zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
anetap1

Czy zgodziłbyś się zostać ojcem?

anetap1 | 10 listopada 2007 16:08:09 | kategoria: Szkoła, Biologia

• G+
  • Facebook

Dobra znajoma proponuje Ci abyś został ojcem jej dziecka.Nie chce Ciebie za męża,a jedynie Twoich genów.Żadnych zobowiązań,jesteś tylko dawcą.Zgodziłbyś się?

0 ładowanie danych... 25 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 64 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz

anonymous | 10 listopada 2007 16:13:49

Nie jestem facetem :) ale te "bez zobowiązań" nie pasuje mi tu.
A co jak po kilku latach znajomej odmieni się i poda takiego delikwenta o alimenty? Przecież badanie DNA wykaże, że to on jest ojcem dziecka.

0 ładowanie danych... 11 ładowanie danych... skomentuj
anetap1

anetap1 | 10 listopada 2007 16:18:10

A gdyby zawarli jakąś umowę?Jej może chodzić o to właśnie,by dziecko było tylko jej,ale miało "dobre geny" czyli fact jest inteligentny,przystojny,z dobrego domu,jednym słowem dobry materiał na tatę.Ale z różnych powodów,np bo nie lubi facetów jako takich,albo nie chce na siłę szukać męża a chce być matką.

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
kuba18p

kuba18p | 10 listopada 2007 16:20:06

Nie,bo jak ktoś już decyduję sie na dziecko,to ważne jest,aby ono było owocem miłosci dwojga ludzi....przynamniej ja mam takie zdanie.Hmmm jedyne co mógłbym zrobić,to polecić jej bank spermy

0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... skomentuj
anetap1

anetap1 | 10 listopada 2007 16:21:28

A są w Polsce?

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 10 listopada 2007 16:23:16

Są w Polsce banki spermy.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
Kwonka

Kwonka | 10 listopada 2007 16:27:27

Moja mama zawsze chciała mieć dziecko, ale nie koniecznie chciała mieć męża. Czy mój ojciec to dobry materiał na tatę? Niestety, tego nie jestem w stanie stwierdzić, bo zbytnio się nie znamy.
Jako facet raczej bym się nie zgodziła - wiem, co czuje takie dziecko, kiedy dowie się, że jest na świecie taka osoba jak "tatuś" ;]
Chciałabym takich przeżyć swojemu dziecku oszczędzić, bo wiem, że takie "przebudzenie" nie należy do najprzyjemniejszych...

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
Antykwa

Antykwa | 10 listopada 2007 16:27:56

Nie zgodził bym się bo czułbym całe życie odpowiedzialność moralną za to moje dziecko.

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... skomentuj
Antykwa

Antykwa | 10 listopada 2007 16:33:29

@aneta przedstawiła racje drugiej strony, zupełnie sensowne i logiczne. No ale cóż, tu są jednak dwie strony. Przepraszam, niedługo przybędzie i strona trzecia o której pisze @Kwonka. I co dziecku odpowiedzieć kiedy zapyta 'a gdzie jest mój tatuś?'.

anonymous | 10 listopada 2007 16:34:48

Nie wiem co bym zrobił wszystko by zależało od wielu czynników, tzn nie typu "bo to owoc miłości" czy inne tego typu... Raczej zależałoby od tego co to za znajoma, jak bliska, co jej chodzi po głowie, czy przypadkiem nie chce mnie wrobić? bo ludzie potrafią być fałszywi, bałbym się raczej tego typu spraw, nie potrafię Ci na to pytanie odpowiedzieć nigdy się nad tym nie zastanawiałem bo i tak nikt by nie chciał moich genów ;]

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 10 listopada 2007 16:46:40

Co powiedzieć dziecku hmm prawdę? Albo że odszedł dawno temu ? Tak się nauczono traktować dzieci, żeby nic im nie mówić by zaoszczędzić stresów, bo i tak nie zrozumieją może i nie ale będą o takim fakcie wiedzieć i będą starsze będą pytać ale nie będzie to dla nich duży szok bo będą na to przygotowane. Teraz mówię nie tylko o tym ale o innych sprawach, którym dzieciom się nie mówi. A dziecku zamożnemu łatwiej jest przez to przebrnąć tak mi się wydaje...

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 7 z 7

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 207,2 pkt elsieelsie
  2. 2 100,1 pkt _ewa__ewa_
  3. 3 94,9 pkt okonekokonek
  4. 4 74,9 pkt bang_gangbang_gang
  5. 5 71,0 pkt Tensor           -Tensor -
więcej rankingów