zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
izabela1200

Jak tanio dzwonic z Niemiec do Polski na komorke?

izabela1200 | 30 lipca 2010 10:13:37 | kategoria: AGD i RTV, Telefony komórkowe

• G+
  • Facebook

Jestem w Niemczech i chce dzwonic z komorke do Polski. Od jakiego operatora najtaniej?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 10 odpowiedz
Antykwa

Antykwa | 30 lipca 2010 12:34:53

Jeżeli masz na myśli operatora polskiego to radzę podczas najbliższej bytności w Polsce odwiedzić salony wszystkich. Na każdy zarezerwuj sobie co najmniej godzinę. Pogadasz, wypytasz i zdecydujesz. W końcu kto wie lepiej od ciebie co ci potrzeba, co cię satysfakcjonuje.
Tutaj nikt nie jest w stanie udzielić pełnej informacji. Tu każdy powie co wie, albo zdaje mu się że wie, o swoim operatorze. Poza tym operatorzy tak często zmieniają swoje oferty.

A może korzystniej jest u operatora niemieckiego?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
monarcha

monarcha | 30 lipca 2010 10:28:03

Ze Skypa.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 30 lipca 2010 11:19:08

Ortel.

anonymous | 30 lipca 2010 13:17:03

Jakikolwiek niemiecki operator będzie tańszy niż polski operator.

anonymous | 30 lipca 2010 13:17:12

Wlasnie, moze jest korzystniej?

izabela1200

izabela1200 | 23 sierpnia 2010 11:09:30

Znalazlam operatora niemieckiego. Minuta kosztuje 4,9 ct, 13 ct SMS i 25 ct z komorki na komorke. Ceny sa stale, doladowywac mozna z sieci e-plusa. Karta startowa kosztuje 19 € w tym 17 € do przetelefonowania. Kto jest rowniez zainteresowany, niech odwiedzi stronke www.pttmobile.de i wejdzie na polska.

Dominika121180

Dominika121180 | 22 stycznia 2011 14:04:59

Ja zakupiłam sobie kartę Mobilka w tamtym roku i jestem bardzo zadowolona z tej karty rozmowy są super tanie. Najważniejsze że jak coś jest nie tak z kartą to można zadzwonić w Polsce na serwis i wszystko ci wytłumaczą co i jak.

kylka

kylka | 27 października 2011 10:36:01

Najlepiej rozejrzeć się za jakimiś pre-paidami od polskich operatorów. Teraz jest sporo atrakcyjnych ofert jak np. SimX, minuta połączenia z Niemiec do Polski za 1,21zł, więc dosyć przystępne ceny :)

Ieni

Ieni | 5 stycznia 2012 14:32:32

Jadę do Niemiec do znajomych na tydzien, może troche dłużej i przydałaby mi się jakaś tania opcja roamingowa, moge kupić starter w Polsce, bo mam trochę czasu do wyjazdu. Polecacie SimX i Mobilke, ten pierwszy na stronie ma kalkulator opłat i wygląda spoko, ale tego drugiego nie mogę znaleźć w necie :( Mobilka to chyba po rosyjsku komórka, może dlatego? Ktoś używał jeszcze czegoś innego?

quarrel

quarrel | 15 lutego 2012 15:40:54

Sporo moich znajomych (zawodowych kierowców) korzysta z kart Simx - masz stałą kontrolę kosztów plus aktualnie najlepsze stawki za połączenia roamingowe na rynku. Mobilki nie znam.

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 60,4 pkt MoltoBeneMoltoBene
  2. 2 37,4 pkt PitbuIIPitbuII
  3. 3 34,8 pkt mk777mk777
  4. 4 34,1 pkt znawczyni ludziznawczyni ludzi
  5. 5 32,9 pkt TOJA2TOJA2
więcej rankingów

Koszulki pytamy.pl

Eksperci w kategorii:

kobietka Bingola