zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Na co mężczyźni zwracają uwagę u kobiet??

anonymous | 24 lutego 2007 18:18:58 | kategoria: Szkoła, Historia

• G+
  • Facebook

Było pytanie na co kobiety zwracają uwagę, to teraz odwrotnie:)Czy faceci wolą kobiety przeciętne od pięknych? Co pociąga mężczyzn a co zniechęca??

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 30 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz

anonymous | 24 lutego 2007 18:30:11
Odpowiada Ekspert kategorii Historia II.

zwracam uwagę na tyłek nie może być za chudy wolę kobiety przeciętne nie ma pięknych są zadbane albo nie.Odrzucają mnie kobiety które się malują przesadnie,jak widze puder na twarzy to płakać się chce.Lubię kobiety normalne takie do której podejdziesz i nie przekreśla cię na starcie tylko rozmawia z Tobą najgorsze są te wypindrzone lale myślą ze są pępkiem świata a w rzeczywistości codziennie same sypiają

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... skomentuj
TeamGeist

TeamGeist | 24 lutego 2007 18:34:47

Piękno zewnętrzne zdecydowanie nie wystarcza, kobietę trzeba poznac od środka żeby pewnie stwierdzic, że się nam podoba. Zwracam uwagę więc nietylko na wygląd ciała ale również na to jak dana kobieta prezentuje się ze swojego wnętrza! A teraz odnośnie tego co mnie u nich zniechęca-od kobiet zdecydowanie odpycha mnie zbyt przesadnie eksponowane piękno! A co pociąga? Skarb jaki mogę odkryc bliżej je poznając! ;)

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... skomentuj
Kecajemu

Kecajemu | 24 lutego 2007 18:38:10

pierwsze wrazenie jest najwazniejsze . figura w mniejszym stopniu w co jest ubrana ( oczywiscie chodzi o to by była zadbana ) odpadają wszystkie ktore sie maluja i pudrują bo po co komu tapeciara ?? raczej nikt nie lubi kobiet w "maskach " .A gdy mam czas by sie przyjrzec dokładniej to oczywiscie twarz decyduje i oczy są bardzo wazne . Nie bede pisał ze najwazniejsze jest wnętrze bo to kazdy wie a pytanie dotyczy tylko zwrócenia uwagi wiec to tyle ;-)

anonymous | 24 lutego 2007 19:00:35

a ja na uda. Choć ważniejszy dla mnie jest charakter - ten decyduje o wyglądzie kobiety... Nie ukrywam, że współczesne dążenie do równości sprawia, że Kobiet przez duże K jest coraz mniej. Panie chcąc dorównać mężczyznom tracą to co mają najcenniejsze - tracą Kobiecość... I współcześnie prawdziwych kobiet nie trzeba szukać ani po udach, ani po pośladkach.... Trzeba poznać duszę... Pozdrawiam!

jakub90

jakub90 | 24 lutego 2007 19:01:50

hmm .. na początku na to czy nie jest anorektyczką, lubię dziewczyny normalne niechude, niegrube. Potem zwracam uwagę na to czy jest zadbana. Potem na jej inteleigencję .. jeśli nawet jest cudna a bardzo głupia (tzn. cieszy się z 2-ek) to szkoda gadać ..

1 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
Uzytkownik1

Uzytkownik1 | 24 lutego 2007 20:15:56

Na oczy, resztę rysów twarzy, włosy, na figurę, czy nie są zbyt dumne zadufane i na resztę charakteru. W takiej kolejności dziewczyna przechodzi test w moich oczach, jeśli pierwsza cecha mi się mniej więcej podoba lub nie przeszkadza lub jakaś cecha aż nadto uzupełnia niedoskonałość następnej to test idzie dalej ;)

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 24 lutego 2007 21:21:36

Tylko mądre kobiety.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 25 lutego 2007 16:55:48

facet patrzy najpierw przyrodzeniem dopiero potem zastanawia się nad tym co ma panna w głowie

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
BeerLover

BeerLover | 14 kwietnia 2007 14:06:17

Tak na mieście to tyłek,piersi,twarz i takie tam,jak sie już pozna to na charakter...

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 17 kwietnia 2007 16:19:01

piszecie wszyscy jakies bzdury a tak naprawde w dzisiejszym swiecie malo jest normalnych facetow wszyscy chcecie miec lalki jak z zurnala a zaprzeczacie malo z was stac byloby na milosc z brzydka kobieta ale madra wiec pocalujcie sie w nos

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
więcej odpowiedzi
1 2 3 z 3

AMA i nowy profil

Podobne pytania

sneaky

Na co kobiety patrzą u mężczyzn?

837 odpowiedzi i komentarzy
czarny

Brunetki czy Blondynki?

466 odpowiedzi i komentarzy
babik