zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
imqueen

Dlaczego gra komputerowa wyłącza się sama?

imqueen | 21 czerwca 2013 23:17:59 | kategoria: Gry, Komputerowe

• G+
  • Facebook

Chodzi o The Sims 3 mam dwa dodatki (4 pory roku i zwierzaki - często spotykalam się z tym, że ktoś ma taki sam problem kiedy zainstaluje ten pierwszy)
gram sobie, a tu nagle mi się wyłączają..sprawdziłam wymagania systemowe i mój komputer jest o wiele lepszy od wymaganych, mam dużo miejsca na dysku itp. wszystko jest ok, nawet kupowałam go również dla tej gry. W ustawieniach simsów wszystko mam na średnią jakość, a nie na najwyższą, płyty oryginalne. Mam też dobrego antywirusa Kaspersky, więc nie mam żadnego wirusa.
Szukałam w internecie i jest całe mnóstwo takich pytań, ale pomocnej odpowiedzi brak...może tym razem coś zaradzicie?
bo to dziwne, że gra oryginalna, wymagania systemowe są spełnione (i to nawet mogłyby być kilkakrotnie spełnione), żadnego wirusa, a tu takie cyrki...jak włączam same zwierzaki to gram aż sama wyłączę.
Tylko nie piszcie, żebym nie korzystała z czterech pór roku, bo mam je od kilku dni i nie po to by leżały :p

Ostatnia aktualizacja: 21-06-2013 23:18:12
0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 7 odpowiedz
Vilemo

Vilemo | 21 czerwca 2013 23:19:51

Bo umie.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
imqueen

imqueen | 21 czerwca 2013 23:23:35

-,- od Ciebie spodziewałam się mądrej odpowiedzi...

Vilemo

Vilemo | 21 czerwca 2013 23:25:20

Wybacz że Cie zawiodłam Niewinny

Mastermind

Mastermind | 21 czerwca 2013 23:37:20

"Szukałam w internecie i jest całe mnóstwo takich pytań, ale pomocnej odpowiedzi brak..."

Oto esencja The Sims 3. To chyba najbardziej zbugowana gra, jaką widziałem i najgorsza gra pod względem patchowania. Błąd, który występuje u Ciebie to nie jedyny z tych popularniejszych. Znane są jeszcze błędy z wyświetlaniem jakichś granatowych kwadratów i zacinaniem się gry co kilka sekund. Problemy znane i rozdmuchane, ale czy EA coś z tym zrobiło? Nie, bo lepiej wydawać na świat coraz to nowsze dodatki, nieistotne, czy będą działać.

Poradziłbym Ci, żebyś przeinstalowała grę, ale obawiam się, że to nic nie da... Nie łudź się, że trafi się jakiś cudotwórca, który poda Ci panaceum na srebrnej tacy. Ta gra jest po prostu zbyt mocno przeżarta błędami.

imqueen

imqueen | 21 czerwca 2013 23:41:37

no, ale dlaczego jednym się zacina, a innym nie? moja kuzynka miała dosłownie wszystkie dodatki, miała gorszy komputer od mojego i tylko czasem się gra zacinała, ale nie wyłączała bez zapisywania. Też miała "Cztery Pory Roku" i one tak jej nie psuły gry jak dla mnie.

Mastermind

Mastermind | 21 czerwca 2013 23:45:57

Bóg jeden raczy to wiedzieć... U mojej siostry jest dokładnie tak samo. Na jej komputerze (który jest nowszy o dwa lata i lepszy od mojego o jakieś 50%) występuje bug z przycinaniem gry, a na moim starszym, zagraconym, z ciężko chodzącym wentylatorem, śmiga jak Szachy 2D. I kto na tym najbardziej cierpi? Ja, bo muszę jej oddawać laptopa. Chętnie bym się z nią zamienił, gdyby tylko nie kupiła białego laptopa z różowymi elementami... BOOŻE, pieprzone EA.

imqueen

imqueen | 21 czerwca 2013 23:48:48

heh pamiętam jak grałam u brata w podstawowe TS3 i było ok, a jak kupili mi własnego laptopa, lepszego to właśnie się zacinały okropnie i przestałam grać.
Mój szwagier jest nieraz cudotwórcą w komputerach to może on coś zaradzi, ale obawiam się, że będę musiała go mu przywieźć do Niemiec, albo on przyjedzie w grudniu do Polski...to się naczekam :(

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

AMA i nowy profil

Podobne pytania

Kucici

Jak w Noki 6600 zainstalować plik *.WAD

4 odpowiedzi i komentarzy

Czemu w talii kart nie ma jedynek?

8 odpowiedzi i komentarzy
obyczaj

Kamień, nożyce, papier ?

16 odpowiedzi i komentarzy
Jajos