zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
EdwardOncki

Jaki prezent dla dziecka na Pierwszą Komunię? Sondaż

EdwardOncki | 21 kwietnia 2010 10:15:37 | kategoria: Rodzina i znajomi, Rodzeństwo

• G+
  • Facebook

Kiedy ja przystępowałem do Pierwszej Komunii 20 lat temu nie było takich problemów jak teraz: rodzice kupili mi rower, dostałem parę złotych i trochę słodyczy. Dziś czasy się zmieniły i wielu rodziców ma problem z wyborem odpowiedniego prezentu na Pierwszą Komunię.

Co roku pojawiają się tego typu pytania, ale postanowiłem napisać własne ponieważ czasy się zmieniają i jakiś czas temu super prezentem była Pierwsza Komórka, dziś wszystkie dzieciaki już je mają więc pora wymyślić nowe prezenty.

Zapraszam do wzięcia udziału w sondzie i wpisywaniu własnych propozycji prezentów na Pierwszą Komunię dla dzieci

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 173 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
Bingola

Bingola | 21 kwietnia 2010 10:50:20

Oczywiście, że operacja plastyczna! Bo przecież wszystkie inne rzeczy z tej listy 90% dzieci już ma.

2 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
jacek3329

jacek3329 | 21 kwietnia 2010 11:02:54

Kiedy ja 11 lat temu kupiłem chrześniakowi na komunię kilkutomową, papierową Encyklopedię PWN, to ta banda wieśniaków patrzała na mnie jak na idiotę. Teraz wypada u dewelopera wykupić mieszkanie, które powstanie za 10 lat. To nic, że będziesz to spłacał 30 lat, ważne że kiedy gówniarz dorośnie, będzie miał swoje.

3 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
lamalama

lamalama | 21 kwietnia 2010 11:49:09

Jakąś nieruchomość bym proponował. Albo przynajmniej samochód.

2 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
Pinqy

Pinqy | 21 kwietnia 2010 14:25:44

Gdy ja szłam do pierwszej komunii rodzice razem z ciotkami wujkami itp. złożyli się na komputer. W tamtym czasie na dobry komputer wydawało się więcej niż teraz, ale w więcej niż kilka osób (mam dość liczną rodzinę) wydatek się zmniejszył. Najważniejsze było to, że wszyscy zgrali się z pomysłem. Obecnie komunia to nie święto, ale pokaz gotówki i kto wyda jej najwięcej na prezent.

1 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 21 kwietnia 2010 14:30:42

Wielka ,piękna ilustrowana biblia dla dzieci aby wiedziały w co ich pakują rodzice ,aby wiedziały że wiara to nie prezenty ,uroczystości ale przede wszystkim wyrzeczenia,życie z nakazami ,nie tolerowanie innych zachowań.

1 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
kobietka

kobietka | 21 kwietnia 2010 14:51:07
Odpowiada Ekspert kategorii Rodzeństwo I.

Z przerażeniem patrzyłam na tę listę...

Ja będę chyba tradycjonalistką - kupiłabym rower (chyba, że rzeczywiście dziecko niedawno dostałego taki prezent).

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 21 kwietnia 2010 14:55:33

Rower jest dobrym prezentem jak jeszcze niema nowego kościoła wybudowanego w okolicy albo dziecko jest ze wsi ,przydał by się jeszcze zegarek aby było punktualne.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
detektywmonk

detektywmonk | 21 kwietnia 2010 15:08:18

Ja się jest bogatym,to stać na wszystko.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
anka79

anka79 | 21 kwietnia 2010 15:40:21

Wydaję mi się że aparat fotograficzny może być dobrym prezentem.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
Mustaine

Mustaine | 21 kwietnia 2010 17:31:01

Komputera nie kupuj, na skuterze się zabije, iPhone mu ukradną, najlepiej rower, a jeżeli ma już rower, to pieniądze i niech sobie odkłada, kiedyś kupi sobie coś pożytecznego za te pieniądze. Ale z drugiej strony jak każde dziecko chciałoby dostać prezent zamiast pieniędzy. Hmmm.. a może jakiś instrument? Moim zdaniem więcej frajdy od gry na komputerze sprawiłaby mu jazda na rowerze ,lub gra na gitarze. Gitara elektryczna to naprawdę fajna sprawa ;)

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 18

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

malenka88

Prezent na 18tke

17 odpowiedzi i komentarzy
foobu

Co kupić na urodziny?

5 odpowiedzi i komentarzy

Co kupic?