zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
matizbleble

Style egzekucji - ojciec chrzestny?

matizbleble | 8 sierpnia 2007 00:42:05 | kategoria: Gry, Planszowe

• G+
  • Facebook

Czy zna ktoś listę sposobu wykonania wszystkich stylów egzekucji w ojcu chrzestnym?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 58 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
tagi: gry, komputer

anonymous | 8 sierpnia 2007 00:54:23

ielu graczom wykonanie wszystkich styli egzekucji przysparza wiele problemów i uniemożliwia przejście gry w 100%. Często powtarza się to samo pytanie na forum dyskusyjnym: „jak wykonać egzekucje”. Ten krótki opis powinien pomóc wam uporać się z tym problemem.

Czarna rączka - zabij przeciwnika pięścią podczas walki.

Bomby w dół - należy zabić wroga dynamitem lub bombą.

Pora koktajlu - przy wykonywaniu tej egzekucji musisz się posłużyć koktajlem mołotowa, co z nim zrobić to chyba jasne...

Wielki szlem – naszym zadaniem jest zabicie rywala kijem.

Czarna rączka z hakiem - należy trochę poobijać przeciwnika i nacisnąć klawisz V, kiedy się pojawi taka informacja na ekranie.

Twardy łeb - to moja ulubiona egzekucja wystarczy zabić delikwenta uderzając jego głowa w jakiś przedmiot typu stół, biurko, pierwsza sposobność do wykonania tej egzekucji natrafi się podczas „dawania nauczki dzieciakom z koledżu”.

Ostatnie tchnienie - chyba prostej egzekucji nie ma w tej grze, wystarczy najzwyczajniej udusić delikwenta, żeby było jeszcze prościej to należy do tego celu użyć klawisza X.

Pieczeń - należy wrzucić wroga do pieca, trzeba podejść pod piec z naszą ofiarą trzymając ją cały czas i przy krawędzi otworu pieca nacisnąć klawisz W.

Uliczny szał - trzeba przejechać wroga samochodem.

Chichy zabójca - ta egzekucja wymaga użycia garoty, trzeba podejść po cichu do przeciwnika od tyłu i użyć garoty.

Splamione szkło - ta egzekucja polega na wyrzuceniu przeciwnika przez okno, trzeba podejść z ofiarą pod okno a następnie nacisnąć klawisz W (nie wolno popychać).

Patrz pod nogi - aby wykonać tę egzekucję należy zrzucić kogoś z dachu, a dokładniej trzeba przytrzymać przeciwnika, podejść do krawędzi dachu (ale nie pod samą krawędź) i odepchnąć jego.

Wypadek drogowy - egzekucja w sumie nie jest trudna, ale trzeba wykonać ją w odpowiednim miejscu, najlepiej tam gdzie samochody jeżdżą najszybciej, a mianowicie trzeba wrzucić przeciwnika pod jadący samochód, dobrze jest go uprzednio poobijać aby zniwelować ryzyko niepowodzenia

Tapetowanie - egzekucja ta polega na zabiciu przeciwnika poprzez uderzenie nim o ścianę, wystarczy podejść trzymając delikwenta pod ścianę i zacząć nim o nią uderzać (domyślnie klawisz W)

Czapki z głów - egzekucja do...

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 8 sierpnia 2007 01:33:05

dziwne, ze gra nie została zakazana.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 7 maja 2008 16:50:46

gram w to na ps2 i nie moge wykonac 4 egzakucji a robie tak jak tu pisze (twardy łeb, splamione szkło,wypadek drogowy, tapetowanie)

anonymous | 8 czerwca 2008 13:40:15

Trzeba pamiętać że egzekucja zostaje zaliczona dopiero wtedy kiedy wykonamy ją na członku innej rodziny

anonymous | 9 sierpnia 2008 18:51:31

ej ludzie nie moge wykonac wypadku drogowego bo nie znam miejsca gdzie samochody szybko jeżdżą a jak proboje w miescie to one zamiast go przejechac to chamuja

anonymous | 25 sierpnia 2008 20:54:03

mam pyt. wyeliminowałem 4 wrogie rodziny a nie wykonałem 2 egzekucj (twardy łeb, tapetowanie). Co robić.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 8 października 2008 12:42:07

czlonkowie rodzin sa przy swoich interesach oraz w ciezarowkach i jak jedziez z new jersy to w tunelu

anonymous | 8 października 2008 12:42:12

czlonkowie rodzin sa przy swoich interesach oraz w ciezarowkach i jak jedziez z new jersy to w tunelu

anonymous | 25 października 2008 19:07:35

''mam pyt. wyeliminowałem 4 wrogie rodziny a nie wykonałem 2 egzekucj (twardy łeb, tapetowanie). Co robić.''

nie zadawaj glupich pytan! to chyba oczywiste ze trzeba zrobic te dwie egzekucje

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 23 grudnia 2008 21:23:23

Mam pytanko : Wykonałem już wszystko ; interesy eskortowane, rodziny załatwione a 2 egzekucje nadal mnie dręczą ( twardy łeb i tapetowanie ) ... HELP !!

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 z 6

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

crosclip

Jakie pliki Knoppix'a ?

4 odpowiedzi i komentarzy
akronim

Xbox 360 czy czekać na PS3?

8 odpowiedzi i komentarzy
august