zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
mike

Czy ufacie premierowi Donaldowi Tuskowi? Sondaż

mike | 28 stycznia 2011 18:26:15 | kategoria: Polityka, Politycy

• G+
  • Facebook

Bo ja nie.prowadzi politykę pijaru a gospodarka idzie na łeb na szyję.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

6 ładowanie danych... 12 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 114 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
ptakwodny

ptakwodny | 28 stycznia 2011 18:29:19
Odpowiada Ekspert kategorii Politycy II.

Odpowiem,ale jestem pewny,ze bede uznany za fanatyka i moj wpis pedzie usuniety.

Tak ufam.

34 ładowanie danych... 18 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 28 stycznia 2011 18:51:25
Komentuje Ekspert kategorii Politycy I.

Przepraszam miał być plus :/

Ufam że rząd robi to co może aby było dobrze ,Tusk wzbudza moje zaufanie normalnością ,nie ufam opozycji ,obawiałbym się IV RP której mieliśmy próbkę .

27 ładowanie danych... 14 ładowanie danych... skomentuj
monarcha

monarcha | 28 stycznia 2011 20:04:01

Ci nade mną to frajerzy.

9 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... skomentuj
tompax

tompax | 3 stycznia 2012 19:22:53

Pan Premier nie szanuje Polaków Jego działania doprowadzają do wyniszczenia społeczeństwa Polskiego!!

9 ładowanie danych... 19 ładowanie danych... skomentuj
wezuwiusz3

wezuwiusz3 | 13 stycznia 2012 18:49:37

Nie frajerzy,tylko nie normalne dziwadła.

6 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... skomentuj
januszslezak1

januszslezak1 | 24 lutego 2012 08:58:45

PREMIER DONALD TUSK JUŻ DAWNO UTRACIŁ ZAUFANIE SPOŁECZE.OKAZAŁ SIĘ KŁAMCĄ I OSZUSTEM W ASPEKCIE OBIETNIC PRZEDWYBORCZYCH, LIKWIDACJI SENATU,PROJEKTU USTAWY O GŁOSOWANIU JEDNOMANDATOWYM, ZNIESIENIU PODATKU BELKI I DZIESIĄTKACH INNYCH OBIETNIC I ZOBOWIĄZAŃ. PONADTO W DOBIE BIEDY I NĘDZY PREMIER LEKKĄ RĘKĄ\NIE JEGO PIENIĄDZE\ WYDAJE NA PODRÓŻE WARSZAWA-GDAŃSK,GDAŃSK -WARSZAWA 6 MILIONÓW ZŁOTYCH TO JEST JAWNA KRADZIEŻ I ROZBÓJ W MAJESTACIE PSEUDO-PRAWA. POLITYCY POLSCY GERNERALNIE NIEZALEŻNIE OD BARW PARTYJNYCH W 99% NIE MAJĄ JAKIEGOKOLWIEK MORALE, TO WIDRWOGROSZE,NACIĄGACZE,KŁAMCY I OSZUŚCI.NASZA KLASA POLITYCZNA JEST NA POZIOMIE GNOJU I SZAMBA.TO IGNORANCI DLA KTÓRYCH POLSKA RACJA STANU, TO UZYSKANIE MAKSYMALNYCH ZYSKÓW Z POLITYKI. 400 POSŁÓW SEJMU RP  Z PO,PIS.SLD,PSL TO  BANDA MAFIJNA KŁAMLIWA I OSZUSTNA, KTÓRA NIGDY NIE WPOWINNA ZNALEŚĆ SIĘ W SEJMIE RP.

