zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
maciek_wach

Jesteś za, czy przeciw małżeństwom jednakowej płci? Sondaż

maciek_wach | 23 marca 2011 15:35:49 | kategoria: Miłość i związki, Dzieci

• G+
  • Facebook

Jesteś za, czy przeciw małżeństwom jednakowej płci? Żeby doprecyzować pytanie napisze, że małżeństwo mogłoby się wiązać z adopcją.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 122 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
3kropki

3kropki | 23 marca 2011 15:49:17

ZA.

Z pełnymi uprawnieniami wynikającymi z faktu założenia rodziny, tak lesbijek, jak i gejów.

4 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 23 marca 2011 15:53:17

J/W

4 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
garfield1992

garfield1992 | 8 maja 2011 15:50:40

Ja również - jak wyżej.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 23 marca 2011 15:58:06

A czemu miałbym być przeciw? I nawet niech sobie adoptują, jeśli są dzieci których nikt nie chce, a które tak samo zasługują na miłość rodziców.

2 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
Soundman

Soundman | 23 marca 2011 16:27:44

Dlaczego moja odpowiedź została usunięta? Na pytamy.pl występuje jakaś cenzura?

jedenon

jedenon | 23 marca 2011 16:41:37

jestem przeciwny

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
Soundman

Soundman | 23 marca 2011 16:54:36

OK, z racji że z niewyjaśnionych przyczyn mój 1 komentarz zniknął, napiszę go ponownie.

Otóż jestem całkowicie za "związkami partnerskimi", ponieważ jak chcą uprawiać swoją homoseksualną miłość, to ja i nikt inny nie ma prawa im przeszkadzać.

NIE ŻYCZĘ SOBIE jednak, żeby takowe związki nazywały się Małżeństwami: Małżeństwo bowiem to święty i nienaruszalny związek kobiety i mężczyzny, podczas gdy "Związek partnerski" to dwie kochajce się osoby niezależnie od płci.

I NIE ŻYCZĘ SOBIE TEŻ, żeby związki homoseksualne mogły adoptować dzieci, ponieważ w ten sposób w sposób okrutny szkodzą dzieciom. Po pierwsze, nieustanne wyzwiska i zaczepki ze strony rówieśników mogą napradę zjebać psychikę dzieciaka, a po drugie: Brak matki/ojca w rodzinie może negatywnie odbić się na wychowaniu dziecka. A ktokolwiek, kto krzywdzi bezbronne, małe dzieci i naraża je na cierpienie powinien zostać powieszony za jaja i bity pałkami. I nie, nie przesadzam: Taki mam m. in. stosunek do pedofilii.

Podsumuwując: Niech sobie geje/lesbiji robią co chcą, ale w zaciszu domowym i za obopólną zgodą, i niech nie nazywają się Małżeństwami. A adopcja dzieci to po prostu chory wymysł.

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 23 marca 2011 17:04:06

LOL! Czyli mamy dwa stanowiska w sprawie postępowania z dziećmi:

1. pozwolić parom homoseksualnym na adopcję i tym samym dać dzieciom szansę na szczęśliwe dzieciństwo.

2. Kategoryczne nie takim praktykom - czyli niech dziecko będzie nieszczęśliwą, upośledzoną społecznie, maltretowaną przez inne dzieci sierotą.

Co jest bardziej humanitarne? Odpowiedź chyba oczywista, nie wiem czy zdanie takich osobników jak soundman należy brać poważnie, bo chyba tylko sadysta chciałby świadomie kogoś unieszczęśliwiać - argumentując że sobie NIE ŻYCZY! :))))

4 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
Soundman

Soundman | 23 marca 2011 17:07:06

Czyli Twoim zdaniem sierota będzie w szkole maltretowana przez rówieśników, podczas gdy "Syn dwóch pedałów" spotka się z pełną akceptacją i będzie chodzącym szczęściem?

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 23 marca 2011 17:21:46

Kontrowersyjne pytanie już na podobne odpowiadałam. Dla mnie pary homo mogą robić co chcą nie mój interes, jeżeli nie będą się afiszowały ze swoimi uczuciami i nie będę musiała tego oglądać ja, a przede wszystkim dzieci dla mnie mogą zawierać związki nawet na Alasce. Natomiast adopcja dzieci w takich związkach jest dla mnie nie do przyjęcia i chora.

