zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
antysocjalista

Czy świadomy seks z transem takim po amputacji to gejostwo? Sondaż

antysocjalista | 13 stycznia 2014 01:09:00 | kategoria: Miłość i związki, Seks

• G+
  • Facebook

Pan UśmiechJenna Talackova z Kanady wygląda jak na zdjęciu poniżej.
Ma jakąś sztuczną pochwę między udami i płeć można poznać tylko przez badanie krwi i sprawdzenie obecności chromosomu Y. 

No i czy gdyby ktoś o tym wiedział, a jednak w akcie desperacji postanowił kopulować z tym mężczyzną to czy to by było gejostwo? Śmiech

Zobacz wyniki Zagłosuj:

Ostatnia aktualizacja: 13-01-2014 01:11:13
1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 68 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz

anonymous | 13 stycznia 2014 01:09:51

Byłoby dopiero jakbyś sie dowiedział :)

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 13 stycznia 2014 01:10:22

Wolałbym nie wiedzieć......

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
antysocjalista

antysocjalista | 13 stycznia 2014 01:10:44
Komentuje Ekspert kategorii Seks II.

no właśnie pytanie jest o świadomy seks. 

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 13 stycznia 2014 01:12:47

I tak i nie..póki byś w tyłek nie walił :) ale ja bym nie mógł.

anonymous | 13 stycznia 2014 01:14:05

Nawet po 0,7 nie dałoby rady....Wystawiony język

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
antysocjalista

antysocjalista | 13 stycznia 2014 01:15:39

hehehehhehe - czyli tylko tyłek pozostaje męski na zawsze :D hehehe dobre

No ale w sumie to fakt bo on pewnie ma dalej tam prostatę i jest przez to całkiem inny w "dotyku". 
Rzeczywiście anal odpada zdecydowanie. Śmiech

anonymous | 13 stycznia 2014 01:21:19

Nie wiem jaki jest w "dotyku" ponieważ "dotykałem" tylko damski,ale wierze na słowoWystawiony język

antysocjalista

antysocjalista | 13 stycznia 2014 01:22:24

ja też ale skoro jest tam coś więcej ponad standard to musi być inny heheh

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
arinkao

arinkao | 13 stycznia 2014 01:24:42

HarryPortffel nawet byś nie wiedział. @okonek pisała niedawno o jabłku Adama, więc jesli ubrałaby apaszkę to nie ma opcji. Szyja zdradziłaby wszystko.

anonymous | 13 stycznia 2014 01:25:47

No właśnie z tym jabłkiem nie jest tak do końca..:))

anonymous | 13 stycznia 2014 01:26:29

Spokojnie przed pójściem do łóżka z kobietą dowiaduje się o niej to i owo więc nie ma opcji bzykania się z transemZaklepany

mk777

mk777 | 13 stycznia 2014 01:28:12
Komentuje Ekspert kategorii Seks I.

Ostatnio czytałem, że w Holandii facet się dowiedział kilka lat po ślubie, bo ktoś mu doniósł. Się ponoć rozwiódł.. Widocznie jej wcale nie kochałMrugnięcie

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
antysocjalista

antysocjalista | 13 stycznia 2014 01:28:18

On kłamie! - bo to pijak! I złodziej! Bo każdy pijak to złodziej! 

anonymous | 13 stycznia 2014 01:30:51

http://fitness.wp.pl/zdrowie/wirtualny-poradnik/art320,dlaczego-kobiety-nie-maja-jablka-adama.html

antysocjalista

antysocjalista | 14 stycznia 2014 08:35:17

a tu ta sama piękność ale bez linku spamerskiego w tle i z prawidłowymi proporcjami ciała:

very hot!

MinaWetp

MinaWetp | 28 stycznia 2014 09:42:28

A czy dla facetów to ważne? Przecież są WZROKOWCAMI!
Inaczej jest z kobietami, zresztą polecam lekturę:

CZY IDEALNE ZWIĄZKI OPIERAJĄ SIĘ NA CUDOWNYM SEKSIE?

obfitość szczęścia.jpg

tadzio

tadzio | 28 stycznia 2014 22:36:21

He he he , a skad wiesz ? A może własnie nie "chcesz" pamiętać , "zapomniałeś",  albo  nie jesteś sam siebie pewien jak byleś nieźle wstawiony?

mk777

mk777 | 13 stycznia 2014 01:12:56
Odpowiada Ekspert kategorii Seks I.