7 ładowanie danych... 13 ładowanie danych... skomentuj
qaja6046

qaja6046 | 4 marca 2013 12:08:51

Podaj kilka przykładów tej normalności 
1 służba zdrowia
2 finanse państwa
3 praca
4 pzremysł
5 wynagrodzenia za pracę

4 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
adamusus

adamusus | 5 marca 2013 09:45:10

Ubogi język Panie januszslezak

3 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
io58

io58 | 14 marca 2013 12:34:31

Jesli rząd robiłby to co trzeba,to nie byłoby takiego małego zaufania do Tuska.Ja nie obawiam się opozycji.Ludzie wy słuchacie zakłamanych mediów,czy ne widzicie co się dookoła was dzieje???? nie rozumiem,przecież to widac gołym okiem my dostajemy ochłapy a oni miliny,czy to nie jest dziwne ,?? czy wy ludzie tego nie dostrzegacie??????
Zaklepany

4 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... skomentuj
io58

io58 | 14 marca 2013 12:50:08

jak można ufać komuś ,kto kłamie na kazdym kroku??????

5 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... skomentuj
leoni

leoni | 19 kwietnia 2013 14:50:53

Czy wy młodzi nie widzicie co robi tusk !!!. czy 800 tyś. polskich glodujacych dzieci nie robi na was wrazenia, a zrodzinami to ok.3mln osób oficjalnie podanych, tzn. to jest szacunek. Juz ten sygnał mówi o eksterminacji narodu. A bedzie jeszcze gorzej. Co może zrobić młody człowiek ,gdy po studiach zarobi 1200 zł. Oni zarabiaja dziesiatki tysiecy. czy brak wyobraźni ,czy już ma wpływ poziom nzuczania na uczelniach,których poziom nauczania jest żenujacy. Zrujnowali i sprzedali gospodarke ,finanse w zapaści, bezrobocie , 3 mln ludzi wyjechało za praca. Słuzba zdrowia lezy, emerytury glodowe tylko cwaniacy z Ukladu maja sie dobrze.Zrobili z narodu niewolników europy.
To trzeba zmienić i wy to musicie zrobić-mlodzi, bo to wasze życie i wasza przyszlość. Starzy odpowiedzialni was wesprą. Trzeba pogonic nieodpowiedzialnego pilkarzyka i budowac nowe struktury panstwa od podstaw. IV RP sie klania. WIęcej dopominania sie o swoje, bo szczaw będziecie żrec ,a wtedy sil wam nie starczy ,aby ta sitwę zdrajcół przegonić.

4 ładowanie danych... 11 ładowanie danych... skomentuj
Anel1779

Anel1779 | 26 kwietnia 2013 12:49:35

Rzeczywiście jesteś fanatykiem,przez takich jak ty jest jak jest i będzie jeszcze gorzej gdy dalej  na czele bedzieTusk.

5 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... skomentuj
Anel1779

Anel1779 | 26 kwietnia 2013 12:53:55

qaja6046-brak przykładów

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
tp70

tp70 | 26 kwietnia 2013 15:34:15

Też ufam !!!!!

5 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
tp70

tp70 | 26 kwietnia 2013 15:39:41

Pan Premier dużo bardziej szanuje Polaków niż Kaczyński, który pośrednio doprowadził do samobójstwa B. Blidy. Również sprawa uniewinnienia Sawickiej o czymś mówi.
Tusk jest człowiekiem uczciwym myślącym o Polakach i Polsce.
Kaczyński fanatycznie myśli jak zdobyć chociaż na trochę (wiek !!!) władzę.

K

7 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
ryschek

ryschek | 30 kwietnia 2013 09:22:36

Nie ufam premierowi Tuskowi,w polsce obywatelom żyje sie coraz gożej. Coraz mniej zarabiamy. Coraz więcej ludzi traci pracę. Nieliczni uzyskują ina pracę. Mlodzi wjeżdrzaja do pracy za granicę.Nie tędy droga. Państwo Polskie może być bogate tylko w tedy gdy obywatele będą dobrze zarabiać. Więcej zarabiamy,płacimy większe podatki.Nie ma innej drogi do dobrobytu obywateli. Czas na zmiany nadchodzi, jeszcze ma miejsce ograniczanie swobód obywatelskich. To obywatel ma prawo decydować jakiej stacji radiowej chce słuchać jakiej telewizji ogladać. Chcę sam decydowac o tym.

4 ładowanie danych... 9 ładowanie danych... skomentuj
MajorKaza

MajorKaza | 9 sierpnia 2013 17:35:17

A ja nie. Nie zgadzam się z Tobą, że Tusk zasługuje na zaufanie. Ale jestem gotów umrzeć za to, żebyś mógł to powiedzieć. Plus dla równowagi.

