zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
uczennica2

Czy urażę mężczyznę, płacąc w restauracji rachunek za nas obydwoje? Sondaż

uczennica2 | 20 grudnia 2007 14:58:20 | kategoria: Inne, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Jak w pytaniu. Chciałabym zapłacic rahunek np za obiad, czy urażę tym mężczyznę, z którym bedę w tej restauraji. Dodam, że pomysł wyjścia był wspólny.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

0 ładowanie danych... 33 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 59 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
theoNh

theoNh | 20 grudnia 2007 15:04:36

Mnie byś uraziła i to bardzo do siebie, nie pozwolłbym by to kobieta zpłaciła rachuek za mnie i za siebie.

3 ładowanie danych... 11 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 20 grudnia 2007 15:17:59
Odpowiada Ekspert kategorii Pozostałe II.

Może nie urazisz. Ale ja bym się czuł troche głupio, gdyby dziewczyna płaciła ;)

1 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
SlMON

SlMON | 20 grudnia 2007 15:20:22

Mnie bys absolutnie nie urazila. Wrecz przeciwnie. Kobieta tez jest czlowiekiem i jesli taka Twoja wola, nie smialbym Ci w tym przeszkodzic. Postawa typu 'jestem facetem i to ja place' jest dla mnie zenujaca. Bylbym dumny ze znajomosci z takia kobieta.

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 20 grudnia 2007 15:28:54

Ja również chciałabym mieć taka znajoma, kolezanke, dziewczyne, która płaci czasami rachunki w restauracji przeciez to nic złego. Mnie byś nie uraziła a zachęciła do siebie tylko i wyłacznie. Szkoda, że takich kobiet jest mało!

0 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... skomentuj
marta5566

marta5566 | 20 grudnia 2007 15:32:28

Kiedys jeden sie obraził jak zapłaciłam rachunek sama juz nie pamietam chyba za kolacje to było. Ale myslę, że wszystko alezy do faceta jaki jest.

0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... skomentuj
Bingola

Bingola | 20 grudnia 2007 15:47:33

Tak, jeżeli nie jest to wcześniej uzgodnione. Nie mam nic przeciw temu, gdy kobieta zaprosi mnie do restauracji i od razu powie że płaci rachunek. Miałem kiedyś taką sytuację: świeżo poznaną dziewczynę zaprosiłem do knajpy. Kiedy kelner przyniósł rachunek zwróciła się do niego: dla mnie proszę osobny rachunek! Poczułem się tak, jakby powiedziała:Płacę za siebie, bo nie chcę mieć żadnych zobowiązań! I to przy kelnerze!

0 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... skomentuj
SlMON

SlMON | 20 grudnia 2007 16:08:19

No wlasnie, Bingola... Wlasnie podales jeden z przykladow, dla ktorych facet chce placic za kobiete... :|

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 20 grudnia 2007 16:08:57

Jak sama widzisz to wszystko zależy od konkretnego faceta, natomiast ja popieram SIMONA i anonima 15:28 :)

1 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
NastepcaZnawcy

NastepcaZnawcy | 20 grudnia 2007 16:09:45

ja bym jej dal swoja kase potem do torebki jakby nie widziala i git. Aha i jeszcze moja madra teza! Zjadłbym rachunek i poprosił o nowy dzięki któremu JA zapłace

2 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
kaziu_61

kaziu_61 | 12 listopada 2013 12:40:25
Komentuje Ekspert kategorii Pozostałe II.

NastępcaZnawcy - zachowanie nieadekwatne i nieodpowiedzialne bo takich rzeczy się nie robi - nie tyka się cudzej własności którą trzeba uszanować, Rachunek możesz zjeść - na pewno będziesz miał 2 rachunki -// 1 za ten który to ona zapłaciła a 2 ze szpitala jak ci zaszkodzi więc
może być debet. Dla ciekawości gdybyś zrobił takie coś we Włoszech dziewczynie miał byś duży problem bo tam co druga pełnoletnia chodzi z bronią więc nie warto

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
Hubretus

Hubretus | 20 grudnia 2007 16:44:32

Ja bym się nie obraził co najwyżej na początku czułbym sie głupio ale ktos kiedyś już mnie przyzwyczaił do tego, że kobieta tez może płacić rachunek chociazby w restauracji. Jak stwierdził @MMM87 wszystko zalezy od mężczyzny.

0 ładowanie danych... 9 ładowanie danych... skomentuj
więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 z 6

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 232,6 pkt elsieelsie
  2. 2 222,3 pkt tadziotadzio
  3. 3 177,7 pkt Andrzej6289Andrzej6289
  4. 4 165,0 pkt brzydula-bbrzydula-b
  5. 5 156,8 pkt vera223vera223
więcej rankingów