Ciekawe pytanie. W zasadzie chyba nie, bo geja pociąga facet a tu widzimy babeczkę jak się patrzy.
Gdyby się facet prawdziwie zakochał a później by się dowiedział o przeszłości.. o to by dopiero był dylematMrugnięcie

arinkao

arinkao | 13 stycznia 2014 01:23:14
Odpowiada Ekspert kategorii Seks II.

Nie. Transseksualiści maja duszę płci która wybierają, dodatkowo u mężczyzn można odtworzyć piersi i podobno resztę. Więc faceta to nie przypomina.

anonymous | 13 stycznia 2014 01:34:56

haPocałunek

arinkao

arinkao | 13 stycznia 2014 01:36:04

HarryPortffel różnie bywa, to akurat nieudana metamorfoza.

anonymous | 13 stycznia 2014 01:37:49

Ale się nawet nie starał/aZaklepany

arinkao

arinkao | 13 stycznia 2014 01:38:36

HarryPortffel nie starała.

mk777

mk777 | 13 stycznia 2014 01:45:04

Myślę, że się starała.. ale lata bycia facetem zrobiły swoje. To musi być zresztą straszne tak żyć jako mężczyzna przez lat 40 a później zostać kobietą na starość.

arinkao

arinkao | 13 stycznia 2014 01:47:04

Straszne było być facetem, teraz sie cieszy. Pomyśl że wyglądasz jak kobieta. Podrywają ciebie mężczyźni, podobają ci sie kobiety, myślisz jak facet a w lustrze baba ....koszmar.

mk777

mk777 | 13 stycznia 2014 01:49:58

Ja wiem, mnie bardziej chodziło o to, że tak życie pozbawiło ją szans na młodość i uniesienia zgodne ze stanem umysłu..

anonymous | 13 stycznia 2014 10:35:38

ON/ona nie przeszła zupełnej metamorfozy,nadal ma narządy płciowe męskie mk777 .

antysocjalista

antysocjalista | 13 stycznia 2014 10:37:11

Adell - ten ze zdjęcia?

mk777

mk777 | 13 stycznia 2014 11:21:29

Poważnie adell?

antysocjalista

antysocjalista | 13 stycznia 2014 11:38:20

Adell i mk777. Ten ze zdjęcia ma pochwę!

"She experienced gender dysphoria beginning in early childhood, and began her gender transition at age 14, while attending Vancouver's Killarney Secondary School, before completing her sex reassignment surgery at 19"

Proces metamorfozy zakończył się po 5 latach od rozpoczęcia.

More here:
http://en.wikipedia.org/wiki/Jenna_Talackova

anonymous | 13 stycznia 2014 11:39:17

Nie,ten nasz Polski ,bierze tylko hormony z tego co wiem,narządów płciowych nie zmienił.
Może właśnie dlatego tak żałośnie wygląda.

Jeżeli chcesz abym wiedziała,że coś do mnie piszesz antysocjalista ,to musisz skopiować lub przeciągnąć mój nick,inaczej nie wiem ,że coś do mnie kierowałeś:)

antysocjalista

antysocjalista | 13 stycznia 2014 11:41:30

chodzi ci o grodzkiego :D

Dziwne, bo u mnie nie musisz nic kopiować a powiadomienia i tak działają...

anonymous | 13 stycznia 2014 11:51:51

Tak,chodzi o Grockiego:)
Wiem,ten problem dotyczy z tego co wiem tylko mojego nicku,jeżeli napiszesz @adell to nie dostanę powiadomienia,natomiast dostanę jeżeli przeciągniesz bądź skopiujesz adell

mk777

mk777 | 13 stycznia 2014 12:18:38

Nie tylko Twojego adell. Ja też nie mam powiadomień gdy ktoś napisze @mk777, a tylko wtedy gdy ktoś wklei. Kiedyś dostawałem powiadomienia jak ktoś wspominał mnie z małpą. Dezaprobata

A co do Grodzkiej.. to nie sądzę żeby w tym wieku wiele dąło się z jej wyglądem zrobić..

anonymous | 13 stycznia 2014 12:20:03

dobrze wiedzieć mk777 Uśmiech

anonymous | 13 stycznia 2014 01:33:05

antysocjalista  idz lepiej do żony

Nazara

Nazara | 13 stycznia 2014 01:33:07

Ble.

anonymous | 13 stycznia 2014 01:34:05

Kastracja ponoć szkodzi zdrowiu jak umysłowemu tak i fizycznemu.
Wychodzi to paru latach.
Wiem o tym bo mam kocura którego kupiłem już bez wora.
Taką informację uzyskałem od weterynarza  co moim kocurem się opiekuje.
Pewno z ludźmi jest też podobnie jak myślę,natury nie oszukasz.

