zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
blaszany_bębenek

Jakich wartości uczy szkoła?

blaszany_bębenek | 12 kwietnia 2013 22:10:09 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 2 odpowiedz
Anayela

Anayela | 12 kwietnia 2013 22:16:21

jesu, moja żadnych nie uczyła. wartości to się - moim zdaniem- skądinąd wynosi a nie ze szkoły

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
azucena

azucena | 12 kwietnia 2013 23:14:15

Podstawówka
Pokazał mi rąbek świata dorosłych, i zachęciła do poznania tych tajemnic. Mówiła jak dziewczynki młode powinny się zachowywać. Jak wygląda praca zespołowa.
Liceum
Sama już odkrywałam świat dorosłych na własną rękę, a liceum dawało mi źródła gdzie mogę szukać informacji. Ludzie uczyli życia w towarzystwie, poznawałam siebie pod względem nauki i pracy. Czyli to jak się nauczę tak będę wyglądała w przyszłości. Chciałam mieć zainteresowania, znajomości, inne zdanie, poznać nową muzykę.
Studium
uczyłam się się zawodu, pracy, uczyłam się dojrzałych emocji, zarabiania na siebie. Studium dawało mi narzędzia do rąk i mówiło idź zmieniaj świat, bo już możesz.
Studia
Byłam aktywistką, idealistką, szukałam swojego miejsca na świecie, wykładowcy dawali wsparcie, pomagali. Promotorka poprowadziła, opowiadała. Wiedziałam że jestem mądra, że jestem wyjątkowa. Studia polepszyły moją samoocenę, wyspecjalizowały moje zainteresowania.

Jakich wartości uczy szkoła ?
Zależy jaka i zależy kto ich uczy. Szkoła uczy zawodu, rozwija mądrość, poszerza horyzontu. Ale to życie kształtuje ciebie. Dla mnie szkoła to tylko dodatek do życia. Nie odwrotnie.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 57,0 pkt MoltoBeneMoltoBene
  2. 2 48,4 pkt tadziotadzio
  3. 3 44,9 pkt PitbuIIPitbuII
  4. 4 34,5 pkt antysocjalistaantysocjalista
  5. 5 32,3 pkt TOJA2TOJA2
więcej rankingów

Koszulki pytamy.pl

Eksperci w kategorii:

Vilemo Cichy_Lobbysta arinkao