zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
paula77777

Czy lubisz premiera Tuska? Sondaż

paula77777 | 14 maja 2010 18:17:43 | kategoria: Polityka, Politycy

• G+
  • Facebook

Pytanie zainspirowane pytaniem Bingoli. Zastanawiam się, ile osób tak naprawdę lubi i nie lubi Tuska. Napiszcie dlaczego tak, a nie inaczej.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

6 ładowanie danych... 17 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 119 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz

anonymous | 14 maja 2010 18:32:40
Odpowiada Ekspert kategorii Politycy I.

Nie lubię, bo to kłamca i w dodatku nie kompetentny.

12 ładowanie danych... 16 ładowanie danych... skomentuj
czeslawled51

czeslawled51 | 6 czerwca 2013 13:07:25

dokładnie,taki jest tusk,i jego sitwa.

4 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
kikulek

kikulek | 10 lutego 2014 16:18:49

dokładnie masz rację 

3 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
tymin

tymin | 26 czerwca 2014 07:41:25

poczekajmy aż to się wyjaśni,żeby nie było niespodzianek.Czy kłamca nie wiem,?ale  kompetentny i inteligentny napewno

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
Bingola

Bingola | 14 maja 2010 19:04:28
Odpowiada Ekspert kategorii Politycy II.

Lubię za to, że jako polityk potrafi być "niewidoczny". W przeciwieństwie do poprzedniego premiera, nie afiszuje się ze swoją osobą, nikogo publicznie nie obraża, nie szuka "układów" "łże-elit" "wykształciuchów" nie porównuje nikogo do ZOMO, nie wygraża palcem, nie terroryzuje swojej partii, nie jest zaplątany w żadne afery.
Nie wyznaje żadnej nadętej ideologii, nie próbuje budować V RP. Ktoś powie, że jest taki nijaki, a on po prostu skutecznie i dyskretnie spełnia swoja rolę premiera.
I chyba dlatego nie lubią go jego przeciwnicy polityczni. Nie lubią go za to, że właściwie nie mają się do niego o co przyczepić. Toteż wynajdują takie historyjki jak tę o dziadku z Wehrmachtu - żałosne.

16 ładowanie danych... 16 ładowanie danych... skomentuj
henryka57w

henryka57w | 10 lutego 2012 09:40:35

sluchaj, chce wlasnie dac komentarz ale przeciwko Tuskow. Ze go nie lubie i zaargumentowalem to, ale nie moge wkleic. Wyjasnisz mi to ? chetnie poslucham.

6 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
nieczo

nieczo | 3 stycznia 2013 15:30:12

a po co ma obraza jak ma od tego ludzi 

4 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
Wiki46

Wiki46 | 12 sierpnia 2013 17:17:02

historyjka o dziadku z Wermachtu? raczej fakt historyczny, zapoznaj się z biografią rodziny Tusk, tam tego nie ukrywają a ty na jakiejś (tobie wiadomej) podstawie to negujesz, puknij się się w pustaka

3 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
Bingola

Bingola | 12 sierpnia 2013 18:00:23
Komentuje Ekspert kategorii Politycy II.

Lepszy dziadek przymusowo wzięty do Wehrmachtu niż tata Kaczyńskich - kolaborant komunistów, od których dostał willę w Warszawie na Żoliborzu w latach 50.

1 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
JMT

JMT | 21 czerwca 2014 07:06:42

Zgadzam się z tą opinią całkowicie - poza tym jest on dla mnie osobą naprawdę wielkiej kultury, jest absolutnie prawy i uczciwy. Taka kultura polityczna i osobista to dziś rzadkość. Naprawdę bardzo go lubię mimo, iż czasem popełnia błędy - głównie personalne

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
doremi56

doremi56 | 29 sierpnia 2014 13:21:20

ja jestem za panem premierem a o kaczynskim nawet niechce myslec .z metra ciety,zajadly do szpiku koscii bardzo msciwy.nie tak dawno sam byl premierem i co dobrego zrobil dla nas polakow ano nic.zduszal protesty  nawet swoich ludzi zamykal za kraty i co nie ktorzy o tym zapomnieli.Nasz obecny premier  stara sie jak moze dla polski jak najlepiej i dla nas polakow.przez te pare lat ma rzucane klody pod nogi.ludzie obudzcie sie  nie dajcie sie zbalamucic,nie sluchajcie ze jak inni dojda do wladzy to spelnia swoje obiecanki cacanki.pamietajcie zpustego to i Salomon nie napelni