5 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
nieczo

nieczo | 11 sierpnia 2013 11:22:44

owszem robi ale w po-ki ze skonczyu sie jego panowanie

3 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
nieczo

nieczo | 11 sierpnia 2013 11:23:58

on szanuje ludzi on szanuje kase ,kase kase,

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
Marinka2

Marinka2 | 12 sierpnia 2013 08:48:17

Dezaprobata

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
Marinka2

Marinka2 | 12 sierpnia 2013 08:49:13

Oj tak...robi co może, aby jemu było dobrze.....skąd biorą się tacy naiwni? Zaskoczony

3 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
Marinka2

Marinka2 | 12 sierpnia 2013 08:57:54

Przeczytaj raz jeszcze co napisałeś(aś) i pomyśl samodzielnie--to nie boli---a może w główce się poprzestawia :)
Tusk, nie ma parcia na władzę??? - ależ ma i to niebywałą....wystarczy prześledzić jego wypowiedzi....a dla bardziej leniwych obejrzeć nocną zmianę

2 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
Marinka2

Marinka2 | 12 sierpnia 2013 09:32:53

Oto jak wielkie jest parcie na władzę w obozie rządzącym: http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/435002,beda-zmiany-w-wyborach-nowy-pomysl-platformy-obywatelskiej.html

2 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
hastad

hastad | 21 marca 2014 14:07:47

A Kaczyński szanował? Chyba wtedy, gdy krzyczał do przeciętnego Kowalskiego - " spieprzaj dziadu" !!!

2 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
hastad

hastad | 21 marca 2014 14:09:14

Twoje rozumowanie jest na zasadzie : jeśli wziąłem parasol to niewątpliwie będzie padał deszcz!

hastad

hastad | 21 marca 2014 14:11:50

Głupoty wypisujesz! Tobie żyje się teraz gorzej niż 20 lat temu? No chyba, że jesteś leniem i obibokiem i nic ci się nie chce a umiesz tylko wyciągać rękę do państwa aby ci dało!

3 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
nieczo

nieczo | 31 marca 2014 11:19:06

ze zadluzyl panstwa wiecej jak gierek

1 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
nieczo

nieczo | 31 marca 2014 11:19:48

to sa nienormalnosci

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
nieczo

nieczo | 31 marca 2014 11:20:43

a komu chyba sobie

marko421

marko421 | 29 kwietnia 2014 15:26:36

daja tobie mamone 

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
marko421

marko421 | 29 kwietnia 2014 15:29:02

oddaj moje offe

marko421

marko421 | 29 kwietnia 2014 15:32:59

ja hory i wegetuje a pomy-je mnie okradaja  mnie 

marko421

marko421 | 29 kwietnia 2014 15:34:08

tak robil -iwan 1

marko421

marko421 | 29 kwietnia 2014 15:37:09

no napwno ja mu nie daruje

marko421

marko421 | 29 kwietnia 2014 15:40:59

tak ja popieram walnalbym tego tuka

marko421

marko421 | 29 kwietnia 2014 15:41:51

do tartaku go

marko421

marko421 | 29 kwietnia 2014 15:42:40

popieram  

marko421

marko421 | 29 kwietnia 2014 15:45:36

polakow podatkow ubiera familje

quark62

quark62 | 17 lipca 2014 11:03:36

Nie wiem jakimi przesłankami kierują się ludzie nadal ufający Tuskowi. Oto przypomnienie tylko kilku spraw:

Jeśli ktoś wciąż przypomina B.Blidę PiS'owi to należy równiez przypomnieć co zdarzyło się za Tuska:
- katastrofa Casy - polscy generałowie zginęli,
- katastrofa smoleńska - następni generałowie zginęi bo Klich nie wiedział, że wszyscy jego generałowie lecą jednym lotem (to jest dopiero ignorancja),
- Gen. Petelicki. Twardziel, który tworzył GROM, czyli facet o bardzo mocnej psychice strzela sobie w głowę a należy przypomnieć, że był przeciw Tuskowi, nie ma
żadnych dowodów samobójstwa tylko przesłanki medialne
- Lepper - może i śmieszna postać polityki ale jego też dosięgła ręka "seryjnego samobójcy"
- Jeden z pilotów JAK-a lecącego do Smoleńska też popełnia samobójstwo - to zbieg okoliczności?

