zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
anetap1

Totolotek to oszustwo?

anetap1 | 21 maja 2008 14:58:50 | kategoria: Gry, RPG

• G+
  • Facebook

Czy tylko ja zauważyłam, że zawsze gdy jest jakieś święto ( np jutro), to mamy kumulację w Dużym Lotku? Jeśli to czysty przypadek te losowanie liczb, to jak to się dzieje, że kumulacje wypadają zawsze w dni świąteczne, aby jeszcze więcej ludzi zagrało?
Teoria spisku?)

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 69 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
tagi: duży, gra, lotek, oszustwo
galvay

galvay | 21 maja 2008 15:14:17

Masz rację. To międzynarodowy spisek z USA na czele, mający za zadanie odwrócić uwagę od lądowań ufo w Krzesinach (jako dodatkowego 'odwracacza' uwagi używa się F-16).

2 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
kostekm

kostekm | 28 kwietnia 2013 15:08:38

Chłopie wiesz co lekarz przyjmuje codziennie od 8:00 do 15:00, proponuje się udac bo ten przypadek do leczenia się nadaje Zmieszany
Ustawa takich głąbów nie obejmuje . Krzesiny  f 16 rozumie ( tu przyznam rację) ale ufo, masz niestety nasrane w głowie i ktoś w dodatku zamieszał .

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
ferdek

ferdek | 21 maja 2008 15:30:32

Napędzają sobie koniunkturę i tyle

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 21 maja 2008 15:41:07

Są przygotowane do losowania piłeczki lżejsze i cięższe. Wiadomo,że lżejsze są wylosowywane. Wszystkie zakłady Totka są skomputeryzowane. Wszystkie wiadomości na temat skreślonych liczb trafiają do "centrum dowodzenia" .Następnie komputer wybiera taki układ liczb, którego nikt nie wytypował. Potem jest tak jak na wstępie. Jasne? (zaznaczam, że taka teza może nie być prawdziwa).

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... skomentuj
leoni

leoni | 21 lutego 2013 15:50:12

No niestety tych watpliwości jest kilka np. dlaczego wszystkie kulki nie sa tego samego koloru !!!. Tu otwiera się furtka dla subtelnych nieuczciwych gierek, ktore mają miejsce. A analiza wpływajacych notowań uczestników gry to już tylko sprawa zaawansowanej techniki. Nie ma komisji, raj dla złodzieji- cwaniaków. Totolotek nie bankrutuje,a raczej ma sie dobrze. A sport leży. Sitwa zrobila sobie dobrze. Chore panstwo. Polska potrzebuje zmian !!!.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
krynia65

krynia65 | 23 grudnia 2013 19:55:03

coś w tym jestUśmiech

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
Kwonka

Kwonka | 21 maja 2008 17:03:58

Dokładnie, @Aneto, teoria spisku. ;P
Nie wydaje mi się, żeby losowania były jakoś ustawione - wręcz przeciwnie, kiedyś czytała o procedurach, jakie muszą być wykonane przed każdym losowaniem. Wymienia się piłeczki, wszystkiego pilnuje kilka osób, a i nagroda jest pilnie strzeżona. Nie sądzę, by była możliwość jakichś manipulacji, aczkolwiek mogę się mylić.
Co do tych dni świątecznych - może coś w tym jest, choć mnie to niezbyt przekonuje. Nie zwracam uwagi na dni, tylko na przewidywaną wysokość wygranej. ;)

buenosmacias

buenosmacias | 30 lipca 2015 23:47:56

Skoro tak , to polecam  filmik z losowania
http://finanse.wp.pl/kat,1033693,title,Afera-w-Serbii-Ustawili-losowanie-w-narodowej-loterii-Prezes-rezygnuje,wid,17740758,wiadomosc.html?ticaid=11550e

kobietka

kobietka | 21 maja 2008 19:05:40

Wątpię, by tak było. Zazdroszczę emerytce z Kielc - poświęcić 4 zł dla 7 milionów. ;] Może się skuszę, by zagrać.

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
romanorydz

romanorydz | 21 maja 2008 19:12:28

Ja już jakiś czas temu(kiedy jeszcze grałem-aż nie policzyłem prawdopodobieństwa wygranej) też miałem podobne wątpliwości.
Te kumulacje to tylko niewielka część sumy którą zarabiają, więc nie byłoby raczej problemem przekupić tą komisję.
A poza tym, te kumulacje są właśnie dość regularne.
No i miałem jeszcze masę wątpliwości, ale już nie pamiętam jakich.

anetap1

anetap1 | 21 maja 2008 19:43:18

Gram sporadycznie, przeważnie zapomnę wysłać totka i przypomni mi się w chwili losowania. Ale jak już zagram ( i oczywiście nie wygram!), to jestem prawie pewna, że to jest w jakiś sposób ustawione.
Tak jak pisze anonim 15.41 i @romanorydz. W dni świąteczne ludzie mają więcej czasu, dłużej są przed telewizorem i łatwiej ich na coś namówić, np skusić do kupienia zakładu w DL.
To jest spisek! Już nie gram, no chyba, że będzie dużo do wygrania:)
naiwna

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 22 maja 2008 16:10:02

@Kownka, chyba chciałaś napisać czytałam, a nie czytała?

Kwonka

Kwonka | 22 maja 2008 16:29:43

Faktycznie, @anonimie 16:10 - powinno być "czytałam". Tak samo, jak u Ciebie powinno być "@Kwonka", a nie "@Kownka". ;P

MAGAR

MAGAR | 25 maja 2008 14:24:40

Duży Lotek to ( jeśli o mnie chodzi ) to oszustwo . Relacja niby w Polsacie jest na żywo , ale któregoś razu kamera zrobiła zbliżenie na rękę gościa zrywającego plombę z kasety losującej i na jego zegarku była inna godzina ( zegar był analogowy ) , innym razem w składzie komisji losującej była kobieta , która na nogach miała kozaki a losowanie odbywało się latem . Wniosek nasuwa się sam . W krajach o podobnej liczbie ludności co Polska kumulacja w Lotku trafia się kilkakrotnie rzadziej .

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 7 z 7

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Kucici

Jak w Noki 6600 zainstalować plik *.WAD

4 odpowiedzi i komentarzy
Jajos

Darmowe gry do Nokii 6610

5 odpowiedzi i komentarzy
kamil12