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 23 marca 2011 18:33:50

Zabawne rzeczy opowiadasz ,nie mogą adoptować dzieci bo takie osoby jak ty będą ich prześladować ,to może daj im spokój a swoje dzieci kiedyś tak wychowaj aby tego nie robiły .Kiedyś były prześladowane dzieci adoptowane ,teraz niewolno parom homosi adoptować choć niema żadnych przeciwwskazań aby to robiły ,są kraje gdzie nikogo to nie gorszy a dzieci wychowane są przez nich są często lepiej niż przez hetero . Lepiej aby męczyły się te dzieci w bidulach bo są w Polsce takie osoby jak Soudman które nie dadzą im żyć ,to jest super !

2 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 23 marca 2011 18:42:28

Jeśli rodzice z tak szowinistycznym podejściem jak ty, wpoją dzieciom tyle nienawiści do homoseksualistów i czegokolwiek co z nimi związane, to rzeczywiście trudno oczekiwać akceptacji.

2 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
Antykwa

Antykwa | 23 marca 2011 19:18:36

Dzieciom życzę rodziców. Ojca i matkę. Nie chcę brać odpowiedzialności za los tych dzieci które będą kiedyś „innymi”, bo z dwoma ojcami czy dwiema matkami. Dzieci będą się wychowywać wśród innych dzieci a te, wiadomo, są najbardziej bezlitosne, potrafią tych innych zupełnie wykluczyć ze swej społeczności a nawet zaszczuć.
Pamiętajcie że dziecko będzie żyć do śmierci z tym piętnem jakie przypną mu inni. I nie wiesz w jakim społeczeństwie, o jakich przekonaniach przyjdzie mu żyć. Wiesz tylko co jest tu i teraz.

Oskarżenia o szowinizm pytamy1 czy krakanie bluSkayaki są bezpodstawne. To ograniczanie wypowiedzi, cenzura. Moje zdanie wypowiedziałem, ty wypowiedz swoje ale mnie nie ograniczaj, nie opluwaj i nie przypisuj słów ani przekonań którym nie mam i o których słowa nie wyrzekłem.

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 23 marca 2011 19:52:40

Sam używasz dziwnych słów ,jak krakanie ,ograniczanie czy opluwanie ,ja tego rodzaju słów nie używam więc zanim zaczniesz kogoś pouczać co ma pisać tobie w odpowiedzi sam zastanów się nad swoimi . Skoro nie widzicie problemu innego niż brak akceptacji wśród rówieśników to dlaczego nie próbujecie tego zmieniać ,piętnować a tylko zabraniacie aby dzieci były wychowywane przez pary homo. Przekonania ludzie mają bardzo różne ,niema kraju o jednym wiodącym przekonaniu ,nawet w Polsce tak nie jest choć politycy i kościół tak by chciało . Dzieci dla normalnych ludzi wszystkie są takie same ,nikt normalny nie szczuje dzieci ani nie prześladuje ,no dlatego że tylko mama wychowuje dziecko czy rzadziej tato ,lub dziecko adoptowane też dla tych "normalnych" są do tego powody ,prawda .Może czas zacząć aby wychowywać dzieci nie na potworów a normalne tolerancyjne osoby ,skąd mają brać wzorce skoro dorośli sami tak widzą sprawę ,przecież te dzieci są nasze,twoje czy każdego innego człowieka ,wiem że mój syn nikogo by nie prześladował z tego ,dlaczego bo ode mnie nie nauczył się nienawiści do innych ludzi ,ludzi innych poglądów ,wierzeń czy narodowości ,o seksualności nawet nie mówię bo to oczywiste .

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
Antykwa

Antykwa | 23 marca 2011 21:06:46

Oj blu, ty piszesz jakiego człowieka chciałabyś wychować, jaki jest twój plan, zamiar, a co z realizacją? Nie masz pełnego wpływu na to. Nie jest tak dobrze na tym świecie że masz co chciałaś. Z twojego tekstu wynika że te dzieciaki które na dworcach klientów szukają, te różne galerianki i inne zatrzymywane poza domem przez policję tak zostały wychowane, czyli źle. Pamiętaj, że twoje dziecko tylko przez kawałek czasu jest w twoim towarzystwie i pod twoim wpływem. Niestety, grono kolegów, gromada dzieciaków szkolnych ma niemały, powiedziałbym wpływ większy niż twój. Nigdy nie będziesz wszystkiego wiedziała o zachowaniu twojego dziecka poza domem. Proces wychowania młodego człowieka jest długi, trudny a wynik zawsze niewiadomy.
Na to, bez innych podtekstów, chciałem zwrócić uwagę moim tekstem. Na tragedie przeżywane przez dzieci kiedy bez żadnego powodu są wykluczane z grupy. A co dopiero kiedy wynajdą jakiś powód, choćby błahy, nieistotny, żaden. Powtarzam, dzieci są okrutne, czy chcą czy nie, okrutne w grupie muszą być.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 23 marca 2011 21:23:51

