zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
Chuligan

Fuck friendsi, moralnie poprawne czy nie?

Chuligan | 22 października 2010 11:29:22 | kategoria: Edukacja, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Wydaje mi się, że większość wie co kryje sie pod tym zlepkiem liter. No właśnie co o tym uważacie. Pierwsza moja myśl to 'niedopuszczalne' itp. Ale jakby się zastanowić i mieliby to być dwoje ludzi dojrzałych psychicznie, którzy po prostu mają potrzebę uprawiania seksu, a nie są gotowi, nie czują potrzeby lub po prostu nie chcą się wiązać, to co w tym złego?

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 52 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
nanana

nanana | 22 października 2010 11:36:52

Nie wyobrażam sobie siebie w takim układzie. Nie istnieje dla mnie seks bez miłości.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
Basiaaaa

Basiaaaa | 22 października 2010 11:45:20

Ja podobnie jak nanana nie wyobrażam sobie seksu bez miłości, ale... no właśnie wiem, że niektórzy potrafią to oddzielić. W tym wypadku myślę, że wszystko jest w porządku.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 22 października 2010 14:08:53

Zawsze w takim układzie jest obawa, że jedna ze stron się zaangażuje, a druga tego nie odwzajemni. Najgorzej gdy ktoś zakocha się w trzeciej osobie, będzie opowiadać o tym zakochanemu w nim skrycie przyjacielowi czy przyjaciółce, a potem chcieć z nim/nią uprawiać "przyjacielski" seks. Nieodwzajemniona miłośc jest i tak trudna do zniesienia, a co dopiero świadomość, że ktoś kochając się z nami marzy o innej osobie.

wojaczek

wojaczek | 22 października 2010 14:17:06

A co w tym złego jeśli to dwoje wolnych ludzi?? Jeśli nikogo nie krzywdzą to niech robią co chcą.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 22 października 2010 14:37:14

Tylko niech potem jeden z drugim nie wciskają kitu o miłości, dobru obojga i nie szukają dziewic i prawiczków na ślub.

wdziejszapkie

wdziejszapkie | 22 października 2010 14:38:53

W sumie zgadzam się z wojaczkiem z jednej strony... Jest to wygodne, bo nie trzeba się angażować, a przyjemność jakaś jest. Jednak z drugiej strony nie chciałabym się dowiedzieć, że mój partner w przeszłości praktykował taki układ, ani nie chciałabym przed nim ukrywać tego, że ja miałam takie incydenty.

Mówiąc krótko, nie jestem przeciwna o ile mnie to nie dotyczy.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
Bingola

Bingola | 22 października 2010 15:18:46

Nie słyszałem takiego określenia, natomiast spotkałem się z terminem angielskim "Friendship with bonus" - zgrabne, eufemistyczne hasło.

michalinkaaa

michalinkaaa | 22 października 2010 15:42:46

Teoretycznie niby to sprawa tych ludzi, którzy się tak "przyjaźnią". Jednakże z drugiej strony wydaje mi się, że jeśli ludzie zaczną wszyscy się tak przyjaźnić to w ogóle mogą zostać utracone wszelkie wartości. Trudna sprawa... Bardzo osobista.

anonymous | 22 października 2010 15:56:07

Nie wyobrażam sobie tego w ogóle, przyjaźń to przyjaźń, seks to seks i moim zdaniem łączenie tego do niczego dobrego nie może doprowadzić.

kobietka

kobietka | 22 października 2010 22:52:48

Nie oceniam moralności innych ludzi, jeżeli nie szkodzą innym, nie robią im krzywdy. Nie mój biznes kto z kim śpi.

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 z 6

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 195,5 pkt DengarDengar
  2. 2 185,0 pkt elsieelsie
  3. 3 113,7 pkt collins01collins01
  4. 4 92,5 pkt tadziotadzio
  5. 5 84,7 pkt vera223vera223
więcej rankingów