zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
jakub

Najlepszy program do fakturowania.

jakub | 27 czerwca 2006 12:15:02 | kategoria: Biznes i finanse, Giełda i inwestycje

• G+
  • Facebook

Szukam programu do fakturowania pod system Windows. Najlepiej aby byl darmowy, jednak nie jest to wymog. Zalezy mi przede wszystkim na prostocie obslugi, jednak nie kosztem funkcjonalnosci.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 78 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
mieteck

mieteck | 27 czerwca 2006 12:45:13

Co konkretnie miałeś na myśli pisząc "jednak nie kosztem funkcjonalnosci"? Na jakiej funkcjonalności Ci zależy. Tylko nie przesadzaj - to ma być podobno program do fakturowania a nie cały system ERP ;)

Ja używałem kiedyś bardzo prostego, ale sympatycznego programu fakturka, który... miałem zainstalowany na Pendrive-ie :) Mogłem go więc uruchomić na dowonym komputerze i drukować faktury choćby u klienta. Byłem z niego bardzo zadowolony. Polecam także Tobie.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
konrad

konrad | 27 czerwca 2006 14:16:34

ja polecam arkusz aklkulacyjny. powaznie. wiekszosc juz jakis ma (a jak nie to mozna zainstalowac darmowy openoffice) i po zrobieniu sobie szablonu faktury wszystko ma sie na miejscu, bez koniecznosci dokupowania drogich softow

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
Mattai

Mattai | 27 czerwca 2006 17:33:46

Kurde, sorry, że tyle postów na raz, ale ten link taki jakiś dziwny.

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=164&t=75

Teraz powinno działać. Jeśli pojawi się to ; przed dz=2&id=... lub przed czymś innym usuń. Lub poporstu wejdź na dobreprogramy.com i w wyszukiwarkę wpisz CDN OPT!MA Faktury. Pozdrawiam :)

bbl

bbl | 29 października 2011 09:53:35

CDN OPTIMA Faktury to porażka. Poza tym pomoc techniczna nie istnieje. Arogancki właściciel.

anonymous | 28 czerwca 2006 10:20:29

Polecam to: http://www.rafsoft.net/

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 6 czerwca 2007 14:30:15

INVOICER to super program, ale czy trzeba za niego płacić by wystawiać faktury pomóżcie

anonymous | 13 grudnia 2007 15:51:52

Do tej pory korzystałem z badziewnego i taniego programu "Fakturowanie" firmy dGCS Biznesmen sp. z o.o. Koszt ok 40 zł. Podstawowe funkcje, faktury, paragony blablabla. Podsatawowy błą - nie drukuje stawek podatku vat na paragonach, czyli dla vatovca odpada. Poza tym sporo błędów.

rafsoft przetestowałem...i zawiodłem się już pierwszego dnia testów. Ma błędy w wyliczeniach. Przy 1 szt. czegoś jest ok, ale jak już jest kilka sztuk...oblicza niby zgodnie z ustawą, ale trochę nie w tą stronę i po drodze gubi jakieś grosze itd.

Przetestowałem jeszcze kilka innych i uznałem, że najlepszym rozwiązaniem (choć dosyć drogi program) jest "Faktura NT" firmy Sokaris www.sokaris.com kosztuje 498 zł, ale...nie ma błędów, jest dopracowany w szczegółach, łatwy w obsłudze. Wydatek a i owszem, ale jak mam kupić program za stówę i znowu go zmieniać później bo mu coś zabraknie itd, to wolę raz zainwestować, a dobrze. Oczywiście jest to program w dalszym ciągu do małych firm.

anonymous | 21 grudnia 2007 18:00:36

Polecam program invoicer , całkowicie darmowy, obsługuje płatności i drukarki fiskalne. Czego trzeba więcej. Link http://www.invoicer.pl lub http://www.madar.com.pl

madar

madar | 15 stycznia 2008 12:50:56

Polecam program naszego autorstwa INVOCIER Jest to całkowicie darmowy program.

Ciekawą możliwością jest definiowanie tzw. faktur cyklicznych, czyli wzorców faktur wystawianych tym samym kontrahentom. W programie można ponadto wystawiać faktury zaliczkowe, WNT i WDT. Oprócz fakturowania umożliwia:

* wydruki rejestrów sprzedaży, zestawień dokumentów, * tworzenie bazy klientów * tworzenie słownika towarów i usług.   

Inne dokumenty Oprócz standardowych faktur istnieje możliwość wystawiania innych dokumetów, w szczególności związanych z obrotem zagranicznym oraz dokuemntów wewnętrznych:

* faktur wewnętrznych, * faktur eksportowych, * faktur WDT (wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów), * faktur wewnętrznych WNT (wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów). * korekt, not korygujcych * WZ, faktur wewnętrznych  

Faktury cykliczne

* projektowanie i zaplanowanie terminu wystawienia, kwoty oraz treści faktury, * kontrola wystawienia.   

Katalog kontrahentów

* dane (adresowe, kontaktowe, numery telefonów itp.) * grupy klientów, * wyszukiwanie wg pierwszych liter, skrótu, NIP-u * rabaty, limit kredytowy.   

Katalog towarów

* nazwa - zawierające podstawowe dane - nazwa, jednostka miary, stawka VAT, * wycena - poziomy cen, cenniki dewizowe, * opis - dodatkowe informacje: wielkość, nazwy angielska i niemiecka, * obraz - miejsce na dołączone zdjęcie bądź rysunek,   

Współpraca z drukarkami fiskalnymi

* Elzab (Mera, Omega) * Posnet * ELEMIS Giga  

Więcej informacji na stronach www.invoicer.pl oraz na www.madar.com.pl

anonymous | 8 kwietnia 2008 16:05:07

rafsoft.net to dla mnie WIELKI NEGATYW - firma nie dba o klienta. Liczy się jedynie szybki zarobek na nieświadomych reputacji firmy i programu. Program zawiera masę usterek i niedociągnięć a kontakt ze wsparciem technicznym programu ,telefoniczny za pomocą forum czy też przez formularze kontaktowe jest niemożliwy.

anonymous | 27 sierpnia 2008 09:39:19

wfirma.pl - intuicyjny i prosty program do faktur dostepny z przegladarki. 5 rodzajow faktur, baza kontrahentow i produktow, logo firmy na fakturze. Co najwazniejsze za darmo :)

bbl

bbl | 29 października 2011 10:49:27

nie polecam wfirma.pl dlatego że błędnie wylicza VAT. Szkoda czasu i pieniędzy na ten bubel

jaaaco

jaaaco | 16 lipca 2013 23:38:37

polecam zapoznanie się z tym artykułem przed pochopnym wyrażaniem takich opinii:

http://faq.wfirma.pl/-program-wylicza-podsumowanie-vat-na-fakturze-z-groszowa-roznica--czy-to-blad-

Marta_88

Marta_88 | 7 kwietnia 2015 10:23:15

ale teraz wfirma.pl nie jest darmowa - mimo wszystko to chyba najbardziej rozbudowany system księgowości online

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 7 8 z 8

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 190,9 pkt birbantbirbant
  2. 2 160,8 pkt collins01collins01
  3. 3 135,6 pkt mk777mk777
  4. 4 123,6 pkt elsieelsie
  5. 5 107,0 pkt Aszka_Aszka_
więcej rankingów