zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
temat

KOT vs PIES który bardziej do ciebie pasuje ? Sondaż

temat | 26 kwietnia 2007 15:46:41 | kategoria: Przyroda, Koty

• G+
  • Facebook

TAK-Pies/NIE-Kot
Obrazek

Zobacz wyniki Zagłosuj:

1 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 73 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
tagi: kot, pies
dameklol1

dameklol1 | 26 kwietnia 2007 18:30:47

Zdecydowanie pies. Ja nawet bardziej lubię psy.

2 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... skomentuj
psztymolka

psztymolka | 26 kwietnia 2007 19:34:57

Miałam kota teraz mam psa. Pies odpowiada mi bardziej. Bardziej pasuje do mojego stylu życia, upodobań, nałogów itp.A tak nawiasem, już najbardziej odpowiada mi jamnik - to jest naprawdę wyjątkowy pies:)

2 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 28 października 2012 22:36:06

Taaa... nachyl się to ci nos odgryzie.... Tak miała jedna dalsza znajoma. Skończyło się na wizycie w szpitalu bo piesek ugryzł ją w nos.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
misia1966

misia1966 | 26 kwietnia 2007 20:52:15

lubię koty.psy też,ale mam kota.wielorasowy.piękny:)

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 27 kwietnia 2007 01:01:36

kot!! chodzi wasnymi drogami. jak ja

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 27 kwietnia 2007 01:01:56

kot

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
sabinek84

sabinek84 | 27 kwietnia 2007 09:29:28

Nie lubię małych psów i kotów. Tylko te dostojne- dorosłe są piękne.

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 1 maja 2007 19:56:23

Lubię tylkooooooooooooooooooooooo psy!!!!!!!!!!! Koty sa wstrętne i ochydne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
kociczka333

kociczka333 | 16 grudnia 2012 12:19:07

Ty jesteś chyba wstrętny! Krzyk Koty są extra... psy też! Nie mów tak o kotach! Wiesz czemu nie lubisz kotków? BO ICH NIE ZNASZ! Krzyk Ja lubię i kotki i pieski, bo obaj są wspaniałymi przyjaciółmi Uśmiech Miałam kotka i psa. Byli moimi najlepszymi przyjaciółmi..........ale pies zachorował i zdechł.....po tygodniu kot teżPłacz Teraz mam słodką, małą, biało-czarną kocice i jestem z niej zadowolona(BARDZO) Nie pozdrawiam  Wyluzowany

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
AwesomePegasus

AwesomePegasus | 27 stycznia 2013 14:16:11

Ja kociczko jestem w stanie wytłumaczyć moją niechęć do kotów. Oczywiście wiem , że to był "jedyny taki kot" , ale chyba na zawsze zostanie mi po tym ślad w pamięci. Moja Ciocia ma kota. Bardzo agresywny i wredny. Zawszę był przeciwko ludziom i mścił się za kupienie "nie tej" karmy , której mu akurat potrzeba. Potem miałam kotka. Maleńki Czarny w białych "skarpetkach" musiałam go oddać , bo nie mieliśmy dla niego miejsca , ale był świetny. POZDRAWIAM SERDECZNIE!!Mrugnięcie

eryczek

eryczek | 13 maja 2007 13:46:04

psy są hałaśliwe, argresywne i głupie! ilu ludzi zabły koty ilu psy! a koty są słodkie, mądre, zwinne, sprytne i łagodne!! w 500% na koty. poza tym kot poradzi se bez pana a pies zdechnie.

2 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
dogsforever

dogsforever | 18 lipca 2012 14:20:38

Ty chyba sobie żartujesz -,- Pies oddałby życie za swojego pana, a kot? Kot ma wszystko w dupie, ważne jest jedynie żarcie jakie otrzymuje od właściciela. Nie bez powodu pies to najlepszy przyjaciel człowieka, pies stara się nas rozumieć, jest przy nas, chroni nas, kot to zupełne przeciwieństwo tego co wymieniłam. Pies jest inteligentniejszy od kota i to nie jedni udowodnili. Pies zdechnie bez pana bo go KOCHA, kot jest obojętny wobec niekociego świata, tylko na pełnej misce mu zależy. A słodkie to nie jest żadne zwierze, bo słodkie są ciastka, cukierki itd. Rozumiem, że każdy ma własne zdanie, ale jak nic nie wiesz o psach, to się nie wypowiadaj. PS. raz miałam kota to całe mieszkanie moi rodzice musieli wyremontować, tak samo nasi znajomi, za to mój pies jest posłuszny, nie broi, nie pachnie brzydko i mogę mu zaufać.

