zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
yozz3

telefon, karta sim itp - Anglia - co i jak?

yozz3 | 13 czerwca 2007 05:47:31 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

1. chciałbym kupic karte sim do telefonu abym mogł rozmawiac w angli jak wyjade... na allegro sprzedawane sa karty O2 po 9 -10zł a w angli kosztują one 10f - gdzie chaczyk? i czy warto w nie inwestowac? czy lepiej kupic na miejscu jak juz dojade do miejsca pobytu?

2. czy ceny telefonów w anglii rzeczywiscie sa nizsze i warto kupic tam jakis model czy nie ma to znaczenia bo ceny sa na podobnym poziomie? jak najtaniej kupic dobrą komórke w anglii?

3. jakiej firmy karte kupic? prosze tez o inne info dotyczące tematu jesli ktos cos ciekawego wie i chciałby sie podzielić :)

pozdrawiam...

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 3 odpowiedz

anonymous | 13 czerwca 2007 07:49:33

1. kup w Anglii, nie warto się bawić, wchodzisz do sklepu i kupujesz kartę (oczywiście na doładowania).
  2. to prawda, jeżeli chodzi o najnowsze modele, które w Polsce właśnie weszły na rynek (albo jeszcze nie weszły), nie mówiąc, że kupując na abonament dostajesz aparat prawie zawsze za darmo.
  3. miewam o2, ale nie mam żadnych refleksji ciekawych z tym zwiążanych, bo wzięłam "pierwszą lepszą" i nie wiem, jak jest z cenami u innych operatorów.

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 13 czerwca 2007 09:49:56

ja kupilem karte sim w wielkiej brytanii za 10 funtow i od razu dostalem 15 na wygadanie. co jakis czas "puste" (bez tych 15 funtow na wygadanie) karty sim o2 rozdaje za darmo swoim uzytkownikom (mozna przez internet zamowic ze strony 02 jak sie jest zarejestrowanym uzytkownikiem) i to jest pewnie ten haczyk. co do telefonow najnowsze modele rzeczywiscie taniej kupic w wielkiej brytanii. wszyscy moi znajomimaja o2. z tego, co zauwazylem oferty wszystkich operatorow sa niemal takie same.

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
yozz3

yozz3 | 14 czerwca 2007 05:48:26

a jak najlepiej nabyc tam jakąś dobrą komórke? w salonie? na abonament , na karte? czy z komisu (są tam wogle?) bede tam przez 3 miechy wiec nie chce sie wiązac abonamentem i umową a po przylocie do kraju i tak bede musiał zmienic operatora chyba wiec moze skozystam chociaz tam na aparacie...

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 114,0 pkt NiesfornaNiesforna
  2. 2 85,3 pkt le-szczle-szcz
  3. 3 61,9 pkt stormstorm
  4. 4 46,0 pkt no to cono to co
  5. 5 40,5 pkt laonlaon
więcej rankingów

Koszulki pytamy.pl

Eksperci w kategorii:

kobietka Bingola