zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
bajus

Która szkoła policealna lepsza: Żak vs. Profesja?

bajus | 30 czerwca 2007 14:34:05 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy chodziliście do którejś z wymienionych w temacie szkół i czy ją dobrze oceniacie? Proszę o opinie.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 49 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
bogna22

bogna22 | 8 sierpnia 2013 13:29:08

ja również odradzam obydwie szkoły.
Ja się zapisałam do Goworku w Katowicach. Tam każdy może dostać tablet za darmo. no i mają swietne warunki do nauki.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
arystoteles12345

arystoteles12345 | 22 lipca 2014 10:18:53

Czy ktoś mógłby napisać coś bardziej wiarygodnego na temat tej szkoły Go Work w Katowicach ? Muszę sie zdecydować, a nie wiem, czy niskie czesne, czy tam tablet, to wystarczające argumenty?

monisia12

monisia12 | 20 sierpnia 2014 16:03:19

ucze sie w tej szkole na kosmetyce, teraz zaczne 3 sem.Mamy cały sprzet potrzebny i kosmetyki, dużo zajęć praktycznych a to wg mnie najwazniejsze,wiec jesli chodzi o ten kierunek to sprawdzone i polecam! 

Aniela85

Aniela85 | 24 sierpnia 2015 08:46:45

ja też nie zapisywałam się do żadnej z nich. bardzo spodobały mi się programy nauczania w skzole policealnej educatio w warszawie. w ogóle stwierdzam że w warszawie więcej możliwości jeśli chodzi o naukę i pracę.

mok-us

mok-us | 12 sierpnia 2013 12:55:54

Ja uważam że nie we wszystkich szkołach można uzyskać dobrą wiedze, dlatego ja zapisałam się do goworku w katowicach bo wiem że dobrzy nauczyciele to podstawa.

luna00

luna00 | 26 sierpnia 2013 15:04:13

ja też polecam gowork, zapisałam się do tej szkoły w lublinie i jestem zadowolona

paulinye

paulinye | 26 maja 2014 13:59:42

a na jakim kierunku jesteś? ogólnie szkoła spoko?

marcin210707

marcin210707 | 9 stycznia 2014 21:14:31

Zrezygnowałem z zaka w Elblagu po dwoch miesiacach i zapisalem sie do profesji a raczej apedukacji bo tak sie teraz nazywa i poki co jest o niebo lepiej.

dragma

dragma | 13 czerwca 2014 10:48:52

Znam profesję - moja znajoma tam się uczy i nie narzeka, ale jesli chodzi o szkołe do polecenia, (jetem z Katowic więc tylko o szkołach w tym mieście moge coś powiedzieć) to zerknij do Medyka, to szkoła państwowa, nie wiem jak Ty, ale ja mam największe zaufanie do tych waśnie szkół. Nie wiem jaki kierunek Cię interesuje, od września otwierają technika dentystycznego, ale uczą sie tam też przyszłe kosmetyczki. Zresztą zerknij sobie na ich stronę, można zobaczyć pracownie i szkołę wewnątrz.

konwalijka89

konwalijka89 | 13 sierpnia 2014 17:02:20

A w Krakowie coś polecacie? interesuje mnie kosmetyka... ale rozważam też tą asytentkę bo dużo pracy po niej. Gdzie jest najtaniej? jak myślicie? bo ja sprawdzałam ten go work i dosyć jasne sa tam warunki, dość małe czesne 69 zł i  wszystko mam, a gdzieś sa niższe ceny?

kurkakangurka

kurkakangurka | 11 września 2014 23:12:12

Chyba już sobie odpowiedziałaś na pytanie :) czesne rzeczywiście niskie

kudlaty682

kudlaty682 | 13 października 2014 01:12:16

Zdecydowanie odradzam wszyskim Żaka nie przychodzcie do tej szkoly. 3 lata ;po zakonczonej edukacji moj dawny letor Profesor Piotr Druciak skupiajac sie (pewnie w to nie wierzycie) utworzył defekt i zaczął cykac mnie w lewą półkule w wynku czego moje 2 palce od prawej reki zostaly trwale spraralizowane To nie wszystko powiedzial tez ze jesli nie zaplace mu "balona" czyi sto złotych lub dwóch to mnie czojfnie. Natręt juz od miesiąca ciagle tworzy defekty i pojawia sie w moim domu bez mojej zgody... Pislaem 2krotnie do Żaka niestety dostałem tylko jakies żałosne pisemko i Piotr Druciak zadzwonił do mojej mamy próbując odwrócic kota do góry ogonem. To musi sie skonńczyć, wkrotce skieruje sprawe na drogę sadową Pomyślcie tylko jkim trzeba byc pajacem zeby po 3 latach zwracac sie do ludzi po pieniadze Jesli ktos moze wplynac na zwolnienie p. Piotra Druciaka ze szkoły Żak prosze o kontakt pod adresem kudlaty682@gmail.com Zdecydowanie odradzam nie ddzcie na to Leszy AGH darmowy, i nigdy nie ma tam zadnego prblemu załuje ze wybralem zaka

marcinuch

marcinuch | 25 lutego 2015 19:04:56

nie wiem, czego oczekujesz. ktoś pisał o kosmetyce, wiem, ze w tym zakresie siostra się zawiodła, bo regułki były dyktowane do zeszytu jak w podstawówce, więc do części praktycznej nie dotrwała :P

a jeśli chodzi Ci o makijaż, to od siostry wiem, że bardzo polecany jest płatny Fam-makeup w Karakowie ( http://fam-makeup.pl/index.php ), ona była na kursie wizażu (pardon jeśli to nie to samo co makijaż :P ) i była bardzo zadowolona, głównie dlatego, że instruktorki  są wzięte w branży i naprawdę znają się na swojej robocie.

księgowość na pewno też lepiej robić na kursie organizowanym przez związek księgowych.

klara_00

klara_00 | 30 maja 2015 23:46:44

Byłam na kursie organizowanym przez związek księgowych i sama teoria była i czytanie ustawy. Z policealnych to mogę polecić Gowork, tam właśnie mają bardziej praktyczne podejście do zajęć.

Magneto29

Magneto29 | 15 lipca 2015 11:22:00

Potwierdzam znajomy do nich chodzi i chwali sobie jakość nauczania, a szczególnie praktyczne zajęcia na których uczy się naprawdę sporo i efektywnie.

moris3425636

moris3425636 | 21 sierpnia 2015 13:36:36

chciałem się zapisać do żaka ale w moim mieście nie był dostępny technik administracji (2lata). od nowego semestru idę do nowej szkoły Educatio. wydaje mi się, że dzięki takim szkołom więcej zyskasz niż stracisz. 

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 z 4

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

marcin8006

Tutorial Graffiti?

8 odpowiedzi i komentarzy
rogal111

Jakie wyniki z matury na studia?

3 odpowiedzi i komentarzy
kaniunia