Dobrze sobie z tego zdaję sprawę że tak jest ,niestety ale czy to nie jest z twojej strony fałszywa troska o te dzieci ,gdybyś faktycznie chciał nimi się troszczyć to byś pomyślał jak wychowywać dzieci tolerancji aby takich przypadków nie było ,wydaje mi się że z problem nie chcesz zrobić nic ,zamiast się z nim zmierzyć .Tak odbieram twoje słowa,to trudna i ciężka przepraw przed Polskim społeczeństwem ale nieunikniona w najbliższych latach. Jeśli nasze Polskie dzieci są takie straszne to znaczy że my tacy jesteśmy dlatego że one uczą się od nas ,więc trzeba zacząć od siebie a następnie wymagać tego od dzieci aby inne dzieci które nie maiły takiego szczęścia wychowywać się w pełnych rodzinach mogły żyć normalnie a nie były ofiarami.Zakaz posiadania dzieci parom homo niczego nie zmieni tylko pogłębi te podziały.

3kropki

3kropki | 24 marca 2011 15:48:28

@Soundman -

1. Tylko Kosciół małżeństwem nazywa związek kobiety i mężczyzny, a przypominam Polska nie jest państwem kościelnym, tylko świeckim.

2. [...]w sposób okrutny szkodzą dzieciom. Skoro kochająca się para homoseksualistów szkodzi dziecku dając mu dom i miłość jak nazwiesz sposób wychowywania dzieci w sierocińcach, w rodzinach patologicznych, w cierpieniu fizycznym i psychicznym???

3. Piszesz też: Brak matki/ojca w rodzinie może negatywnie odbić się na wychowaniu dziecka. Zakaż zatem też rozwodów i zabroń ludziom umierać dopóki ich dizeci nie osiągną pełnoletności.

Poza tym już samo użycie słowa może świadczy o tym, że NIE MUSI...

4. [...] sierota będzie w szkole maltretowana przez rówieśników, podczas gdy "Syn dwóch pedałów" spotka się z pełną akceptacją i będzie chodzącym szczęściem? W obu przypadkach dziecko zasługuje na szczęście... ale tylko od społeczęństwa zależy jak będzie traktowało oba przypadki. Bo tu nie chodzi o nic innego jak tylko o moralne zasady, które są zmienne i ulegają ciągłej metamorfozie.Więc jeśli swojemu dziecku wytłumaczę, że każdego człowieka należy szanować, a to czy ma mamę i tatę czy dwie mamy nie ma znaczenia taki też będzie jego stosunek do innych.

Proste, choć widać niektórych (czyt. Ciebie) przerasta!

@ Antykwa -

Dzieci będą się wychowywać wśród innych dzieci a te, wiadomo, są najbardziej bezlitosne, potrafią tych innych zupełnie wykluczyć ze swej społeczności a nawet zaszczuć.
Pamiętajcie że dziecko będzie żyć do śmierci z tym piętnem jakie przypną mu inni. I nie wiesz w jakim społeczeństwie, o jakich przekonaniach przyjdzie mu żyć.

To zacznij już teraz tłumaczyć sowim dzieciom, że szacunek dla drugiego człowieka powinien wypływać z wartości jakie sobą reprezentuje, a nie to jakich ma rodziców. Jeśli społeczeństwo zacznie myśleć o miłości i domu, które otrzymały te dzieci, o spokojnych nocach w ciepłych łóżkach i pełnych brzuchach, a nie o tym kto im to zapewnia, to  uwierz mi na świecie będzie tylko lepiej!!!

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
Soundman

Soundman | 24 marca 2011 21:23:06

"Tylko Kosciół małżeństwem nazywa związek kobiety i mężczyzny, a przypominam Polska nie jest państwem kościelnym, tylko świeckim." - Polska nie jest krajem świeckim, lecz obojętnym wyznaniowo, a ja jestem osobą wierzącą. Poczytaj co mówi konstytucja RP: "Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej."