Chłop to chłop nawet jak bez wora.
Jest pewne że to "gejostwo" jak do współżycia dojdzie.
Tym bardziej w świadomości jak piszesz.

Nie chciałbym się dowiedzieć po latach że moja żona jest chłopem.
To było by straszne dla mnie przeżycie.
Na szczęście wiem że jest kobietą bo urodziła nam córeczkę a chłop tego nie potrafi.

Te dzisiejsze czasy,nawet człowiek nie ma pewności z kim się do łóżka kładzie.Nie zazdroszczę młodym przyszłości.

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
arinkao

arinkao | 13 stycznia 2014 01:37:38

Córeczka już lula?

anonymous | 13 stycznia 2014 01:43:30

Nie wiem,nie ma jej w domu.

endriu1991

endriu1991 | 13 stycznia 2014 01:56:06

to na górze to facet? o w mordę o_0 jakby ktoś nie wiedział to można się nabrać

przechodzien

przechodzien | 13 stycznia 2014 08:38:06
Odpowiada Ekspert kategorii Seks I.

Owszem i nie zdecydowałbym się na taki akt desperacji.
Im bardziej zalewać nas będzie fala "postępu", tym bardziej ja będę przenosił się na wschód

antysocjalista

antysocjalista | 13 stycznia 2014 08:57:35

No i prawidłowo - dziwne że tylko lewacy nie zdają sobie sprawy z tego zjawiska, że akcja rodzi reakcję i że ich działa dążą do polaryzacji społeczeństwa. Chociaż według mnie oni robią to świadomie aby mieć wroga który jeszcze bardziej zewrze ich szeregi. Tak jak nazizm nigdy tak by się nie rozwinął gdyby nie fanatyczna walka z wyznawcami judaizmu - tak samo taka palikociarnia potrzebuje stadionowych kiboli i słuchaczy radia Maryja.

2 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
koliberek

koliberek | 13 stycznia 2014 12:02:23

"W akcie desperacji"... Przecież to piękna kobieta. Nie widzę tutaj żadnych przesłanek, dla których można by było nazywać jej partnera gejem. Mężczyźni są różni, tutaj mamy do czynienia z wysypem homofobów, którzy nawet na słowo "homofob" reagują fobicznie. Są też tacy mężczyźni, którzy uważaliby, że pani jest pociągająca i nie mówiliby tego w akcie desperacji. Nie wiem od czego to jest w waszych główkach uzależnione.

arinkao

arinkao | 13 stycznia 2014 12:23:06

Od świadomości że kiedyś była facetem. Nic więcej. Chorobę mylą ze zboczeniem, najwidoczniej ludziom potrzeba więcej lat edukacji, może nawet 200.

antysocjalista

antysocjalista | 13 stycznia 2014 12:33:22

Używanie słowa "homofob" to mowa nienawiści.
Bzykanie się z facetem po zmianie płci jest totalnym uprzedmiotowieniem kobiety i sprowadzeniem jej tylko i wyłącznie do ciała, a ja zawsze mówiłem że mózg jest na drugim miejscu.

koliberek

koliberek | 13 stycznia 2014 12:42:32

A ja nie uważam, że homofob mieści się w mowie nienawiści. Może to słowo jest istotnie nadużywane i homofobem nazywa się każdego, kto wyraża się niechętnie o gejach. To przesada. Ale spotkałam w życiu homofobów. Ludzi, którzy ewidentnie boją się homoseksualistów. Wyrażają się o nich z pogardą i nienawiścią, bo boją się (tak właśnie - ten strach jest widoczny!), że każde inne podejście w tym przypadku rzuci na nich oskarżenie, że są homoseksualistami. Wielcy faceci, którzy nie chcą spotkać się z kimś o kim wiedzą, że jest gejem i wykrzykują z emfazą "nie jestem pedałem!", tak jakby można ich było o to posądzać.