Inne "wspaniałe osiągnięcia":
- "wielka skuteczność dyplomatyczna" w w sprawie sprowadzenia wraku do Polski
- ogólnie "wielka skuteczność dyplomatyczna" we wszystkich sprawach tak, że ze wszystkimi jesteśmy w konflikcie a kraj na rzecz którego lobbujemy blokuje export
naszego mięsa na ich terytorium (Ukraina), Litwini plują nam w twarz i nie pozwalają na polskie nazwy. Dzięki "profesjonalizmowi" Sikorskiego zanany działacz opozycyjny na
Białorusi idzie do więzienia. Nasze władze po prostu przekazały dane kont opozycji władzom białoruskim. Pomijam już fakt, co świat myśli o prawdziwym stosunku Sikorskiego do
NATO i USA. No i polityka zagraniczna prowadzona na Tweaterze. Tylko usiąść i płakać.
- Zapaść w służbie zdrowia, coraz droższe leki.
- Zadłużenie państwa o następne 400 mld czyli podwojenie długu tylko w 4 lata.
- Podniesienie wieku emerytalnego do 67 roku życia czyli jawne pogwałcenie wcześniej stworzonych rozwiązań, pomimo zebranych 1.400.000 podpisów. Tak wygląda
poszanowanie zasad demokracji przez platformę tzw, obywatelską. A co rusz słyszymy, że mamy wolność i demokrację. śmiech na sali.
- Likwidacja OFE. Aby było śmieszniej to rozwiązanie (II filar OFE) wprowadzone zostało przez obecnych członków PO - Buzek a Donald Tusk (wtedy poseł) głosował za
uworzeniem instytucji które z całą zaciekłością teraz zwalcza.
- Pod wyborczymu hasłami likwidacji biurokracji Donald Tusk stworzył dodatkowo 100.000 urzędniczych etatów i żaden z nich nie jest opłacany płacą minimalną tylko
dużo wyższą. To kosztuje nas dodatkowo 6 mld złotych rocznie.
- budowa autostrad jest najdroższa w całej Unii, są droższe nawet od dróg w Czechach pomimo tego iż tam są nieporównywalnie gorsze warunki naturalne do budowy (góry)
- i wreszcie 3 miliony naszych obywateli, kwiat społeczeństwa, możnaby powiedzieć jego serce, ludzie o największej aktywności zawodowej musieli stąd wiać bo ekipa
Tuska tak "ułatwia" przedsiębiorcom inwestycje, że oni wieją z tego kraju. W zamian reklamuje się nasz kraj jako najtańsze ręce w Europie. No nic tylko pogratulować. Mamy
świetnych pomysłowych rodaków ale to państwo jest tak przeżarte rakiem tuskizmu, że nie ma na to ratunku.

Idąc dalej:
- wybory Europejskie - 250.000 głosów nieważnych. W takim razie albo nasi obywatele chodzą do urn aby oddać głosy nieważne w co nie wierzę, bo komu by się chciało,
albo ktoś robi manipulacje tak aby PO zawsze było na wierzchu. W końcu ilu z nas tak naprawdę sprawdzi wyniki jakie byłu naprawdę.
- Co się dzieje z grafenem. Kazde inne państwo zarobiłoby na tym grube miliardy ale nie Donald Tusk. On patrzy jakby tu sprawić aby Polakom się nie udało. To samo z
łupkami
- Otrzymuje nagrody za zasługi dla Niemiec ale żadnej za zasługi dla Polski. Czy to Was nie zastanawia? Jego poprzednia partia KLD była finansowana przez partię
Helmuta Kohla jak pisła Paweł Piskorski a teraz jak widać następuje czas spłaty tych długów.
- ACTA - proszę sobie przypomnieć tak Tusk grzmiał, że polecił ambasadorowi w Japonii podpisać umowę ACTA ograniczającą wolność w internecie.
- I po tym wszystkim za każdym razemw polskojęzycznych mediach słyszymy, że mamy wolność i demokrację. Im więcej takich stwierdzeń to znaczy, że tej wolnośći jest
coraz mniej.

