzieci. Zawsze denerwowały mnie te krzyki, wrzaski u dzieci. Zawsze mówiłam, że po slubie chce sobie poszaleć ze 2 lata i dopiero zajść w ciążę. Tak było póki nie okazało się w tamtym roku, ktoś mi bliski zachorował. I przez moment to czy będę mieć z moim przyszłym mężem dzieci stanęło pod znakiem zapytania...Ludzie, jaką ja przeszłam odmianę wtedy, jak ja bardzo zapragnęłam mieć dziecko. Od tamtej pory widok dzieci po prostu mnie rozczulał i to nawet wtedy jak płakały, jak krzyczały... Na szczęście wszystko skończylo się dobrze:) W przyszłym roku wychodzę za mąż i tak sobie z narzeczonym myślimy że zaraz po ślubie zabieramy się do roboty:) przeszliśmy chwile grozy i stwierdzilismy że nie bedziemy szaleć żadne 2 lata, bo jest w zyciu coś ważniejszego niż zabawa:) a wracając do pytania to bardzo pragnę mieć córeczkę:)

Teraz z perspektywy tego co mnie spotkało wyrażenie: "kategorycznie nie życzę sobie potomstwa" jest takie szczeniackie eh

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
kobietka

kobietka | 26 stycznia 2010 23:19:45
Odpowiada Ekspert kategorii Rodzice I.

Szczerze?
Fajnie byłoby mieć córeczkę, ale synka też. :)
Nie umiałabym wybrać.

anonymous | 27 stycznia 2010 12:40:59

ja bym chciala miec syna i córke jak juz cos, i chce .. a jak jeden z nich to wole syna mieć.........

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
ferdek

ferdek | 27 stycznia 2010 14:44:06

Mojemu najlepszemu kumplowi urodziła się dziś córeczka. Ale mu zazdroszczę.

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 z 6

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 49,8 pkt elsieelsie
  2. 2 35,9 pkt _ewa__ewa_
  3. 3 24,8 pkt Tensor           -Tensor -
  4. 4 22,1 pkt okonekokonek
  5. 5 20,0 pkt brzydula-bbrzydula-b
więcej rankingów