zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
Gimnazjalistka

Technikum Hotelarskie?

Gimnazjalistka | 23 kwietnia 2009 19:04:48 | kategoria: Edukacja, Technikum

• G+
  • Facebook

Ile mieliście punktów i jaką średnią że dostaliście się do Technikum Hotelarskiego? Ile języków się uczycie/ bądź uczyliście? Czy ze średnią 3.0 i z 35 punktami rekrutacyjnymi, myślicie że poradziłabym sobie w takiej szkole?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 41 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz

anonymous | 8 grudnia 2009 15:23:20

ja mam w planie pójść do takiego technikum, ale pewnie się nie dostanę, bo za mądra nie jestem, a jak bym się jednak dostała, to boje się, że sobie nie poradzę... ;( eeh..

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 10 grudnia 2009 17:18:18

dostaniesz się spokojnie. tak mi się wydaję.. trochę jest ciężko, zależy też od poziomu szkoły. w gimie uczyłam się na 3 a daję radę. :)zresztą 1 klasa najgorsza. pozniej szybko leci i nie jest tak trudno jak w pierwszej bo sama teoria.

anonymous | 24 grudnia 2009 00:14:19

ja to kompletnie niewiem jakie technikum wybrac na prubnych w tym roku mialam 43pkt łącznie z angielskim z humanistycznego 19pkt. matematyczno - przyrodniczego - 8 pkt j amgielskiego 16 pkt wiem bardzo słabo a ucze sie tak na 3 i niewiem mysle o technikum hotelarskim fryzjerskim albo cos z masazystka tylko niewiem czy takie istnieje co wy o tym myslicie?mam szanse w okolicach woj. małopolskiego?

anonymous | 3 stycznia 2010 15:25:46

co do masażystki to wątpie czy byś sobie dała rade . Ponieważ musiałabyś znać bardzo dobrze mi. biologie , kości te sprawy . wiem to bo moja ciocia własnie poszła na ten kierunek i jest on bardzo trudny no i trzeba mieć do niego dobrą głowe ;)) pozdro

anonymous | 5 stycznia 2010 22:48:42

chodzę do technikum hotelarskiego w Krakowie do 3 klasy, jak szłam miałam 125 punktów..próg bym od 101 punktów wiec nawet całkiem wysoki ...poziom jest bardzo wysoki jak szłam tam to już mnie uprzedzili nauczyciele z gimnazjum ze to jest bardzo dobra szkoła...no i jak się okazało jest..wytępili już w 1 klasie 8 osób w tym 2 się przepisały..szkoła narzuca ostre tępo uczniom codziennie trzeba się uczyć około 2 h żeby z czystym sumieniem mieć 3 i 4. w krk są jeszcze 2 szkoły hotelarskie w hucie jedna lepsza druga gorsza ...osobiście mnie ten kierunek tak już nie interesuje wiec należy być pewnym na 100%..aaa i praktyki w najlepszych hotelach i tych trochę gorszych..jakich chce mogę mieć.. wybieram sobie.

anonymous | 13 stycznia 2010 19:21:55

U mnie przyjmowali od sredniej ok 4.0 i punktow tez trzeba bylo miec sporo... zeby nie zanizac poziomu:) ale warto sprobowac:) mnie od poczatku tak srednio interesowal ten kierunek ale teraz okazuje sie ze jest bardzo ciekawie... :) przedmioty zawodowe sa latwo przyswajalne i fajne w przeciwienstwie do ekonomika lub handlowki... :) ciezko tez nie jest wystarczy zajrzec w zeszyty chociaz na godzinke i na 3 sie wyciagnie:) dla mnie przedmioty ogolne sa gorsze ale w 3 i 4 nie mam zadnego tylko same zawodowe iii jest zarabiscie:) praktyki w 2 i w 3 klasie po miesiacu a w 4 klasie 5 godzin w tygodniu:)pamietaj ze hotelarstwo to jezyki wiec ucz sie od poczatku;)

anonymous | 19 stycznia 2010 19:35:56

witam. spokojnie byś sobie poradziła :) w pierwszej klasie łatwo nie jest ale później jak się wciągniesz jest ok :) sama wiem to po sobie, bo jestem już w 3 klasie i jest ok :) pozdrawiam :)

anonymous | 25 stycznia 2010 16:57:57

też się zastanawiałam nad tą szkołą. nie wiem poprostu co mam robić, gdzie iść. wiem, wiem, że to ma tylko byc mój wybór i staram sie dobrze wybrać. nie wiem czy liceum czy technikum. na liceum szkoda mi czasu, a do technikum wlasnie nie wiem jakiego. nie wiem czy chce pracowac potem w dziedzinach z hotelarstwa, gastronomia itp..;<</p>

anonymous | 17 lutego 2010 14:36:24

hej mam prozbe. powiedzcie mi jakie sa wymagania odnosnie zchowania i przedmiotow:) piszcie na gg.jak mozecie 19880432 bede bardzo wdzieczna:)

anonymous | 17 lutego 2010 19:33:02

też chcę tam iść. Chociaż wiem, że raczej pieniędzy z tego mieć nie będę. Nie oszukujmy się. Poziom taki jak w LO. Tylko, że nacisk kładą na przedmioty zawodowe.

więcej odpowiedzi

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

natalii9393

Studia w Rzeszowie??

4 odpowiedzi i komentarzy
Madden

Gdzie pójść po gimnazjum?

6 odpowiedzi i komentarzy

Co dalej po gimnazjum.?

21 odpowiedzi i komentarzy