zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
monarcha

Jak nazwać przeciwieństwo cudu?

monarcha | 9 listopada 2009 17:45:15 | kategoria: Szkoła, Język polski

• G+
  • Facebook

asdhasdhqhaqhahba g a

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 10 odpowiedz

anonymous | 9 listopada 2009 17:57:00

masz odpowiedzi; schizofrenia paranoja schizofrenia + fanatyzm dochodzi do tego jeszcze brak wykształcenia czy w ogóle całkowity analfabetyzm

objawienia - histeria,dorosłych i często dzieci,są często w biednych rejonach świata,dotykają ludzi ciemnych,bogobojnych,tak jak ty bojących się piekła,nie potrafiących wytłumaczyć prostych zjawisk meteorologicznych,fizycznych

trzeba też pamiętać że to czy dany cud czy objawienie było "faktem" osądza kościół,nikt inny niema prawa,oczywistym jest wiec że jeśli nie jesteś katolikiem i nie chodzisz do kościoła lub jesteś innego wyznania to nie masz żadnej szansy na cud ani objawienie

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 9 listopada 2009 17:58:01

proszę,ale znam tylko takie

Matka Boska Balkonowa

Za cud przed kościołem proboszcza parafii Najświętszej Marii Panny Królowej Różańca Świętego zbierał gratulacje od najwyższych dostojników Episkopatu Polski. Nie awansował jednak w kościelnej hierarchii z powodu nagłego pogorszenia zdrowia psychicznego. Kapłan popadł bowiem w manię stawiania krzyży we wszystkich miejscach, które wydawały mu się podobne do Golgoty. Kiedy, wbrew woli kardynała Józefa Glempa, wykopał kolejną relikwię na oświęcimskiej żwirowni, biskupi wezwali go na dywanik, a krótko po tym wręczyli skierowanie na dożywotnią kurację w domu dla obłąkanych.

Jakkolwiek potoczyły się losy proboszcza Króla, misyjny krzyż z plamami rzekomej krwi służy narodowi jako znak Boży przez dziesięć lat. Wiosną 1993 roku przybyła mu konkurencja. Na balkonie jednej ze słupskich kamienic ukazała się bowiem Matka Boska. Widziało ją osiemnaście kobiet, które do dzisiaj zgodnie zeznają, iż osobiście rozmawiały z Matką Zbawiciela!

— Najpierw ze ściany spadł obraz z Chrystusem. Stłuczone szkło pokaleczyło wizerunek twarzy Jezusa. Po kilku dniach obraz sam się zrekultywował. Zniknęły ślady pęknięć i skaleczeń płótna. Wizerunek Syna Bożego stał się jak nowy. Później usłyszałam głos, który nakazał mi wyjść przed kamienicę i obejrzeć mój własny balkon. Ujrzałam na nim Matkę Boską wśród kwiatów. Zjawisko to przez następny tydzień obserwowało kilkanaście kobiet modlących się razem ze mną — opowiada pani Czesława Król, mieszkająca w Słupsku przy ul. Kołłątaja.

anonymous | 9 listopada 2009 18:13:42

anty cudem mogę nazwać konkretny przypadek,samolot pasażerski eksplodował na wysokości 3 tyś metrów zaraz po stercie,na pokładzie było 180 i zginęło 179 osób,jedna osoba przeżyła ,mała dziewczynka która na płacie skrzydła spadła w górach na świeżo opadły śnieg,zostało to mianowane przez kościół jak cud,jak dla mnie to dramat rodzin i ich bliskich 179 osób które poniosły tragiczną śmierć

co do samych cudów jako ateista nie będę się wypowiadał bo chyba wiadomo jakie jest moje zdanie na ten temt

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 9 listopada 2009 19:31:40

Zdarzenie wyjaśnialne naukowo.

anonymous | 9 listopada 2009 19:39:14

Pewien człowiek w komunistycznej Polsce zauważył krzyż na ścianie w szpitalu, w którym miało urodzić się jego dziecko. Zażądał jego zdjęcia, bo "nie wyobraża sobie aby dziecko miało na TO patrzeć." Krzyża nie zdjęto. Niedługo potem rodzice zorientowali się, że ich dziecko nie widzi.

anonymous | 9 listopada 2009 20:50:23

Też znam panią, o którą pytasz, ale przecież nie podam na forum nazwiska.

Mar

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
Camelord

Camelord | 10 listopada 2009 17:17:50

Opis twojego pytania :D
Młodzież powie, że fail, ewentualnie epic fail.

A może coś ze stronnictwa szatana?

Albo fatalna katastrofa.

Lub też nieprawdopodobne ("to się nie mogło zdarzyć!") nieszczęśliwe zdarzenie losu.

monarcha

monarcha | 10 listopada 2009 21:18:22

Czemu 'cud' kojarzy Wam się tak jednoznacznie?

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
nikogo

nikogo | 10 listopada 2009 23:10:05

zwyczajność

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 11 listopada 2009 19:27:56

Bo się kojarzy :P Gdybyś chciał, żeby kojarzyło się inaczej to byś zrobił normalny opis do tego pytania...

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

Podobne pytania

chmurli

najniższa stawka za pracę w Polsce

8 odpowiedzi i komentarzy
edgar

Algorytmika - Magiczne Bloczki

12 odpowiedzi i komentarzy
adamastor

Muzyka z reklamy Knorra

7 odpowiedzi i komentarzy
rotor