A teraz afery:
- Hazardowa
- Amber Gold - Tusk o tym wiedział i nikomu nie powiedział (powołując sie na Belkę). Poza tym a może możliwy jest taki scenariusz aby złoto z Amber Gold było
transportowane z Gdańska do Niemiec samolotami OLT express? Jak pamiętamy dość dużo osób z otoczenia PO było bardzo zaangażowane w sukces OLT Express. A teraz jak to w
Polsce zawsze bywa, poszkodowani zostaną na lodzie a mającek firmy najpierw otrzyma Państwo. Super sprawiedliwość.
- Zegarkowa Nowaka
- Taśmowa - megahit bez konsekwencji - takie rzeczy tylko w Polsce
- Kupowanie głosów Religi za spłatę jego długów

Nawet nie chce mi się wymieniać wszytkich nieprawidłowośći. Jeśli chcecie to zajrzyjcie Tu http://markd.pl/afery-po-0-748-i-kadencja-rzadow/
A to dotyczy tylko pierwszej kadencji.

Na koniec tylko powiem tak: zastanówcie się dlaczego tak wiele osób opuściło Tuska lub Tusk ich "opuscił". Ludzi z najbliższego otoczenia. Czy to możliwe, że taki "prawy i
uczciwy" człowiek zostaje sam? Tak wygląda jego polityka miłości.

ALE JAK TO MÓWIĄ: POLACY ZNOWU NIC SIĘ NIE STAŁO. PLATFORMA TO NAJUCZCIWSZA PARTIA, PRAWDA? - ZASTANÓWCIE SIĘ CZY NADAL JESTEŚCIE POLAKAMI?

ONI SAMI POWIEDZIELI CH.., D..., I KAMIENI KUPA A CZĘŚĆ Z WAS NADAL ŚPIEWA PIEŚNI POCHWALNE DLA TUSKA I PO. NIE WIEM JUŻ KTO JEST NORMALNY W TYM KRAJU.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
stefan1

stefan1 | 31 sierpnia 2014 12:16:04

jestem ciekaw co on dla ciebie zrobil a moze to ze sprzedal polske??

stefan1

stefan1 | 31 sierpnia 2014 12:17:50

chyba nie wiesz co piszesz!!Płacz

Krystyna_444

Krystyna_444 | 13 września 2014 15:49:43

Ciebie to totalnie popierdzielilo,chyba nie masz pojecia co to szacunek.Tusk od poczatku lizal dupsko Angeli zeby dostac sie do Rady.Juz teraz nie chce byc premierem? a tak sie cieszyl jak nim zostal-pamietasz?jak pili szampana?teraz Ciebie i wszystkich Polakow ma w DUPIE

Hala1234

Hala1234 | 13 września 2014 23:44:58

a dlaczego nie moge wyrazic SWOJEJ opinii?!!!!!!!!!!!! mam prawo minusowac ,ile razy nie zgadzam sie z piszacymi opinie !!!!!!!!!!!!!!!

Hala1234

Hala1234 | 13 września 2014 23:47:00

moge minusowac ile mi sie zechce !

NiePo

NiePo | 29 grudnia 2014 16:54:19

....szczególnie ten szacunek Tuska widać było,gdy stwierdził,że po wyborach to benzyna może kosztować nawet 8 zł/litr.
Albo,gdy obiecał zlikwidować abonament RTV i nie podwyższać podatków i prowadzić tanie państwo...

NiePo

NiePo | 29 grudnia 2014 17:17:12

Dziękuję Ci,że nam to przypomniałeś!!!Nie wiem dlaczego jeszcze są ludzie tak zaślepieni,aby mu ufać.

Franek 744

Franek 744 | 13 stycznia 2015 21:55:06

popieram to jedyny polityk godny zaufania po prezydencie !!!!!