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
Dodo1922

Dodo1922 | 18 lipca 2012 14:39:03

jesli nie masz tych dwoch zwierzat razem w domu, to wiedz ze jest odwrotnie, bo kot jest agresywny i jeszcze bardziej halasliwy niz co kolwiek innego, a tak wogl, koty wcale nie sa madre ani slodkie a tym bardziej lagodne, wiec jak nie wiesz nic o psach ani kotach, to moglbys nie mowic, ze sa glupie, bo jesli pies jest glupi, to wiedz, ze wlasciciel tez. bez obrazy oczywiscie, ale to tez z reszta zalezy od rasy. np. boxer, jest halasliwy ale tylko jak ktos idzie do domu, agresywny w pewnych chwilach a glupi nie jest wcale, tylko musi mu sie chcec cos zrobic, a wiem cos o tym. wiec jak naprawde czegos nie wiesz, to lepiej poszukaj w googlach albo w wikipedii najlepiej !

Jacek1963

Jacek1963 | 23 sierpnia 2012 20:00:26

Cytuję "Pies jest inteligentniejszy od kota"
Według zoologii inteligencja zwierząt, to zdolność przystosowawcza do ekstremalnych warunków.
Weź psa i kota i pozwól im żyć dziko np. w mieście i sprawdź, który sobie lepiej poradzi w zdobywaniu pokarmu, znajdywaniu legowisk itp. 

I masz odpowiedź, który inteligentniejszy :) 

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 28 października 2012 22:44:03

Kot nie jest obojętny. Kot czuje inaczej. Jak umrze właściciel kot będzie przychodził codziennie pod okno. Widziałem taką sytuację. Dopiero pewna pani tj. sąsiadka zmarłej zaczęła mówić do kota, że ona umarła i żeby sobie poszedł. Po tygodniu kot już nie przychodził. Poradził sobie jakoś. Pies by sobie nie poradził. Tyle że jak mówił weterynarz, koty są udomawiana od stosunkowo niedługiego czasu porównując je z czasem udomawiania psów. Kot nie jest zwierzęciem stadnym, a kiedy nawet nim się staje pozostaje w bardziej luźnej relacji ze stadem (domownicy są też stadem). Pies jest zwierzęciem stadnym tak jak człowiek. Przywiązuje się i jest lojalny, ale nie umie później żyć w inny sposób. Kot z ciężkim sercem się przestawi. Ludzie nie są jak psy, ludzie są jak psy i koty mamy cechy obu gatunków a to które przeważają decyduje moim zdaniem o większym lub mniejszym zainteresowaniu kotami lub psami.

anitka79

anitka79 | 5 grudnia 2012 22:11:33

to zależy na jakiego zwierzaka się trafi Ja mam kotkę od 2 lat. nie nie niszczy nie obsikuje nie drapie. Sama się dziwie ale naprawdę tak jest. Zawsze marzył mi się pies. No i mialam psa aż 2 miesiące;/ duzy pokój do remontu tapicerki do wymiany i smród nie do wytrzymania. Demolka totalna. I moze to zbrzmi dziwnie ale moja kotka pilnuje domu. Jak przychodzi ktos kogo nie zna to mialczy tak przerazliwie ze az w uszach dzwoni. I jak ktos w nocy zlapal za klamke mieszkania to kot juz byl pod dzwiami a pies dalej spal spokojnie;/ Zdecydowanie KOT

kociczka333

kociczka333 | 16 grudnia 2012 12:21:14

Nie znasz kotów, to się nie wypowiadaj. (tacy co tak mówią, tajemniczą umierają we śnie Śmiech) <żarcik z tym snem>

kobietka

kobietka | 13 maja 2007 14:15:37

Psinka oczywiście;)

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 2 czerwca 2007 21:09:34

KOT. (:

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 z 6

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania