zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
jakub90

Gdzie znajdę ciekawe słowa ?

jakub90 | 4 listopada 2006 12:57:28 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Gdzie mogę znaleść bardzo ciekawe słowa które coś oznaczają ? Tak że jak się to słowo powie to druga osoba aż zamilknie.. tzn. słowa jak np. kleptoman, usatysfakcjonowany czy cuś takiego.. Tylko nie piszczie o słownikach itd. bo wiem że tam jest tego dużo .. Ale ja chcę mieć je wypisane.. że nie trzeba szukać

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 7 odpowiedz
tagi: słowa, słownik

anonymous | 4 listopada 2006 13:03:34

Leniwym osobom, mówimy stanowczo NIE. Życzę cudownego dnia...

4 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... skomentuj
josze

josze | 4 listopada 2006 17:49:27

Jak widze Tobie wyraźnie chodzi o brylowanie przy użyciu wyrazów obcych. Bez słownika kieszonkowego za 3pln się po prostu nie obejdzie.
Inna sprawa, jeśli nie korzystasz z wyuczonego słownictwa w miarę często, nie będziesz w stanie użyć go w sytuacji do której nadawałoby się idealnie.

1 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
Antykwa

Antykwa | 5 listopada 2006 18:29:00

Ponieważ nie chcesz słuchać o słownikach to polecam całą współczesną polską literaturę piękną, no i trochę wcześniejszą. Tam, czytąjąc, znajdziesz wiele ciekawych słów, niekoniecznie obcych, a dodatkowo możesz z kontekstu poznać ich znaczenie. A jeśli nie zrozumiesz to i tak musisz sięgnąć po słownik.

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 29 listopada 2006 23:31:14

hieh przedmówcy mają 100% rację pozerstwa w naszym kraju i tak jest ogrom ale zawsze można uzyć panaceum które niedawno odkryłem jest to ignorancja notabene bardzo adekwatna do tego pytania nad wymiar filozoficznego "np. kleptoman, usatysfakcjonowany !!@@##@$@!%!" wprost onieśmilające są pewne kwestie ale ni chodzi mi tu o propagowanie jakiś animozji wśród ludzi piszących takie posty !!!

1 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
temat

temat | 26 kwietnia 2007 18:18:59

Pozostaje mi się tylko i wyłącznie przyłączyć do masowego linczu ^-^

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 4 marca 2009 13:28:26

"hieh przedmówcy mają 100% rację pozerstwa w naszym kraju i tak jest ogrom ale zawsze można uzyć panaceum które niedawno odkryłem jest to ignorancja notabene bardzo adekwatna do tego pytania nad wymiar filozoficznego "np. kleptoman, usatysfakcjonowany !!@@##@$@!%!" wprost onieśmilające są pewne kwestie ale ni chodzi mi tu o propagowanie jakiś animozji wśród ludzi piszących takie posty !!! " Ty może najpierw sam sięgnij po słownik i sprawdź co oznaczają słowa których używasz...

anonymous | 18 września 2009 15:48:12

frajer

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 43,4 pkt le-szczle-szcz
  2. 2 43,4 pkt kaziu_61kaziu_61
  3. 3 42,0 pkt no to cono to co
  4. 4 37,3 pkt DarVVDarVV
  5. 5 28,0 pkt tadziotadzio
więcej rankingów