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
Hala1234

Hala1234 | 30 sierpnia 2014 22:29:29

nie oddałam jeszcze głosu,wychodzę z tego serwisu, bo jesteście nieuczciwi,było 14 odpowiedzi na tak i 16 na nie kliknęłam,nic się nie zminiło w punktacji,a ty mi piszesz , że oddałam już głos

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
Enki86

Enki86 | 14 maja 2010 19:11:39

@ziaro, mówisz o logice, a nie zauważasz, że to zwykły populizm. A co wiesz o działalności Tuska w Zarządzie Głównego Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego? Jesteś za młody by to wiedzieć, czy za stary by "pamiętać" tamten okres? Więc pozwól, że zacytuję:
W dniach 12 - 14 czerwca 1992 roku jako wiceprzewodniczący Zarządu Głównego Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego, tuż po upadku rządu Bieleckiego, Donald Tusk uczestniczył w II Kongresie Kaszubskim, który odbywał się w Domu Technika w Gdańsku przy ul. Rajskiej 6. 13 czerwca wygłosił programowe przemówienie zatytułowane: " Pomorska idea regionalna jako zadanie polityczne ". Przedstawił w nim program pełnej autonomii Pomorza/Kaszub, które winno posiadać nie tylko własny rząd, ale i własne wojsko i własny pieniądz

Co do pytania, nie jestem sympatykiem tego człowieka, ze względu na jego sposób prowadzenia polityki, oraz poglądy pseudo-liberalne.

9 ładowanie danych... 11 ładowanie danych... skomentuj
Bond 007

Bond 007 | 5 lutego 2012 17:00:31

Masz prawo kogoś nie lubić.Ale budujmy wspólnie szacunek jeden do drugiego.Poza tym pytanie dotyczy obecnej postawy.Tak jak i TY  ludzie z wiekiem się zmieniają i nabierają doświadczeń.Jeśli uważasz że, jesteś lepszy to dlaczego jeszcze ni jesteś premierem?

9 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... skomentuj
hiszpanbo

hiszpanbo | 7 marca 2013 10:38:03

Każdemu można coś zarzucić,lecz tylko globalna ocena człowieka zawsze jest najważniejsza.Lubię premiera Tuska,bo w czasach ogólnoświatowej recesji,dobrze zarządza polską gospodarką.Potrafi znaleźć wspólny język z politykami innych państw,a nawet się z nimi przyjaźnić,czego brakuje jego zawistnym politycznym przeciwnikom.A stara prawda mówi przecież,że zgoda buduje,a niezgoda rujnuje...

3 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
Wiki46

Wiki46 | 12 sierpnia 2013 17:20:24

włażenie komuś w  ...... bez mydła nazywasz przyjaźnią? masz ciekawy światopogląd Zaskoczony

3 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
ptnf

ptnf | 18 marca 2014 14:58:50

Premier Tusk potrafi znaleźć wspólny język zwłaszcza z Putinem (wspólne spacery po molo w Sopocie, braterskie uściski nad ciałami ofiar katastrofy smoleńskiej). Wg tegoż barokowego premiera (przerost formy nad treścią w każdej wypowiedzi) jesteśmy zieloną wyspą z najlepszymi od lat stosunkami wzajemnymi z putinowską Rosją (równie dobrze można by napisać stalinowską lub hitlerowską - metody działania identyczne). Więc za co go lubić? A zapomniałem za zarządzanie gospodarką - sorry ale czasy centralnego sterowania dawno już minęły chyba że ktoś liczy na bratnią pomoc ze wschodu...

2 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
ulanowiak

ulanowiak | 21 czerwca 2014 07:08:15

NIE chcę operować słowem "lubię" "nielubię" Mój stosunek do p. Tuska wolę określić słowem "szacunek" "uznanie" "poważanie" Tak, szanuję Pana Tuska za jego b.dojrzałe i mądre kierowanie rządem, mam uznanie dla jego dalekowzrocznej polityki tak gospodarczej jak i społecznej, poważam go za jego bardzo wyważone i eleganckie odnoszenie się do swoich przeciwników, którzy jakże często zachowują się prostacko by nie powiedzieć - chamsko. Jestem przekonany, że przejdzie do historii jako wybitny mąż stanu.