Nie jestem specjalistką od transwestytów, sama nie jestem w stanie tych ludzi do końca zrozumieć (nie wiem, czy ktokolwiek może, nie będąc na ich miejscu). Ale z tego co wiem motorem do zmiany ciała w tym wypadku jest fakt, że mózg do ciała nie pasuje. Ta pani na zdjęciu myślała jak kobieta jeszcze przed operacjami. Nie widzę tutaj żadnego uprzedmiotowienia kobiety. Widzę natomiast uprzedmiotowienie tej osoby z twojej strony. Ja pisałam o związku, ty już tylko o bzykaniu. Ja piszę, że to kobieta, ty, że facet po zmianie płci.

antysocjalista

antysocjalista | 13 stycznia 2014 12:48:02

ad. 1 - bo dla faceta hetero oskarżenie o to, że nie jest hetero jest największą możliwą hańbą co sprytnie wykorzystują lewacy używając takich słów jak "homofobia". Może niektórzy rzeczywiście się ich boją, że zostaną ofiarą gwałtu, podstępu, itp ale większość po prostu brzydzi się takich zachowań i budzą one w nich duży niesmak.

Ad.2 - pytanie jest o bzykanie więc odpowiadam zgodnie z tematem o ewentualnym bzykaniu, a nie o związku. Nazywanie tej osoby kobietą jest nie fair w stosunku do kobiet.

koliberek

koliberek | 13 stycznia 2014 13:03:41

Sam fakt, że oskarżenie faceta o homoseksualizm może być dla niego największą hańbą, jest dziwne. To dziwne zjawisko jest podszyte lękiem przed homoseksualistami. Jeżeli nazwali by cię np. złodziejem, kierowcą tira, żydem czy masochistą (a nie była by to prawda), to po prostu powiedziałbyś, że to nieprawda (może byś dodał jeszcze pytanie, dlaczego ktoś uważa, że jesteś kimś kim nie jesteś). Nie wybuchnąłbyś niesamowitym gniewem, nie zaczął lać na oślep pięściami i nie wykrzykiwałbyś "nie jestem kierowcą tira!!!". Nie podoba mi się twoje uparte łączenie "lewaków" z homoseksualistami.

A ja pisałam o związku. Napisałam to dlatego, że pewnie są faceci, którzy wzięli by ślub z tą panią. Niedawno oglądałam program o panach, którzy wzięli ślub z kobietami po operacji zmiany płci (czyli paniami, które były panami). Brali te śluby wiedząc o przeszłości swoich partnerek. Nazywanie tej osoby kobietą jest fair w stosunku do kobiet z punktu widzenia mnie, kobiety.

antysocjalista

antysocjalista | 13 stycznia 2014 13:10:19

Ad.1 złodziej, kierowca tira,żyd czy masochista nie jest tak nisko w hierarchii jak gej. Tylko pedofil jest niżej.
Do tego takie oskarżenia niby jak można obalić? Mają mu pokazać gejowski film i obserwować czy czasem nie dostanie erekcji? O to chodzi, że taka obelga raz rzucona nie jest do odbicia samymi słowami.

Wiem że jesteś wyjątkiem ale to lewacy promują nadawanie przywilejów homoseksualistom. Dlatego łączę lewactwo z wszystkimi ruchami starającymi się zmienić obecne status quo w tej kwestii.

Ad.2 sorry ale ja nie mogę nazywać ich kobietami równając kobiety do nich.

koliberek

koliberek | 13 stycznia 2014 13:24:58

No i to jest właśnie mowa nienawiści, złodziej, przestępca jest wyżej w hierarchii niż gej. Jaka to hierarchia?? Poza tym, to nie zarzut. Dla mnie pytanie skierowane do faceta "hej, jesteś gejem?" brzmi dość podobnie do takiego "hej, jesteś nauczycielem?" Dla mnie to nie jest obelga. Człowiek pewny siebie i pozbawiony dziwnych lęków nie obrazi się słysząc o sobie nieprawdę. Jak można takie stwierdzenie obalić? Po prostu mówiąc "nie, nie jestem gejem, skąd ci to przyszło do głowy?".

Osoba, której "męskość" można wykazać tylko poprzez badanie krwi jest jednak kobietą. Szczególnie, że rodzą się kobiety z chromosomami XY.

antysocjalista

antysocjalista | 13 stycznia 2014 13:31:37

ale tak już jest - takie są wartości przekazywane z pokolenia na pokolenie że najniżej w hierarchii zawsze będzie pedofil, a na nim gej.
"hej, jesteś gejem?" brzmi jak "hej, jesteś dzieckiem prostytutki i ojca gwałciciela pedofilogeja?"
To pytanie to policzek w twarz nie tylko dla mężczyzny, ale również dla jego rodziny i znajomych, że spłodzili kogoś takiego i z nim się zadają. Tak to wygląda na polskiej ulicy czerpiącej wartości z subkultury git ludzi.

