zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
TeamGeist

Legalizacja zwiazków homoseksualnych? Sondaż

TeamGeist | 8 września 2006 16:25:42 | kategoria: Szkoła, Historia

• G+
  • Facebook

Czy w Polsce związki par tej samej płci powinny zostac zalegalizowane?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 20 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 82 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz

anonymous | 8 września 2006 16:33:39
Odpowiada Ekspert kategorii Historia II.

Oczywiście, że tak. Dlaczego może komuś niehomoseksulnemu to przeszkadzać? Przecież to nie jego interes. Osoby takie powinny mieć prawo do odwiedzania się w szpitalu, dzielenia się majątkiem i prawa do całego spadku.

11 ładowanie danych... 16 ładowanie danych... skomentuj
Koleta

Koleta | 8 września 2006 16:36:07

Ja nie mam nic przeciwko takim związkom - uważam, że każdy ma prawo żyć tak jak chce, być po prostu szczęśliwym. Przecież nie wyrządzają nikomu żadnej krzywdy, więc nie rozumiem, dlaczego wiąże się to z takimi kontrowersjami. Wyznaję zasadę - żyj i daj żyć innym.

10 ładowanie danych... 19 ładowanie danych... skomentuj
amnesia

amnesia | 8 września 2006 16:59:48

moga byc, ale zeby te pary nie mialy dzieci.

8 ładowanie danych... 17 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 8 września 2006 16:59:52
Odpowiada Ekspert kategorii Historia II.

Ja jednak jestem za tym, by nie legalizować tych związków. Nie chodzi mi o to, że mi ci ludzie przeszkadzają, ale uważam, że za mało o tym rozmawiamy, by tak szybko oceniać. Swego czasu homoseksualizm był wpisany na listę chorób i nieprawidłowości. W dziwnych okolicznościach (bez żadnych argumentów, silne naciski, a większość członków rady , która to przegłosowała, później - w ankiecie - wypowiedziała się za tym, że homoseksualizm to nieprawdiłowość) wykreślono to z tej listy. Również zaskakujące jest, że więcej niż 50% homoseksualistów ) miało problem w kontaktach z ojcem. Całość pachnie mocno anomalią i bez wiedzy o tej kwestii nie powinniśmy lecieć z wolnościowym prądem opowiadającym się za legalizacją wszystkiego, co się rusza.

15 ładowanie danych... 13 ładowanie danych... skomentuj
Fejron

Fejron | 8 września 2006 17:36:14

Ale w sumie to po co? Dziedziczenie można uregulować testamentem, a prawo do odwiedzania się w szpitalu: osoba chora, może powiedzieć lekarzowi, czy ma kogoś wpuścić/zawiadomić.

15 ładowanie danych... 12 ładowanie danych... skomentuj
AnonimowyAlkoholik

AnonimowyAlkoholik | 8 września 2006 18:16:57

Oczywiście, że nie. Skoro mężczyzna może mieć dziecko tylko z kobietą, to związek dwóch osób tej samej płci nie jest normalny.

14 ładowanie danych... 15 ładowanie danych... skomentuj
morda

morda | 8 września 2006 18:56:25

Popieram zdanie "Fejrona". Związek powinien być zawierany tylko po to, by wychować wspólne dzieci. Czy ze związków homoseksualnych urodzą się dzieci? Pary homoseksualne mogą być ze sobą, nie odbieram im tego prawa, ale nie widzę sensu ich legalizacji. Czy dwóm mordercom, których łączy od dawna silna więż(wspólna zbrodnia) też powinno się dać możliwość legalizacji ich związku? Na pewno nie. Więc parom homoseksualnym też nie powinno się dawać takiej możliwości. Nie jestem przeciwnikiem homoseksualistów, ale jestem przeciwnikiem legalizacji ich związków.

11 ładowanie danych... 13 ładowanie danych... skomentuj
TeamGeist

TeamGeist | 8 września 2006 19:03:31

Ja rownież jestem przeciw! Da się homosom palec to wezmą całą rękę jak to mialo już miejsce w Hiszpani czy Holandii! Legalizacja homoseksualnych zwiazków to kolejny krok żeby pozwolic im na adopcje dzieci jak to ma obecnie meiejsce właśnie w wyżej wymienionych krajach! Nie chce nawet dopuszczac do siebie mysli zeby w najbardziej katolickim kraju swiata bylo miejce dla tego typu rzeczy! Jestem absolutnie na NIE!

18 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... skomentuj
Reinmar

Reinmar | 8 września 2006 19:21:42

Związek zawiera się po to by prawnie stać się parnerami życiowymi. Pary homoseksualne powinny móc zawrzeć taki związek. To ułatwiłoby im życie, a osobom heteroseksualnym nie powinno to nic zmienić. Jednak o żadnej adopcji nie ma mowy. Nie powinno się psuć ludziom dzieciństwa, a para homoseksualna, jakkolwiek by się nie starała nie zapewni 100% normalności. @TeamGeist, o wielki katoliku, żyjący w wielkim katolickim (na wskroś rzecz jasna) kraju, rasisto i co tam jeszcze. A ja jestem za tym, żeby pozbawić praw normalnego życia wszystkim chorym na downa. Homoseksualciści to też ludzie, choć nieuleczalnie chorzy (nie mówię w złym tego słowa znaczeniu). Pamiętaj, człowieku.

8 ładowanie danych... 12 ładowanie danych... skomentuj
więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 z 9

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

pawmaster

Tolerancja czy propaganda ?

16 odpowiedzi i komentarzy
rotor

Kolejny strajk górników?

13 odpowiedzi i komentarzy
karbowski