zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
HereIAm

Największy ból fizyczny jaki przeżyliście?

HereIAm | 28 czerwca 2007 11:08:53 | kategoria: Szkoła, Pozostałe przedmioty

• G+
  • Facebook

No właśnie. Jeśli chodzi o mnie, to nasuwa mi się pewne zdarzenie, które miało miejsce parę miesięcy temu wychodziłam ze starego i dużego samochodu mojego dziadka i zachaczyłam głową o "żywo" ucięty kawałek metalu. Na szczęście obeszło się bez szycia, ale bolało niemiłosiernie. Rana była dość głęboka. A Wy? Jakie były wasze największe cierpienia?

0 ładowanie danych... 19 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 68 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
tagi: ból, cierpienie
basienkabbb

basienkabbb | 28 czerwca 2007 12:15:11

zlamana i poparzona (II stopnia)noga po wypadku boli bardzo jak czyszcza oparzenie a tralo to ladnych pare miesiecy bo oparzenie bylo otwarte widac bylo wszystkie miesnie masakra nie zycze nikomu ...

0 ładowanie danych... 11 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 28 czerwca 2007 12:43:28

ból jądra... okazało się, że przekręciło się ono i zablokowało jakieś tam tętnice czy żyły i krew się zatamowała.. tak strasznie bolało, że pojechałem do szpitala na operacje...

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych... skomentuj
BasicA

BasicA | 28 czerwca 2007 12:53:09

Mnie na szczęście nic aż tak strasznego się nie stało... Ale mój kuzyn chciał wbić widły w ziemię, a przebił swoją stopę na wylot, a dziadkowi osunęła się piła ręczna i do połowu uciął kciuka.... było makabrycznie, brr.

0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... skomentuj
123mateusz

123mateusz | 28 czerwca 2007 11:10:17

ja nie mam takich przypadkow, ale moja kuzyn skakal przez brame, a ladujac uswiadomil sobie ze warge "zostawil" na haku... brrrrrrrrrrr

1 ładowanie danych... 11 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 28 czerwca 2007 11:12:49

wybity palec

1 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... skomentuj
ifcia07

ifcia07 | 28 czerwca 2007 11:13:24

Ja miałam kiedyś tak silny ból brzucha, że zemdlałam, do tej pory lekarz nie ustalił co było przyczyną tego bólu, ale do tej pory mam bardzo duży uraz... i jak tylko zaczyna bolec mnie brzuch, od razu gdzieś tam w środku zaczynam panikowac, nie potrafię się opanowac, ale mam nadzieję że to już się nigdy nie powtórzy i że kiedyś będę mogła wreszcie zapomniec i nie reagowac paniką na każdy najmniejszy ból w okolicy brzucha.

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych... skomentuj
elmmo

elmmo | 28 czerwca 2007 11:18:29

Palec przytrzaśnięty stalowymi drzwiami

0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 28 czerwca 2007 11:18:41

Jak dla mnie to na razie zapalenie wyrostka robaczkowego - straszny ból lub złamanie ręki

0 ładowanie danych... 11 ładowanie danych... skomentuj
GodoyFilho

GodoyFilho | 28 czerwca 2007 11:24:34

Ja tu zbytnio nie mam się czym "pochwalić". Najbardziej bolało mnie, gdy złapał mnie skurcz łydki. Naskakałem się tyle, że łydka w końcu nie wytrzymała i dokończyłem mecz poza boiskiem.Wygraliśmy ;)

0 ładowanie danych... 12 ładowanie danych... skomentuj
konrad

konrad | 28 czerwca 2007 11:26:17

na szkolnym korytarzu zlamalem stopę. kolega nie uwerzyl, ze jest zlamana i mi na nią naskoczył dla pewności

1 ładowanie danych... 13 ładowanie danych... skomentuj
więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 7 z 7

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 232,6 pkt elsieelsie
  2. 2 145,9 pkt Andrzej6289Andrzej6289
  3. 3 145,7 pkt tadziotadzio
  4. 4 137,4 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  5. 5 131,2 pkt brzydula-bbrzydula-b
więcej rankingów