Nie nie nie :P to jest mężczyzna, a ludzie rodzą się z różnymi przypadłościami, nawet z 2 głowami albo futrem na nosie. To że raz na 20k ktoś się urodzi mężczyzną z pierwszorzędnymi cechami płciowymi kobiety nie znaczy że nią jest.

koliberek

koliberek | 13 stycznia 2014 13:37:31

Nie polecam czerpania z subkultury git ludzi. Ja z niej nie czerpię i jak widzę mam mniej powodów do stresów niż ty. Chociaż pytanie "hej, jesteś lesbijką?" jest dla mnie stresujące, bo nie wiem, czy jestem, czy nie.

Hej, ale jeżeli chodzi o zespół AID, który ci podlinkowałam, to te osoby uznaje się za kobiety! Nie można sobie stwierdzić - ej przestań być taka kobieca, masz chromosom Y! No daj spokój.

koliberek

koliberek | 13 stycznia 2014 13:40:42

AIS, nie AID, sorki. Masz zdjęcie takich paru:

antysocjalista

antysocjalista | 13 stycznia 2014 13:41:25

Wszystko zależy od środowiska w jakim się wychowasz.
Jeżeli byłaś kiedyś stroną aktywną podczas seksu z kobietą to jesteś lesbijką Uśmiech bo według ideologii git tylko dawca jest homo.

Ja uważam, że o płci powinny decydować tylko i wyłącznie badania krwi, a imiona niech sobie wybierają jakie chcą, stroje jakie chcą, operacje jakie chcą, jak chcą niech sobie przeszczepiają to i to naraz - ich sprawa - niech tylko nie zmuszają mnie nazywać osobnika z chromosomem Y kobietą. To wszystko są tylko maski, doskonałe przebieranki.

koliberek

koliberek | 13 stycznia 2014 13:46:37

Hahaha, strona aktywna w seksie lesbijskim :D A co jak uprawiałam seks też z mężczyznami? Ja się nie posunę do takiej mocnej deklaracji mojej orientacji, bo po prostu się z zorientować nie potrafię. To nie jest takie proste.

I w przypadku takich osób, tych z AIS, to też nie jest takie proste. Rodzi się taka osoba, jest dziewczynką na pierwszy i każdy późniejszy rzut oka. Po latach, przy okazji badania krwi okazuje się, że ma chromosom Y. I co ma zrobić? Jest mężczyzną? Kiedy nic na to nie wskazuje? Nie nazwałbyś kobiety, która przez całe życie żyła jak kobieta, wygląda jak kobieta, myśli o sobie jako o kobiecie, kobietą?

antysocjalista

antysocjalista | 13 stycznia 2014 13:50:25

Jeżeli nie brzydziłaś się mężczyzny, a byłaś aktywna w seksie lesbijskim to jesteś pół-lesbijką czyli w rzeczywistości lesbijką nie brzydzącą się mężczyzn (takie ładniejsze bez włosów na klacie)

Badania krwi niemowląt powinny uwzględniać badanie chromosomu Y, a w razie stwierdzenia nieprawidłowości NFZ refunduje terapię genową i operacje. Gdyby to zrobić w młodym przedszkolnym wieku to facet taki myślałby o sobie jak o facecie a nie jak o kobiecie. Ja już mówię o tym jak temu zapobiegać, a nie leczyć bo leczyć się nie da bo to nie choroba tylko mutacja.

koliberek

koliberek | 13 stycznia 2014 13:58:12

Jestem pół-lesbijką? A nie trytonem? Powiem mojemu facetowi, ucieszy się :)

Poczytaj o tym AIS, może być tak, że kobieta ma chromosom Y, ale wszystkie cechy płciowe kobiety (nie ma macicy). Operacja musiałaby obejmować usunięcie istniejących i zdrowych organów żeńskich, wszycie sztucznych męskich, a następnie terapię hormonalną, bo przecież hormony są w większym stopniu żeńskie, co widać na zdjęciu, które ci zamieściłam wyżej. Przecież to głupie. I to byłby mężczyzna? A czym by się to różniło od operacji zmiany płci? I pewnie jak na złość, potem by się okazało, że tak zmieniony chłopiec jednak czuje się dziewczynką...

antysocjalista

antysocjalista | 14 stycznia 2014 09:08:00

ok - to dla nich może być trzecia płeć (meko - tryb nijaki) jak w Tajlandii dla wszystkich którzy coś majstrowali albo którym natura coś zmajstrowała z płcią.

