zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
barracuda

gnębią mnie! co robić?

barracuda | 22 lutego 2010 14:52:07 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

chodzę do 2 klasy gimnazjum i jestem z pod łodzi... od jakiegoś miesiąca gnębią mnie w szkole. do dzisiaj było to jakieś 3-4 osoby z mojej klasy. oni ciągle mnie wyzywają i szturchają jak przechodzę obok nich... chciałem z nimi porozmawiać że to są nieporozumienia i nic im nie zrobiłem ale tak się nie da.. jak się na nich spojrzę to od razu mnie wyzywają... i ciągle we mnie czymś rzucają, a nauczyciele nie reagują. nie mogę się poskarżyć bo wtedy będę frajerem a w mojej szkole za to potrafią pobić do nieprzytomności. szkoły zmienić też nie mogę bo starzy się na to nie zgodzą bo tam jest blisko a dalej dojeżdżać jest za daleko, a ja nie jestem bogaty... mój przyjaciel powiedział że jego też gnębili ci sami i przestali dopiero jak poszedł do mamy... nie wiem co robić jak powiem starej to będzie chciała iść do dyrektora a wtedy już mnie nie będzie... poza tym jeden z tych chłopaków który mnie gnębi ma mnóstwo kolegów w starszych klasach i jak się z nim poprzepychałem to oni też chcieli mnie pobić... w sumie to jestem silniejszy od nich i mógłbym się z nimi bić ale to niczego nie załatwi i dodatkowo mogę dostać od tych starszych :C na szczęście nie mam myśli samobójczych... POMÓŻCIE, CO ROBIĆ?!?!?!?!?! :(

0 ładowanie danych... 15 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 92 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
Killa

Killa | 22 lutego 2010 14:57:46

Nauczyciele to widzą i nie reagują? Gdy akurat będzie jakaś sytuacja, a nauczyciel nie będzie reagował, zapytaj go wprost - "Nie widzi co oni robią?". Wtedy na pewno ruszy dupsko.

1 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... skomentuj
barracuda

barracuda | 22 lutego 2010 15:26:17

no wiem, ale jak oni to zobaczą to będzie że jestem frajerem.. a ja nie chce żeby się dowiedzieli że ich sprzedam... chociaż może bez tego się nie da

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
piotrek341

piotrek341 | 22 lutego 2010 15:28:49

Chłopie nie reaguj. oni tylko czekają na twoja reakcje pamiętaj nie reaguj siłą ale rozumem po prostu nie reaguj ty siebie znasz lepiej a co do nauczycieli to jak przekroczą pewne granice to powiedz im o tym. pogadają pogadają i im przejdzie

1 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
barracuda

barracuda | 22 lutego 2010 15:32:53

tylko jak słysze "dawaj strzel mu tym w oko" to troche sie sram... a co do nauczycieli to czasami powiedzą zostaw to a oni tylko czekają jak się odwróci i wtedy rzucają we mnie...

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
piotrek341

piotrek341 | 22 lutego 2010 15:35:40

To sie nie bój weź się za siebie nie przebywaj w ich towarzystwie oni ida w jedną stronę ty idź w drugą i już a jak bedą zaczepiac to nie okazuj strachu to nie jest takie trudne

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
paula77777

paula77777 | 22 lutego 2010 15:38:09

Bardzo ciężka sprawa. Gdybym była na Twoim miejscu, to spróbowałabym jednak dać im "po mordzie". A jeśli Ty nie dasz rady, to może masz jakiegoś starszego kolegę, brata, kuzyna? Nie chcę Ci tu pisać, żebyś poszedł do pedagoga, czy rodziców, bo sama wiem, że to nie pomaga.

Jeśli nie możesz ich pobić, to spróbuj zrobić im jakiś kawał. Ja np. w gimnazjum pewnej dziewczynie pobrudziłam plecak ketchupem od wewnętrznej strony, tak, że gdy go założyła na plecy, to się pobrudziła. Wymyśl może coś w tym stylu, niech zobaczą, jak to jest fajnie kiedy, wszyscy się z nich śmieją.

3 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
Enki86

Enki86 | 22 lutego 2010 15:54:08

Masz 3 rozwiązania:
1. Zgłosić
2. Przyjść z kolegami.
3. Dać po mordzie, jak napisała Paula.

Jak ktoś wyżej wspomniał, abyś nie zniżał się do ich poziomu. Bardzo szlachetnie, czy jednak będziesz stał bezczynnie gdy coś Ci zagraża?

Najlepiej dorwij któregoś z nich jak będzie sam :D

2 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
barracuda

barracuda | 22 lutego 2010 15:55:07

a może sprowokuję bójkę na przerwie tak żeby pedagog wzieła nas do siebie i wtedy będzie z nami gadała i każe nam się pogodzić... wtedy może się uda... bo jak pójdę do szkoły to mnie zabiją

Wilczur

Wilczur | 22 lutego 2010 16:14:36

Jak masz rozmawiać, to z każdym z osobna, bo tak to oni będą się popisywali, bo są w grupie i czuli by się skrępowani. I tak z każdym z osobna, tak najlepiej.

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 22 lutego 2010 16:23:17

ja już nie wiem co robić... najchętniej nieposzedłbym do szkoły ale mama będzie mi kazała i żeby ją przebłagać to musiałbym jej powiedzieć co się dzieje... chociaż jak pójdę do szkoły to mogą mi coś zrobić, bo dzisiaj się z nim poszarpałem i jego starsi koledzy się spróli :C

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 10

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 195,5 pkt elsieelsie
  2. 2 165,9 pkt DengarDengar
  3. 3 140,9 pkt kurdegundakurdegunda
  4. 4 117,1 pkt vera223vera223
  5. 5 107,8 pkt antysocjalistaantysocjalista
więcej rankingów