"Skoro kochająca się para homoseksualistów szkodzi dziecku dając mu dom i miłość jak nazwiesz sposób wychowywania dzieci w sierocińcach, w rodzinach patologicznych, w cierpieniu fizycznym i psychicznym???" - A kto mówi że para homoseksualna nie może być patologiczna, kto mówi że homoseksualiści nie będą bić i obrażać dzieci? Zakładasz że para homoseksualna pozostaje na zawsze idealna, kochająca się i szczęśliwa - A jest to błędne założenie.

"W obu przypadkach dziecko zasługuje na szczęście... ale tylko od społeczęństwa zależy jak będzie traktowało oba przypadki. Bo tu nie chodzi o nic innego jak tylko o moralne zasady, które są zmienne i ulegają ciągłej metamorfozie.Więc jeśli swojemu dziecku wytłumaczę, że każdego człowieka należy szanować, a to czy ma mamę i tatę czy dwie mamy nie ma znaczenia taki też będzie jego stosunek do innych." - Przykro mi, ale żyjesz w wyidealizowanym świecie. W szkołach dzieci potrafią zaszczuć rówieśnika za totalne błahostki, młodzież jest okrutna i to się pewnie nigdy nie zmieni (A nawet jeśli - To tylko na gorsze).

3kropki

3kropki | 24 marca 2011 23:20:52

A kto mówi że para homoseksualna nie może być patologiczna, kto mówi że homoseksualiści nie będą bić i obrażać dzieci?

Nikt nie mowi, ale ja pytalam jak ty bys nazwal wychowywanie dziecka w rodzinie 'normalnej' za to patologicznej, skoro przyklad kochajacej sie rodziny homoseksualnej uwazasz za sposób okrutny??

W szkołach dzieci potrafią zaszczuć rówieśnika za totalne błahostki - czyli co ma do tego jakich ma rodzicow... rownie dobrze mozna zaszczuc dziecko za to, ze jego ojciec jest murzynem lub za to, ze ma niebieska koszulke... ale to chyba tylko w Polsce... w krajach cywilizowanych ludzi szanuje sie za ich samych, nie za ich rodzicow/dziadkow etc i tego samego uczy sie swoje dzieci...

Ergo: Wielu Polakow (w tym TY) nie rozwinelo sie mentalnie na tyle, zeby wyjsc poza ciasne malostkowe ramy zasciankowosci.

I masz racje... z takimi jak Twoje poglady to się pewnie nigdy nie zmieni (A nawet jeśli - To tylko na gorsze).

Soundman

Soundman | 25 marca 2011 15:37:23

"Nikt nie mowi, ale ja pytalam jak ty bys nazwal wychowywanie dziecka w rodzinie 'normalnej' za to patologicznej, skoro przyklad kochajacej sie rodziny homoseksualnej uwazasz za sposób okrutny??" - Widać że nie czytujesz dużo, bo czytanie ze zrozumieniem u Ciebie szwankuje. Pisząc o "okrutnym sposobie krzywdzenia dzieci" miałem na myśli właśnie pewne prześladowania w szkole oraz nienaturalny model wychowania. I to nie ma ŻADNEGO znaczenia jak bardzo się kochają: Nigdy kobieta nie zastąpi synowi ojca tak jak facet nie zastąpi córce matki. 

"czyli co ma do tego jakich ma rodzicow" - Bardzo dużo. 

"rownie dobrze mozna zaszczuc dziecko za to, ze jego ojciec jest murzynem" - Owszem, takie przypadki też się pewnie zdarzają - Ale uwierz mi, że nastolatek w wieku 10-16 lat znacznie prędzej zaakceptuje syna murzyna nich syna dwóch lesbijek.

"w krajach cywilizowanych ludzi szanuje sie za ich samych, nie za ich rodzicow/dziadkow etc i tego samego uczy sie swoje dzieci..." - W krajach "cywilizowanych" często jest gorzej niż w Polsce pod tym względem.

"Ergo: Wielu Polakow (w tym TY) nie rozwinelo sie mentalnie na tyle, zeby wyjsc poza ciasne malostkowe ramy zasciankowosci." -  Jeśli według Ciebie "niezaściankowość" polega na tolerowaniu każdego odmiennego poglądu i zakładaniu go z góry za słuszny, to przykro mi ale musisz podrosnąć żeby wyjść poza swoje ciasne, głupkowate ramy poprawności politycznej.

