zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
Bambi

Czy nie wiecie gdzie moge kupic małpkę ?

Bambi | 30 czerwca 2008 08:09:16 | kategoria: Przyroda, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Bardzo mi zależy na kupieniu malpy zbieralam na nia pieniadze az dwa lata...Chcialabym tez wiedziec troche o jej hodowli...Prosze nie piszcie przykrych komentarzy , bo to tez moze byc zwierze domowe !

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 65 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz

anonymous | 1 sierpnia 2009 14:15:55

sprzedaję kapucynki, marmozety, tamaryny, makaki i inne zwierzeta egzotyczne, po rozsądnych cenach, prosze o kontkat, zwierzeta.egzotyczne@gmail.com

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 17 października 2009 00:06:52

witam ja posiadam marmozetke z hodowli www.tamaryny.pl jestem zadowolony faktycznie stos dokumentow do tej malej pociech wiec niekupuj jesli ktos ci ich nieda polecam ta hodowle pani Regina wie hyba najwiecej o małpkach w polsce pracowala w ogrodzie zoologicznym w stanach ma doswiadczenie.jednak niemysl sobie ze kupujac malke bedzie tak jak w filmach ktore ogladales troszke czeba sie natrudzic zeby nauczyc cokolwiek nasz DZOFIK bo tak sie nazywa zaczol tolerowac mnie od jakiegos tygodnia a kupilismy go dokladnie 13 grudnia 2008 z dziecmi i z zona od razu swietnie sie "dogadywał" jednak mnie nietolerowal wrzeszczal jak tylko mnie zobaczyl chyba zazdrosny facet,heheheh ale ogulnie wesolo w domu z taka małpka jesli chodzi o higiene to w klatce trzeba sprzatac minimum co dwa dni no i jest zlosliwy jak sie wkurzy to wystawia poza klatke no i leje jednak jak jest na wolnosci to siusia tylko wtedy jak sie zdenerwuje lub wystraszy a tak to biegnie do klatki.ja wlasnie jeste na etapie poszukiwan narzyczonej dla DZOFIKA i rozgladam sie w necie jakie ceny.widze jednak ze odwiedze ponownie pania Regine.pozdrawiam

anonymous | 8 listopada 2009 15:23:51

witam ja o małpce marzyłam bardzo długo .teraz mieszkam w Hiszpanii i moje marzenie się spełni , tutaj kapucynkę można kupić od 100 euro są też osoby które oddają za darmo .najszybciej można kupić w maladze ,wiec polecam wakacje w Hiszpanii i zakup małpki pozdrawiam. ps. 15000 pln to złodziejstwo

anonymous | 24 listopada 2009 19:29:42

tylko żeby kupić sobie taką małpke czy wziąć ją za darmo od targowiskowego handlarza to owszem można...tylko czy ktoś przepuści przez granice nieudokumentowane zwierze?Watpie.

anonymous | 24 listopada 2009 19:31:28

"Ale jaką małpę? Makaka, szympansa, orangutana? Z resztą nie wiem czy w Polsce tak od ręki to w ogolę uda ci się to zwierzę dostać." Nie mogłam się powstrzymać :D haha.Może tygrysa i żyrafę do tego?buuahaha.Orangutan i szympans biegające po ogrodzie :D no Afrykę w Polsce robicie?haha

anonymous | 29 grudnia 2009 17:45:08

Podaj jakiś namiar na siebie jeśli jesteś nadal zainteresowany nabyciem małpki, mogę zaproponować tamarynę lub marmozetę z dokumentami CITES

anonymous | 27 stycznia 2010 10:24:08

Każdy mówi ze one kosztują ok. 6000 zł ale to nie prawda ja kupiłam małpkę kapucynkę za 500 zł i jestem bardzoo z niej zadowolona . Jeśli chcesz Kupić małpkę to poszukaj w google tam na pewno znajdziesz.

anonymous | 27 stycznia 2010 11:08:29

Ciekawe, czy ta małpka jest zadowolona z Ciebie? j/w

anonymous | 18 lutego 2010 20:23:57

No no no ja jestem za to ciekawa gdzie za500zl, małpki sprzedaja....

anonymous | 25 lutego 2010 12:13:56

Tęż bym kupił jak by było w cenie do 1000zł

więcej odpowiedzi

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

monarcha

Dlaczego warto mieć kota?

16 odpowiedzi i komentarzy
maxior996

Wasze ulubione zwierze domowe??