1 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
grazynadzidzia

grazynadzidzia | 14 lipca 2014 11:16:55

Szkoda ze takie brednie piszesz to jest wspaniala gra  Tyle afer z ktorymi mamy do czynienia to jest nie do pomyslenia . W innym cywilizowanym kraju dawno Pana T. by nie bylo . Powinien podac sie do dymisji gdyby mial troszke honoru Tymi ludzmi nie jest dobro obywateli tylko wlasne interesy.Szkalowanie P Kaczynskiego to celowa polityka jest jedynym patriotom czego brakuje w obecnym politykom.

Bingola

Bingola | 14 maja 2010 19:31:44

Enki, a jaki jest ten straszny sposób prowadzenia polityki przez Tuska?

5 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... skomentuj
Karolina661

Karolina661 | 14 maja 2010 19:35:08

nie lubie.

7 ładowanie danych... 15 ładowanie danych... skomentuj
radza

radza | 12 lutego 2012 10:34:48

Tusku Donald ku patronie oligarchów Premierze wyzyskiwanego narodu poborco coraz wyższych podatków nadzorco pracujących niewolników nie lubię cię za ten fałszywy usmiech   

9 ładowanie danych... 12 ładowanie danych... skomentuj
Bingola

Bingola | 14 maja 2010 19:44:30

Karolina, ale piszemy dlaczego!

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
rozalia

rozalia | 14 maja 2010 19:49:30

Nie interesuje mnie polityka, a Tusk wzbudza moją sympatię jako człowiek a nie polityk.

5 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... skomentuj
Enki86

Enki86 | 14 maja 2010 19:52:20

@Bingola, taki właśnie jak opisałeś, różnica polega na, tym iż Tobie ten sposób się podoba, a mnie nie (stąd pewnie ten minus :P). Dla mnie zachowanie Tuska jest podyktowane słupkami sondażowymi oraz robieniem wszystkiego, by poparcia nie stracić. Napisałeś, że nie bierze on udziału w jakiś walkach politycznych, owszem nie bierze, gdyż od tego ma Palikota i Niesiołowskiego.

6 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 14 maja 2010 20:02:06

"Układy" są wszędzie, na różnych poziomach, społeczeństwo kipi od nich. Mówienie o nich jest prawdą, wyśmianie tych co o nich mówią jest manipulacją przeprowadzoną przez elitarnych kłamców, nazywanych też "łże-elitami", bo zwykły człowiek takich kłamstw by nie wymyślił, aby wmówić ludziom, że czegoś nie ma co ewidentnie jest. "nie wygraża palcem, nie terroryzuje swojej partii" @Bingola, o czym ty mówisz? Sugerujesz, że Kaczyński to robi, kto Ci to naopowiadał? Kłamcy, łże-elity? "Nie jest zaplątany w żadne afery" - @Bingola, a hazardowa to nic? Ty wiesz co jest wyprawiane, by nic na wierzch nie wyszło? Wejdź na salon24.pl tam doweisz się więcej.

4 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 14 maja 2010 20:17:15

bo jest tzw. chłopkiem roztropkiem, nie mówi nic konkretnego (mnie to przynajmniej wkurza) a i jeszcze wypuści nas wszystkich w skarpetkach, bo ma gdzieś Polskę, ten prowincjusz ma kompleks Polskości (to z czego trzeba leczyć prawie cały naród) i został wybrany, bo miał dobrą propagandę, jego wyborcy nie umieją powiedzieć konkretnie dlaczego go wybrali (większość to tak naprawdę przez kompleks Polskości,o którym już wspominałem)

to tyle w dużym skrócie

7 ładowanie danych... 13 ładowanie danych... skomentuj
MAMUT1955

MAMUT1955 | 16 lutego 2012 12:08:23

Gardze Tuskiem

8 ładowanie danych... 11 ładowanie danych... skomentuj
kiepawel

kiepawel | 16 lutego 2012 11:36:14

Jego czas się skończył!