Endar Spire

Endar Spire | 25 marca 2011 18:54:42

Hahahah. Nie pieprz głupot, ze dziecko wychowywane przez pary homoseksualne ma szanse na jakiekolwiek szczęście!!! Boże, większej bzdury nie słyszałem!!! Mam 18 lat, więc jestem sobie w stanie wyobrazić jakbym się czuł jako dziecko homoseksualistów! Wolałbym mieszkać na ulicy i zgnić pod mostem, niż mieć takie dzieciństwo! Chorzy jesteście, jeśli sądzicie, że takie dziecko ma szanse na szczęśliwe życie! Większe szczęście znajdzie na ulicy, niż w takiej "rodzinie"! Poza tym to jest wbrew jakimkolwiek prawom natury. Dziecko nie może być wychowywane przez homoseksualistów, bo prawdopodobnie samo się takie stanie, a to z kolei koliduje z dążeniem do zachowania gatunku ludzkiego!

anonymous | 23 marca 2011 17:20:44

Niech im bedzie, byle zeby nie byly adopcje bo dopiero beda problemy. Juz w niektòrych panstwach tez jest adopcja ale ja mysle ze ostro krzywdza dzieci bo nie wiedza jak wyglada charakter mezczyzny i jaki kobiety skoro widzi dwie osoby ktòre identycznie zachowuja sie (zawsze dziecko patrzy na zachowanie rodzicòw) i jeszcze jedno: nauczyciel chce poznac rodzicòw i co? "Prosze pana/pania to sa moi rodzice" -> rodzice -> ktòra matka ktòry ojciec? Tworzy sie sytuacja skomplikowana i zenujaca dla tego dziecka, dla nauczyciela i moze takze dla tych "rodzicòw".

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 23 marca 2011 20:03:23

To kto ma problem ,rodzice homo czy nauczyciel z tolerancją ,powiedz a co z dziećmi wychowywanymi przez samotnych rodziców ? i nazywaj sprawy po imieniu ,rodziców adopcyjnych a nie "rodziców" bo chyba jasne że nimi bez niej nie mogą być.

anonymous | 23 marca 2011 20:13:39

Powiedz mi, czy bys sie czul/a szczesliwy/a majac rodzicòw homoseksualnych? Czy myslisz ze bys mial/a latwe zycie? Czy bys wiedzial/a kim ty jestes?

anonymous | 23 marca 2011 20:28:18

To jest twoja odpowiedź ? nie wiem ,mam rodziców hetero więc ciężko mi sobie to wyobrazić ,na pewno w Polsce z powodu takich osób jak ty i tobie podobnych było by mi ciężko ale nie zmieniło by to faktu że problemy macie "WY" a nie i moi rodzice homo którzy mnie adoptowali czy ja ,ja bym był tylko waszą OFIARĄ !!! pewnie tego nie zrozumiesz skora piszesz takie bzdury.

anonymous | 24 marca 2011 15:22:16

Kazdy ma wlasny punkt widzenia, Ty mnie nie zrozumiesz bo masz takich rodzicòw, a ja nie zrozumie Ciebie bo mam rodzicòw ani hetero ani gejòw ani lesbijek tylko normalne figury jak ma miec kazda rodzina: ojciec i matka i zewnatrz i wewnatrz. Ty zostales wychowany w pewien sposòb a ja zostalam wychowana w inny sposòb i nigdy nie bedziemy w tym argumencie zgodni. Dla Ciebie pisze bzdury dla mnie Ty piszez bzdury. Przeciez nie mozemy miec taki sam punkt widzenia prawda? Bo bysmy byli klonami. I jeszcze jedno: ja nikogo nie obrazam ze ktos jest taki a nie inny i takich jak ja to jest bardzo malo ale trzeba sie liczyc z innymi ludzmi ktòrzy nie toleruja ludzi ktòrzy nabijaja glowe ze sa gejami czy inne cuda na kiju. Zycie jest jedno i trzeba uzywac glowe zeby ani sobie robic krzywde ani innym.

anonymous | 24 marca 2011 15:43:19

Jakie szczęście że moi rodzice to hetero a nie figury,jakie szczęście że nie łapię się w twoich kryteriach normalności ,cieszę się bardzo.