Franek 744

Franek 744 | 13 stycznia 2015 22:14:13

Nie przedstawiaj sie  pozostaw to tym ponizej

Franek 744

Franek 744 | 13 stycznia 2015 22:19:58

Nie wiem ile masz lat ale jak nie  pamietasz to zapytaj rodzicow co bylo!!!

paula77777

paula77777 | 28 stycznia 2011 18:46:48

Nie znam go na tyle, żeby móc mu ufać.

2 ładowanie danych... 13 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 28 stycznia 2011 18:58:56
Odpowiada Ekspert kategorii Politycy I.

Raz, że obcy człowiek, znany tylko z reklam jakiegoś produktu... chyba usługi "rządzenie krajem", albo coś podobnego, reklamował.

Dwa, że jakby zestawić program PO z tym, co pod koniec kadencji mamy, to raczej są to dwa przeciwieństwa, aniżeli podstawa pod zaufanie.

3 ładowanie danych... 18 ładowanie danych... skomentuj
ptakwodny

ptakwodny | 28 stycznia 2011 19:00:23

Kubek,upieklo sie Tobie.Otrzymales tylko minusa a mnie za podobymy poglad tem sam co tobie zafundowal minusa chcial poslac na "zielona laczke".

2 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
wezuwiusz3

wezuwiusz3 | 13 stycznia 2012 18:48:00

I miał rację .Powinno sie takich eliminować ze społeczeństwa dla dobra ogólnego.

MajorKaza

MajorKaza | 9 sierpnia 2013 17:40:55

A ja uważam, że wolność to przede wszystkim wolność poglądów i wypowiedzi. Ma prawo ufać komu zechce.

anonymous | 28 stycznia 2011 19:12:47

Nie. To nie jest człowiek któremu można zaufać.

7 ładowanie danych... 19 ładowanie danych... skomentuj
Bingola

Bingola | 28 stycznia 2011 21:08:52
Komentuje Ekspert kategorii Politycy II.

A jakieś argumenty masz?

3 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
Mewika

Mewika | 28 stycznia 2011 19:20:00

Nie , takiej osobie nie da się zaufać !!!

7 ładowanie danych... 16 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 28 stycznia 2011 19:31:11

Nonsens - niby czemu powodu miałbym mu ufać?

Ale głosuję na niego, owszem.

8 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
Richard_Dawkins

Richard_Dawkins | 28 stycznia 2011 22:22:41

Jaki Ty jesteś pusty...

2 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 29 stycznia 2011 10:00:03

Wiem i nie narzekam:)

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
z-1953

z-1953 | 29 stycznia 2011 22:48:45

A ja owszem głosuje na niego.

Podziwiam go ma facet żelazne nerwy

10 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
leoni

leoni | 19 kwietnia 2013 14:56:14

i moralność łajdaka.

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
Gerard1

Gerard1 | 10 sierpnia 2013 09:08:33

podziwiaj jeszcze za wzrok i skórę rekina ludojada

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
Marinka2

Marinka2 | 12 sierpnia 2013 09:02:56

Nie masz powodu aby ufać a głosujesz??? To szczyt indolencji i ignorancji

elagac

elagac | 19 lipca 2014 13:53:45

Nie rozumiem!!!

ptakwodny

ptakwodny | 28 stycznia 2011 19:33:02

Pomiedzy expose premiera a dniem dzisiejszym byl(jest) kryzys swiatowy.Wszyszkie rzady na swiecie zmienily swoje plany,nawet USA,Chiny,Niemcy.Wkoncu mamy 3,8 wzrostu PKB tj wiecej niz nasz najwiekszy sasiad.Mozemy miec nadzieje,ze bedzie jeszcze lepiej.

11 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 28 stycznia 2011 19:52:00

Sofizmat. O kryzysie światowym było wiadomo na kilka lat przed jego wystąpieniem, PiS rozpoczął przygotowania nań, PO je przerwało, dopiero teraz mieli propozycję koniecznych reform... Koniecznych na początku ich kadencji... A i żeby nie było tak miło, niestety nic z tych reform nie wyszło, poza wzrostem zatrudnienia w sferze budżetowej, gdybyś chciał zobaczyć jak się prezentują fakty.

