zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

jak dlugo zyje rybka bojownik ??

anonymous | 22 lipca 2007 19:12:23 | kategoria: Przyroda, Rybki

• G+
  • Facebook

chodzi mi glownie o samca:)

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 52 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
tagi: bojownik, byba, rybka
collins

collins | 22 lipca 2007 19:15:39

Kiedy kupowałem mojego bojownika sprzedawca powiedział, że powinien żyć 2 - 3 lata. Na razie ma ponad 7 miesięcy i żyje (kupiłem go sobie jako prezent mikołajkowy) :D

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
HereIAm

HereIAm | 22 lipca 2007 19:34:51

No, fakt. Żyją średnio 2-3 lata, jednak niektóre osobniki dożywają nawet 4 lat.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
Kalipso

Kalipso | 22 lipca 2007 22:25:33

moja żyła rok i padła.Wogóle beznadziejna była,dość że nie miała takiego ładnego ogonka to jeszcze stała w kuli w miejscu, wogóle nie pływała ;/

qnrad92

qnrad92 | 13 sierpnia 2007 21:23:45

Kalipso nie miała partnerki dlatego tak malo pływała tak mi powiedzieli w sklepie - no to kupiłem swojemu (bo też mało się ruszała) mu partnerke ale po 3 godzinach zdechła ciekawe co sie stało pewnie mu sie nie spodobała... teraz planuje kupić drugą ale nigdzie nie ma (w sklepie mieli racje od razu sie ożywiła jak mu wrzuciłem panienke :D:D:)

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 21 sierpnia 2007 17:48:56

NIE TRZYMA SIE RYBEK W KULI!!!!!!! we Wloszech za to karaja!

facepalm

facepalm | 3 stycznia 2013 15:27:26

masz rację...  ja mam prostokątne akwarium z lampą i filtrem, mój bojownik jest o wiele aktywniejszy niż w kuli

facepalm

facepalm | 3 stycznia 2013 15:32:38

jestem temu przeciwna, w kuli to jeszcze jeszcze ale to?!

anonymous | 15 września 2007 14:23:03

dlaczego sie nie trzyma...to po co produkuja takie akwaria?

anonymous | 28 stycznia 2008 22:42:50

produjkuja po to ze niby ladnie wygląda, ale zostało udowodnione naukowo, że ryby w kuli się bardzo stresują i dlatego też mało pływają. Kiedyś jak mój brat miał bojka w kuli nawet duzej 15L to bojo stał w miejscu. Teraz sobie kupiłam bojka, pływa w prostokątnym akwa, ma grzałkę, kamień napowietrzający i pokrywę szklana i pływa cały czas po akwa aż trudno zdjęcie zrobić. Pozdro!

anonymous | 30 marca 2008 13:55:29

A ja mam bojowinika w kuli i ciagle pływa...

anonymous | 13 maja 2008 20:38:42

ja mojego kupiłem tydzien temu...piękny okaz i mam go w kuli,i nie wiem o co wam chodzi pływa normalnie.dodałem do kuli roślinki i kamyczki i robi efekt.pozdro!!!!

anonymous | 14 lipca 2008 14:11:18

Wiecie co??Rybki można trzymać w kuli ale takie małe a nie np.Welonke ja mialam gupika w kuli i jednego gurami i pływały normalnie teraz mam bojownika w kuli 8.5 l narazie jest maly jak urosnie to mu moze kupie wieksza i plywa ale wolno i rzedko i w zoologicznym mi poweiedzieli ze to dlatego ze bojowniki nie ktore nie sa zbyt ruchliwe i tak mi wszyscy mowia a pytalam sie juz w 3 zoologicznych wujka ktory jest doswiadczony w akwarystyce i sam mial juz chyba z 15 bojownikow albo i wiecej(trzymal je osobno) wiec bojowniki moga byc w kuli ostatecznie nie mecza sie bardzo na poczatku sie troche stresuja bo przedtem byly w kwadratowym ale potem jest spoko i sie im fajnie zyje.Mój żyje jak narazie bez filtra i grzalki w kuli ale dobrze go karmie podmieniam mu wode i mam cieplo w domu wiec wode temperaturowo nie sopada ponizej 23 stopni C. A bojownik zyje 2-3 lata rzadko kiedy ale sie zdarza ze 4 jak sie o niego nie dba to zyje krotko.

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 z 5

AMA i nowy profil

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 91,4 pkt M@rcelinaM@rcelina
  2. 2 89,3 pkt _Lilka__Lilka_
  3. 3 87,2 pkt KowalskyKowalsky
  4. 4 86,3 pkt Samiec AlfaSamiec Alfa
  5. 5 79,2 pkt Andrzej6289Andrzej6289
więcej rankingów