anonymous | 24 marca 2011 16:01:18

Moze zle sie wyrazilam o "figury" bo ja jestem dwujezyczna i moze zdazyc sie ze jakies slowo pomyle, chodzi mi o osoba ktòra pokazuje mi ze jest ojcem mezczyzna i matka jako kobieta. Nie wiem dlaczego tak sie denerwujesz przeciez my tylko rozmawiamy, ja Ciebie nie obrazam wiec dlaczego ty mnie obrazasz? Mnie sie wydaje ze jestes albo gejem albo hetero skoro tak sie zachowujesz bardzo nerwowo w tym argumencie. Poczytalam co inni napisali i Ty tak samo reagujesz z innymi jak ze mna: bardzo nerwowo i obrazajac innych. Nie przymysliwòjesz to co piszemy i tylko chcez miec racje bo tak jak napisalam albo jestes gejem albo hetero. I ostatnia rzecz: czy Ty masz dyplom z psychologii? Wiec radze Ci zaczynac sie tego uczyc zeby wiedziec jak to wszystko wyglada i zrozumiec.

anonymous | 24 marca 2011 17:04:53

Nigdzie nikogo nie obrażam ,to że staje w kogoś obronie robi według ciebie zemnie geja ,wspaniale :) jestem bardzo spokojny ,personalne wycieczki na mój temat zachowaj dla siebie .Proszę rozmawiać zemną na temat pytania inaczej zamilknij bo szkoda czasu.Fakt że rodzice wychowali cię na homofobkę nie jest moim problemem.

anonymous | 24 marca 2011 18:29:22

Juz nie mam ochoty z Toba dyskutowac bo masz za scisla glowe zeby zrozumiec pewne rzeczy. Jezeli umiesz czytac to bys zrozumial ze ja toleruje gejòw i inni, ale nie toleruje adopcji z ròznych powodòw co napisalam. I daj juz sobie spokòj bo Ty jestes jeden przeciwko innym ktòrzy tak samo mysla co ja na temat adopcji i nie zmieniaj tematu. Mam dosc rozmawiac z osoba ktòra zmienia temat, ktòra obraza, ktòra przekreca to co zostalo powiedziane i tak robi zeby wyjsc na swoje, kròtko mòwiac: MAM CIEBIE DOSC!!!!!

anonymous | 24 marca 2011 18:52:25

Jestem przeciw homofobi takiej jak ty ,nie wystarczy być tylko przeciw trzeba jeszcze to uzasadnić czego niestety nie potrafisz zrobić .Migdzie cię nie obraziłem ,nic nie poradzę że jesteś homofobką która nawet nie wie dlaczego nią jest ,to jest przykre ,jesteś ignorantką .Cześć homofobko :)

collins

collins | 23 marca 2011 17:23:16

Przeciw

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... skomentuj
ptakwodny

ptakwodny | 23 marca 2011 17:48:39

Jestem za ale w Polsce bedzie to ciezki kawalek chleba dla nich.

Antykwa

Antykwa | 23 marca 2011 18:56:59

Płcie się nie małżonkują. Tym bardziej te jednakowe.

Suchecki55

Suchecki55 | 26 marca 2011 08:18:49

Jestem za.Co do dzieci to mam mieszane uczucia.Jest dużo gejów którzy ze strachu zakładali rodziny ,mają dzieci potem nie mieli już sił walczyć ze swoją prawdziwą naturą, i porzucali te "normalne rodziny".Na pewno jest to wielki dramat dla wszystkich ,dla żony dla dzieci i dla samego geja.Wiem coś o tym bo sam to przeszedłem.Kosztowało to mnie próbę samobójczą  i pozbawienia chęci i energi życia.Teraz egzystuję dla dzieci rodziny ale szczęśliwy nie jestem,mimo że jestem bardzo kochany przez człowieka o podobnym życiorysie. 

maxus68

maxus68 | 28 marca 2011 09:02:47

Suchecki55 doskonale Cię rozumie. Sam jestem w podobnej sytuacji. Twoja wypowiedz jest w 100 % trafiona. Pozdrawiam  

więcej odpowiedzi
1 2 3 z 3

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 162,8 pkt elsieelsie
  2. 2 114,0 pkt birbantbirbant
  3. 3 83,8 pkt collins01collins01
  4. 4 82,2 pkt ata-ataata-ata
  5. 5 72,8 pkt tadziotadzio
więcej rankingów