Reasumując: Już sam fakt, iż tylko ignorant ekonomiczny mógł spodziewać się, że druga z rzędu bańka w USA nie pęknie, bo śnieg(?), całkowicie miażdży Twoją linie obrony. Cykl koniunkturalny znany jest ludzkości od baardzo dawna, wstyd, że nie dość, że nie przygotowali się nań - bo byłoby to niepopularne - to jeszcze nawet teraz nie są wdrażane konieczne zmiany. Wiarygodność w tym kontekście nie istnieje.

4 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... skomentuj
MajorKaza

MajorKaza | 9 sierpnia 2013 17:42:40

Reformować, czy nie? Co za różnica skoro wszystko pisane na kolanie.

3kropki

3kropki | 28 stycznia 2011 19:38:02

W jakim sensie ufac?

Bo jako czlowiekowi nie wiem, bo go nie znam. Jako politykowi owszem, choc moj kredyt zaufania do niego szybko spada...

6 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 28 stycznia 2011 19:52:56

A wpłacił Ci choć jedną ratę?

2 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... skomentuj
3kropki

3kropki | 28 stycznia 2011 20:24:34

Wplacil... nawet wiecej niz jedna... ale ostatnio jakos bardzo zalega z placeniem na czas. Jako dobry premier nie powinien :)

1 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
monarcha

monarcha | 28 stycznia 2011 20:07:39

Nie, oczywiście że mu nie ufam, to zadufany w sobie i w posiadaniu swojej władzy człowiek, który nie zawaha się stracić Polski i doprowadzić jej do skraju ubóstwa tylko po to by utrzymać władzę.

*skraj ubóstwa to moment w którym średnia krajowa osób niebędących na stanowiskach kierowniczych spadnie poniżej 700zł netto.

** osoby na stanowiskach kierowniczych zarabiają po 50 000 zł netto miesięcznie, gdy pani sekretarka zarabia 3000 zł brutto miesięcznie. Stąd średnia krajowa jest na poziomie 4500 zł miesięcznie. No coż każdy klepie biedę jak może.

5 ładowanie danych... 12 ładowanie danych... skomentuj
Bingola

Bingola | 28 stycznia 2011 21:10:01
Komentuje Ekspert kategorii Politycy II.

Jak wiadomo, premier Tusk osobiście wyznacza stawki płac w kilku milionach firm w Polsce.

3 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 28 stycznia 2011 21:29:19

Stawki nie biorą się z autonomicznych decyzji, tak, polityka rządu ma istotny wpływ na pensje i na ich rozwarstwienie. Wobec niektórych pensji partia rządząca ma możliwość wybrania wysokości płacy bezpośrednio, jakbyś sobie spojrzał ile PKB produkują przedsiębiorstwa należące do państwa, jakbyś spojrzał sobie na liczebność armii urzędników.

2 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... skomentuj
więcej odpowiedzi
1 2 3 4 z 4

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

rotor

Kolejny strajk górników?

13 odpowiedzi i komentarzy
BasicA

Co sądzicie o decyzji Giertycha?

11 odpowiedzi i komentarzy
karbowski

Dlaczego nie biopaliwa?

6 odpowiedzi i komentarzy
filiptepper

Kiedy następne wybory?

5 odpowiedzi i komentarzy
jarkis

Delegat

3 odpowiedzi i komentarzy
Lopezik

Który "kaczor" jest grubszy?

14 odpowiedzi i komentarzy
Notka

Co to takiego "spiskowa teoria dziejów" ?

4 odpowiedzi i komentarzy

Najaktywniejsi dziś

1. 1 198,7 pkt _ewa__ewa_
  2. 2 198,1 pkt Andrzej6289Andrzej6289
  3. 3 156,6 pkt elsieelsie
  4. 4 93,3 pkt tadziotadzio
  5. 5 76,6 pkt AjumikoAjumiko
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

zbigpary jan_ek 57 grzesiek19741 b-brzydula antysocjalista Catbert Bingola
Zgłoś błąd