zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
LordViaderko

Kiedy dowiedzieliście się, że @tulinka to moje drugie konto? Sondaż

LordViaderko | 5 stycznia 2009 19:58:48 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Pamięta ktoś jeszcze moje bardzo stare pytanie o to, dlaczego człowiek zżywa się ze swoją ksywką w intenecie?
Więc okazuje się, że jeżeli zakładamy drugie konto, to ten problem niemal zupełnie znika! Po to właśnie powstała @tulinka - żeby pisać każdą głupotę która mi tylko przyjdzie do głowy, a jednocześnie żeby wyrażać się bezpośrednio, bez marnowania czasu na przemyślenie swojego zdania i rozsądną argumentację (przecież ja jako ja nie powiem czegoś nieprzemyślanego, bo jeszcze ktoś wytknie mi błąd i co będzie? ; )

Warto tutaj nadmienić, że nie zgadzam się w 100% ze wszystkimi wypowiedziami @tulinki (zwłaszcza z ich formą). Została w pewien sposób wymyślona i potem konsekwentnie ciągnąłem ten styl, niekiedy trochę wbrew sobie.
Nie poczuwam się też do obrazy względem osob z którymi pożarła się @tulinka (sorry @attenzioneona!), ale one pewnie tak, i to odbije sie teraz na Lordzie... Trudno, bierzemy konsekwencje za swoje czyny.

Dlaczego o tym piszę?
Dlatego że uznałem, że dalsze ukrywanie się pod @tulinką jest formą tchórzostwa. Mimo wszystkich jej wad wiele jej cech chciałbym sam posiadać, a tak naprawdę co mnie przed tym powstrzymuje? To co sobie ktoś o mnie pomyśli? Zgadnijcie jakich słów użyłaby @tulinka na takie tłumaczenie...
Kolejny powód jest taki, że moja własna dziwczyna bardziej lubi ostatnio wypowiedzi @tulinki niż moje. Czemu w sumie nie miałyby stać się moje? Przecież są!
Trzeciego powodu nie podam, ale on tu jest i wisi nad tym pytaniem ; )

Nie wiem czy teraz @tulinka zniknie czy nie. Może zostanie jako forma folkloru, ale generalnie planuję wcielić "lepszą" część jej stylu w Lorda. Za gorszą chyba nikt nie będzie rozpaczał, co? ;p

Chciałbym się teraz od Was dowiedzieć:
Jakie macie wrażenia i odczucia w tej sprawie? Macie jakieś w ogóle, czy zupełnie Was to nie obeszło? Kiedy się domyśliliście? Co było dla Was wskazówką? Czy ktoś zrobił tutaj większy przekręt? (@sokol, czuj się wezwany do tablicy ; ) Jesteście na mnie mocno źli? W końcu @tulinka z niektórymi rozmawiała nawet na PW... Wychodzi mi że taka mistyfikacja była dość wredna z mojej strony ;p

Notka do moderacji:
Wiem, że ostatnio regulamin jest dość...

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 17 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 76 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
burasekmalutki

burasekmalutki | 5 stycznia 2009 20:08:13

Czuję się oszukany. Jesteś niewiarygodny, nie dostaniesz już kredytu w żadnym banku ;D

0 ładowanie danych... 13 ładowanie danych... skomentuj
Bingola

Bingola | 5 stycznia 2009 20:08:51

Nie, wy jesteście jak Bonnie & Clyde!

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... skomentuj
kasia0525

kasia0525 | 5 stycznia 2009 20:12:25

o_O Ciekawe, jakie tajemnice jeszcze wyjdą na jaw. Może @Bingola jest kobietą a Kwonka mężczyzną? :/

0 ładowanie danych... 14 ładowanie danych... skomentuj
WyluzujKite

WyluzujKite | 5 stycznia 2009 20:18:39

teraz sie dowiedzialam .

Dziwny z Ciebie czlowiek, w Internecie nie jestes soba, a zawsze mi sie 'wydawalo' ze w Internecie mozna byc naprawde soba, pisac to co sie naprawde mysli, bo czasem nawet jak sie z kims nie zgadzamy to trzeba mu przyznac racje bo jest nad nami, ma ta przewage, ze mu nie podskoczysz itd .

0 ładowanie danych... 11 ładowanie danych... skomentuj
attenzioneona

attenzioneona | 5 stycznia 2009 20:20:43

Heeeeeeeeeeeeee LOrdzie nabrałeś mnie na maxa. Powiem szczerze tak znienawidziłam tą dziewuchę że jakbym ją zobaczyła na żywo to bym jej chyba nie wiem co zrobiła. A teraz sie okazuje, że to TY... Jesteś prze agent wszystkich nabrałeś a ja wcale sie za to nie obrażę na Ciebie hehe rozbawiłeś mnie choc @tulinka kosztowała mnie troche nerwów gratulacje :D

anonymous | 5 stycznia 2009 20:21:04

Leczyć się, leczyć :)
Swoją drogą, gratuluję umiejętności utrzymywania nieswojego stylu wypowiedzi ;]

0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... skomentuj
burasekmalutki

burasekmalutki | 5 stycznia 2009 20:23:13

Wolałem nie wiedzieć... Ciekawe ile jeszcze razy nas oszukałeś, wybacz szczerość ale zawiodłem się na Tobie.

burasekmalutki

burasekmalutki | 5 stycznia 2009 20:24:08

Chyba że to pytanie to kolejna ściema, potem napiszesz że to był kolejny żart. Już nie wiem co prawdą a co kłamstwem jest...

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych... skomentuj
Rosatti

Rosatti | 5 stycznia 2009 20:24:55

Zaskoczyłeś mnie Lord Wiaderko! Jestem w szoku!

0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 5 stycznia 2009 20:25:39

Szok. W ogóle się nie domyśliłam. Dopiero teraz się dowiaduję... Ja sama niedawno myślałam nad skasowaniem konta i założeniem nowego, ale jeszcze zobaczymy ;P

A może jednak... umówiłeś się z tulinką, żeby nas wkręcić? Już sama nie wiem co myśleć.

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 7 8 z 8

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

stefan341

Jak zaprojektować ruch na stronie

1 odpowiedzi i komentarzy
Anaris

www.instructables.com PL?

3 odpowiedzi i komentarzy
lebron

net art / nazwa.pl - niedziałają

stefan341

Ile kosztuje serwis społecznościowy

8 odpowiedzi i komentarzy
ludwik

Laptop + Komórka = Internet

9 odpowiedzi i komentarzy
lukasmaster

Płynne rozwijanie w Javascript

filiptepper

Czy pytamy.pl odniesie sukces?

5 odpowiedzi i komentarzy
Erwin

Znacie jakieś ciekawe radio internetowe?

9 odpowiedzi i komentarzy
agnieszka

czy warto kupić aparat cyfrowy hp 945?

4 odpowiedzi i komentarzy
Erwin

Jak nagrywać rozmowy głosowe?

5 odpowiedzi i komentarzy

Najaktywniejsi dziś

1. 1 232,6 pkt elsieelsie
  2. 2 214,9 pkt tadziotadzio
  3. 3 177,7 pkt Andrzej6289Andrzej6289
  4. 4 149,6 pkt brzydula-bbrzydula-b