zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
analfabetka

Miłosny plakat :) Sondaż

analfabetka | 13 października 2012 15:49:00 | kategoria: Nauka i technika, Ciekawostki

• G+
  • Facebook

Hej wszystkim, mam pytanie skierowane przede wszystkim do płci męskiej, ale opinia kobiet również mile widziana. Ostatnio idąc przez miasto minęłam się z setką plakatów o dość niecodziennej treści Adresowane były do niejakiego Adama. Zawierały jakiś wiersz o miłości oraz słowa takie jak : "Wierze, że jesteśmy dla siebie stworzeni i nigdy nie przestałam Cię kochać, chociaż minęło już pół roku od naszego rozstania. Jesteś dla mnie wszystkim i chciałabym żebyś o tym zawsze wiedział. Mówiłeś, że nie warto żyć nadzieją i marzeniami... Dlatego proszę urzeczywistnij moje marzenia. Jeżeli dasz mi szansę, obiecuję że uczynię Ciebie najszczęśliwszym facetem na świecie. Kocham Cię Adam... Ania"

I pytanie moje brzmi: Co uważacie na temat pomysłu tej dziewczyny? Pytanie do mężczyzn: Dalibyście jej szansę i wrócili do niej, czy uważacie że się tylko ośmieszyła wywieszając tyle plakatów? ( odpowiedź proszę uzasadnić w komentarzu :) )

Pytanie do dziewczyn odważyłybyście się na taki krok ? :)

+ jestem tu nowa, bardzo mi miło was wszystkich przywitać :)

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 17 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
tagi: Miłosny, plakat
fifka98

fifka98 | 13 października 2012 15:52:34

hej Śmiech
kwestia gustu - ja bym nie chciała takiego uzewnętrzniania się przed szerszą publicznością... odp. brzmi: Nie zrobiłabym tak jak ona

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
analfabetka

analfabetka | 13 października 2012 15:59:00

no właśnie ja też sama nie wiem co o tym sądzić. z jednej strony bardzo ciekawy i miły gest takie staranie się, bo może akurat on nie chce z nią normalnie pogadać... z drugiej jest to takie dość publiczne wyznanie...chociaż Wrocław pełny takich Adamów ;D

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
fifka98

fifka98 | 13 października 2012 16:03:16

Same słowa "chociaż już minęło pół roku" - świadczą o tym że trochę za późno się dziewczyna obudziła... z reszta do tanga trzeba dwojga Mrugnięcie

dla rozluźnienia muzyczka

okonek

okonek | 13 października 2012 16:04:51

a to nie bedzie reklama jakiegos nowego filmu lub serialu? ostatnio takie plakatowanie w modzie.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
krychan001

krychan001 | 13 października 2012 16:06:10

lakerboy06 twierdzę dokładnie tak samo jak ty, wszystko zależy od tego czemu się rozstali.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 13 października 2012 16:06:38

hej :) witam w gronie pytamonków (pytamoludkow) jak wolisz ;)
nie zrobilabym tak gdybym nie byla zakochana, teraz zalatuje mi to kiczem, ale gdybym tez byla zakocana uznalabym to za dosc urocze
ale w zyciu bym tak nie zrobila(do dobry material na fotostory do brawo)

3kropki

3kropki | 13 października 2012 16:27:09

Fajny pomysl pod warunkiem, ze facet rowniez zaluje rozstania, ale nie ma odwagi lub ma za duzo dumy, zeby zrobic pierwszy krok. Jesli natomiast facet ulozyl sobie juz zycie z kims innym lub dziewczyny nie kocha i nie chce z nia byc zadne pomysly nie pomoga. Litosc nie jest dobra podstawa zwiazku. 
Czy bym sie odwazyla... chyba nie, ale nigdy nie byla zdesperwana.

Maxkent

Maxkent | 13 października 2012 17:46:02

Czy wrócił bym do tej dziewczyny?Pomysł miała dość  ciekawy i jeżeli ja coś czułem do niej,chociaż odrobinę tego co ona czuje do mię i nie jesteśmy razem przez jakieś głupstwo to spotkałbym się z nią i zobaczył czy jeszcze faktycznie coś do nie czuje,czy i ona jest tego warta.Drugą szanse można jej dać.Ale ja to ja.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 13 października 2012 18:42:16

może i fajna sprawa a jeżeli to uczucie było tylko w jedną strone On ja kochał ona go zraniła rozstali się. Ale minął czas i ten chłopaczek mógł juz się spotykać z inną dziewczyna i coooo wtedy? jak jej to wytłumaczy i ciekawe jak się poczuje. Myslę że takie plakty nie sa potrzebne bo jak się godzić to w cztery oczy a nie żeby wszyscy widzieli. Było trzeba wcześniej mysleć a nie sie rzostawać. Takie moje zdanie...

anonymous | 13 października 2012 19:52:17

Nie dałbym szansy, bo zrobiła błąd gramatyczny :)
Widać, ze się nie przyłożyła :P

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 13 października 2012 20:13:58

Wyraźnie widać że on nie ma zamiaru tego dalej ciągnąć, narzucanie się na siłę  uważam za poniżanie się bez względu na rodzaj

więcej odpowiedzi
1 2 z 2

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 178,1 pkt grzesiek19741grzesiek19741
  2. 2 87,6 pkt antysocjalistaantysocjalista
  3. 3 80,4 pkt Alice-in-wonderlandAlice-in-wonderland
  4. 4 72,7 pkt tadziotadzio
  5. 5 62,2 pkt MuddyWatersMuddyWaters
więcej rankingów