zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
ShaMaN

Która komóra jest lepsza: Sony Ericsson, czy Nokia?

ShaMaN | 15 stycznia 2008 01:45:06 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Osobiście nie znoszę Nokii, ale ciekawi mnie dlaczego większość faworyzuje Nokię, choć to właśnie SE uważany jest za produkt z wyższej poołki i jako jedyny trafia do tych najbardziej wybrednych klientów..

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 57 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
tagi: nokia, se

anonymous | 15 stycznia 2008 04:04:17

Moim zdaniem to SE są lepsze. Mają lepsze oprogramowanie i aparaty fotograficzne.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 15 stycznia 2008 08:37:39

Też stoję przed wyborem telefonu i chcę kupić coś eleganckiego, kobiecego, a zarazem dobrego jakościowo. Skaczę po stronach w internecie i zauwazyłam, że Nokie zawsze chwalone za dobre baterie, nie zawsze takie są. SE odstraszają joystikami. Ja mam swojego siemensa i z tej marki jestem bardzo zadowolona. Zależy mi na wyglądzie, dodatkowej pamięci i aparacie. To moje priorytety. Reszta, to pikuś. Jeżeli rozpiszecie się o telefonach, to może przy okazji skorzystam.

anonymous | 15 stycznia 2008 09:56:55

Ja miałam kiedys Nokie i mi sie bardzo szybko zepsuła, a teraz mam SE od 3 lat i jestem bardzo zadowolona.

ShaMaN

ShaMaN | 15 stycznia 2008 10:41:55

No ja mam SE od modelu T290i -aktualnie kolekcjonuje- i jak do tąd nawet dżojstik mi sie w żadnym nie popsooł. Teraz działam na K510i, K700i i K800i -każdy w innej sieci. Tyle że K800i ma full bajerów, jest bardzo elegancki, często zastepuje mi ap.cyfrowy, lecz jesli chodzi o wagę to troszkę cegłowaty jest i przy celnym rzucie mozna kogoś zabić niechcący :D Ale i tak polecam. A Ci co mają problem z klawiszologią i joystickami w SE niechaj tu piszą swe skargi, a ja w między czasie bedę udzielał rad "co zrobić by SE przetrwał wieki bez awarii?".

Sorki za byki -Alt prawy mi pada[klawiatura Tracer]

ksiezniczka

ksiezniczka | 15 stycznia 2008 11:18:42

Miałam dwie nokie i byłam zadowolona, a teraz mam sony ericssona i również jestem bardzo zadowolona i przyznam szczerze, że wolę SE:)

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
MattiH12

MattiH12 | 15 stycznia 2008 11:27:30

SE jest lepszy pod wzglendem dodatków, lecz jest drogi. Nokia ma najlepszy wskaźnik jakość/cena, więc są kupowane częściej. Ja osobiście(tak jak moja cała rodzina[bliższa i dalsza{oprócz taty, bo ma plusfona}]) wolę nie mieć zbędnych dodatków i mieć komórkę standardową.

Pasikonik

Pasikonik | 15 stycznia 2008 11:35:28

Pozwolę sobie się nie zgodzić z Mattim. Za tę samą kwotę otrzymuje się SE o wyższych parametrach, niż Nokia, której odpowiedniki są po prostu droższe. Jak zauważono: w większości przypadków SE ma lepsze aparaty fotograficzne i o dużo lepsze baterie. Natomiast gorszą trwałość i wyświetlacz generujący mniejszą liczbę kolorów (chociaż tak naprawdę nie jest to wielka wada -na oko nie widać większej różnicy).

Mając do wyboru wyświetlacz, który daje mnóstwo kolorów, ale potwornie zżera baterię, stawiam na ten oszczędniejszy, a wciąż bardzo dobry, od SE. No i cena.. Jestem za Sonym.

Moshhi

Moshhi | 15 stycznia 2008 11:53:06

SE zdecydowanie.

anonymous | 15 stycznia 2008 16:16:06

SE trafia do ubogich klientów, poza szybkością działania żaden SE nie jest lepszy od Nokii.

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
ztomasz1

ztomasz1 | 17 maja 2013 11:20:24

A ja wolę Samsunga C3750 mam go nie dawno jest super telefon

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
Pasikonik

Pasikonik | 15 stycznia 2008 16:18:00

Zależy które SE porównać z którą Nokią ;)

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 z 6

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Kucici

Jak zmienić obudowe w noki 6600?

4 odpowiedzi i komentarzy
Kucici

Jak w Noki 6600 zainstalować plik *.WAD

4 odpowiedzi i komentarzy
CZEHOO