zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
Bingola

Kto z was zniżył się do tego, by wyszukać i obejrzeć szokujące zdjęcia ze Smoleńska? Sondaż

Bingola | 17 października 2012 19:58:00 | kategoria: Zdrowie, Zdrowie psychiczne

• G+
  • Facebook

Nawet w dzisiejszych postach, dwie (zdawałoby się rozsądne) użytkowniczki udostępniły link do tych materiałów (http://cośtamcośtam.com). Czy weszliście tam by to obejrzeć? Co wami kierowało?

Zobacz wyniki Zagłosuj:

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 55 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz

anonymous | 17 października 2012 20:02:15

Dlaczego uważasz oglądanie tych zdjęć za "zniżenie się"?

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 17 października 2012 20:51:18

@jajk000.gdzie ty bylas,jak Cie nie byloŚmiech

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 17 października 2012 21:24:38

A pałętałam się tu i tam... :)

Bingola, po Twoim pytaniu obejrzałam zdjęcia, i naprawdę nie widzę w nich nic... złego. 
Są to zdjęcia ofiar. Zabrzmi po chamsku, ale czego się spodziewałeś? Garniaków od Gucciego, butów od Prady i makijażu od Loreala? Zwykłe, najzwyklejsze zdjęcia ofiar, które zginęły w katastrofie samolotu. Nie wyglądają dobrze, ale widziałam gorsze. 
Nie rozumiem, co i czemu wg niektórych ma tu wywoływać zgorszenie. 

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
endriu1991

endriu1991 | 17 października 2012 20:05:32

że co, zniżył czemu niby? tak widziałem je ale sam ich nie szukałem, siostra gdy wróciła ze szkoły mi je pokazała bo w szkole ktoś je szukał właśnie

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 19 października 2012 13:05:34

ja miałam tak samo, jak Ty, podali link, zobaczyłam, tragedia, ale wydaje mi się, że to nic poniżającego zobaczyć te zdjęcia...

endriu1991

endriu1991 | 19 października 2012 13:19:26

tak masz racje i szczerze mówiąc to w moim uznaniu te zdj aż takie straszne nie są, widziałem o wiele gorsze

gandzia

gandzia | 17 października 2012 20:06:55

ee dziękuję ... raz obejrzałam zamieszczony tutaj film ze śmiertelnego wypadku chińskiej dziewczynki. wystarczy. śni mi się do dziś;/

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 17 października 2012 20:11:19

Nie mam zamiaru  oglądać tych zdjęć ,nie mam psychopatycznych instynktów ,które chyba są potrzebne aby takie rzeczy z chęcią oglądać,ale z każdej strony słyszę że coś takiego było w necie,mam nadzieję że nie zamierzasz tego tu umieszczać ,jak to już ktoś tu zrobił ,na szczęście za pomocą linka.

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych... skomentuj
3kropki

3kropki | 17 października 2012 21:43:16

Jak to dobrze dowiedziec sie o sobie czegos nowego. Psychopatyczne instynkty, powiadasz? Hmm... 

anonymous | 17 października 2012 21:48:00

Jest tam takie małe chyba i z chęcią,chcesz mi poprzez swój wpis powiedzieć że te zdjęcia oglądałaś z chęcią?  3kropki

3kropki

3kropki | 18 października 2012 19:45:05

W ogole ich nie ogladalam, ale z checia akurat chcialam je obejrzec. Bez checi bym ich przeciez nie szukala, zeby zobaczyc. Co innego z przyjemnoscia... to nie, ale checi jak najbardziej mialam. 'Chyba' faktycznie male ;)

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 17 października 2012 20:11:29

za długo się już ta cała sprawa ze smoleńskiem ciagnie i jest juz nudne. Czemu nie moga powiedzieć kto na prawdę zawinił tylko męczą te rodziny i dusze ich czlonków rodzin, którzy zgineli. Niech sobie pomyslą że idzie dzień Wszystkich Świętych i czas ciszy i szacunku więc dajcie im spoczywać w pokoju. A co do tych zdjęc to nie ogladałam bo to tak samo jakby ktoś otworzył trumne moich bliskiach i do niej zaglądał.

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
GPS Grzegorz

GPS Grzegorz | 17 października 2012 20:14:04

Nawet nie chciałoby mi się tego szukać. Zresztą po co miałbym oglądać przypalone szczątki zupełnie obcych mi osób? Tragedia tragedią, nie pierwsza i nie ostatnia, ale nie należy się podniecać takimi rzeczami.

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
okonek

okonek | 17 października 2012 21:39:15
Komentuje Ekspert kategorii Zdrowie psychiczne I.

akurat one wcale nie sa przypalone, choc tez nie jest to taka mielonka jak opowiadaly lapiduchy z Kopaczowa na czele. ja sie nie dziwie, ze nie masz ochoty, ale przez nieznajomosc rzeczy i takie komentarze jak Twoj rodzi sie legenda miejska bedaca pozywka dla oszolomow. a tak sie zastanawiam ile od tego czasu zdazylo sie samolotow rozbic?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
maliJM

maliJM | 17 października 2012 20:17:14

Obejrzałam. I kompletnie nie rozumiem, czemu uważasz, że było to zniżenie się.

0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 17 października 2012 23:21:58

Również nie rozumiem co to ma wspólnego ze zniżaniem się. 

zbigpary

zbigpary | 17 października 2012 20:28:30

Chętnie bym obejrzał te zdjęcia, aby mieć lepszy, wyrazistszy obraz sytuacji, w której ktoś może sugerować, że ofiary zginęły w wyniku wybuchu bomby na pokładzie i dobijania ich strzałami z pistoletów. Pierwsza strona była już zablokowana, a nie mam ochoty przebijać się przez blokady. Jestem przeciw takim blokadom ze strony tzw. poprawności polityczno-obyczajowej.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
Kucici

Kucici | 17 października 2012 20:35:30

Oglądałem. Nie widzę w tym nic złego. Rottena tez lubię przeglądać.

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 z 4

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 194,2 pkt elsieelsie
  2. 2 101,3 pkt antysocjalistaantysocjalista
  3. 3 69,6 pkt collins01collins01
  4. 4 62,0 pkt UrizielUriziel
  5. 5 43,7 pkt znafca_żytaznafca_żyta
więcej rankingów