Nazara

Nazara | 27 stycznia 2014 18:32:13

Mnie koliberek facet z obciętą fujarą odrzuca i nie uważam tego za "homofobię", słowo którym lubicie tak szafować. Tak samo odrzuca mnie seksualnie gruba baba, bo nie lubię grubych i mam do tego prawo. Czemu chorych na głowę ludzi traktować inaczej. To nie jest prawdziwa kobieta, tylko mężczyzna po operacji. To nie homofobia, to fakty. Do gejów nic nie mam, znam nawet i mi to lata. Nawet sami mówią, że ich wkurzają palikoty i inne dziwadła. Chcieliby sobie popykać innych facetów w tyłki, cóż ich sprawa, ich przyjemność. Ale znajdą się OPŁACANI ludzie, którzy robią szopkę i sprzedają to jako "postęp".

przechodzien

przechodzien | 28 stycznia 2014 06:59:29

Uważaj co piszesz Nazara bo Cię zaraz osoby tolerancyjne zlinczująMrugnięcie

koliberek

koliberek | 28 stycznia 2014 13:21:39

Nie wszystkich jednak taki transseksualista odrzuca @Nazara. To, że dla ciebie taki człowiek jest aseksualny nie jest homofobią. To, że nazywasz go "facetem z obciętą fujarą" jest nieco obraźliwe. Wielokrotnie mówiłam na tym forum, że nie popieram palikociarni z jej populizmem i wykorzystywaniem autentycznych problemów ludzkich do celów politycznych. Ale Annę Grodzką w jakimś stopniu podziwiam. Tak jak podziwiam każdego, kto walczy o swoje prawa.

Nazara

Nazara | 28 stycznia 2014 16:20:48

Nie przeszkadza mi, że kogoś to pociąga, tak samo jak są ludzie których pociągają grubaski. Ich sprawa. Ja tych osób nie podziwiam, bo walczą o wyimaginowane prawa. To co robią nie jest nielegalne, tak samo upasienie się nie jest nielegalne, więc problem jest sztuczny. I właśnie robienie tego problemu jest wykorzystywaniem czyichś rozterek do celów politycznych. Określenie facet z obciętą fujarą jest zaledwie potoczne, nie obraźliwe. Mogę powiedzieć "mężczyzna z obciętym penisem" jeśli to rozwiązuje problem ;) Ja nikomu nie zabraniam obcinać sobie penisa (chociaż uważam to za chore). Po prostu wyrażam swoje bardzo negatywne zdanie na ten temat.

koliberek

koliberek | 28 stycznia 2014 16:28:59

@Nazara nie ma problemu, mamy odmienne zdanie. Ja nie uważam, że to chore, uważam, że to skomplikowane. Ja nigdy nie posunęłabym się do tak drastycznego okaleczenia mojego ciała. Właśnie dlatego uważam, że jeżeli coś te osoby zmusza do tego by tak zrobić, to musi być coś więcej niż ich "widzimisię" czy "faza". Fakt istnienia aberracji płci, o których wspominałam już wcześniej wykazuje na to, że nie tyle jest to choroba psychiczna, a raczej rzadkie zaburzenie hormonalne bądź genetyczne.

Nazara

Nazara | 28 stycznia 2014 16:49:02

koliberek  Do dzisiaj pełnej zgody co do charakteru tych zaburzeń nie ma, choć poprawność polityczna każe wszystko akceptować i dla wszystkiego znaleźć jakieś wytłumaczenie, a szukanie wyników badań, że być może jest inaczej, jest dla naukowca biletem na naukowy szafot:)
Masz generalnie rację: pozostańmy przy tym, że zgadzamy się, że się nie zgadzamy, żeby nie siać fermentu :)

yoka

yoka | 27 stycznia 2014 13:09:14

wg mnie nie poniewaz w tym merzczyznie nadal podniecaja cie walory kobiece, biust, biodra, sylwetka kobiety dlatego nie mozna tu mowic o homoseksualizmie. sorry brak polskich znakow

więcej odpowiedzi
1 2 z 2

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 218,1 pkt elsieelsie
  2. 2 126,5 pkt _ewa__ewa_
  3. 3 124,7 pkt vera223vera223
  4. 4 96,1 pkt tadziotadzio
  5. 5 88,6 pkt brzydula-bbrzydula-b
więcej rankingów