Nigdy mu nie zapomnę 92roku! 

9 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... skomentuj
tuskojad

tuskojad | 18 lutego 2013 23:10:39

Nie widzę wśród tych wypowiedzi osób lubiących premiera, by wymienili choć jeden rozsądny argument przemawiający za tym ,że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu w służbie Polsce. Ładnie wygląda i gładko mówi, publik relations to ma opanowane, pewnie jakiegoś dobrego socjologa pod bokiem i łatwość podobania się młodemu pokoleniu,które jeszcze nie może skojarzyć, dlaczego nie ma pracy, dlaczego nie stać go na dziecko, dlaczego drogi w kilka miesięcy po oddaniu się rozpadają.
 Dlaczego ministrowie( np. pani Kopacz) po zrujnowaniu ministerstwa dostaje awans na marszałka a póżniej premię, dlaczego premier nigdy nie naciskał wielokrotnie na wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej, dlaczego wszyscy włącznie z mediami zamiatają ta sprawę pod dywan a gdy już jest wyciągana spod tego dywanu to agresywnie atakują argumenty polaków którzy robią wszystko co w ich mocy by wyjasnic tak niechlubną sprawę w naszej JUŻ historii, dlaczego premier odsówa od władzy co kompetentniejszych ministrów PO.  jeszcze można by długo wymieniać ale co on właściwie dobrego i pożytecznego zrobił? Wiem co niektórzy z was myślą: nie robi obciachu za granicą ,uśmiecha się i dobrze wygląda. A ja myślę,że premier za granicą powinien bez kompleksów walczyć jak lew o interesy swojego kraju a nie czekać uśmiechając się co mu ze stołu skapnie, a swoich ministrów w kraju terroryzować, bo zaraz votum nieufności,że na stanowiskach ludzi wymieni.  

7 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
tuskojad

tuskojad | 18 lutego 2013 23:11:31

POLECAM GAZETĘ   "W SIECI"

6 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
hiszpanbo

hiszpanbo | 7 marca 2013 10:44:10

W SIECI NIENAWIŚCI,SIEDŹ SOBIE SAM CZŁOWIEKU I NIE ZATRUWAJ INNYM ŻYCIA.TUSK,TO NAJLEPSZY PREMIER W CAŁEJ POWOJENNEJ HISTORII..

5 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
hiszpanbo

hiszpanbo | 7 marca 2013 10:45:31

TO DOKŁADNIE TAK SAMO,JAK JA GARDZĘ KACZYŃSKIM...

3 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
hiszpanbo

hiszpanbo | 7 marca 2013 10:51:54

Leczenie z wynaturzonych poglądów i niesprawiedliwych osądów,nie jest bolesne,ale wymaga dużej dozy samozaparcia i wytrwałości.Polecam ci taką terapię,póki jeszcze jest co leczyć,bo za chwilę na wszystko może być już za późno..

3 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
tp70

tp70 | 24 kwietnia 2013 18:39:56

a ja tobą

tp70

tp70 | 24 kwietnia 2013 18:41:47

absolutnie się zgadzam

tp70

tp70 | 24 kwietnia 2013 18:43:11

ja też nim gardzę i nawet więcej

tp70

tp70 | 24 kwietnia 2013 18:46:17

to, że jesteś rydzykowy matoł

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
tp70

tp70 | 24 kwietnia 2013 18:52:35

Przewaga ludzi w Polsce uważa, że jest to najlepszy Premier jakiego Polska posiada w powojennej historii

Wiki46

Wiki46 | 12 sierpnia 2013 17:25:14

"tuskojad" ...... on nie mógł naciskać na wyjaśnienie czegoś w czym jest umoczony od stóp aż po czubek głowy

Wiki46

Wiki46 | 12 sierpnia 2013 17:27:33

tak z ciekawości, a jakie masz pochodzenie? ;-) ja wiem, ale ty próbujesz to ukryć ...... niestety z "taką należytą starannością" z jaką Tusk rządzi

matylda1312

matylda1312 | 2 listopada 2013 09:02:19

ty sam sie idz lecz hiszpanbo

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 7 z 7

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

rotor

Kolejny strajk górników?

13 odpowiedzi i komentarzy
BasicA

Co sądzicie o decyzji Giertycha?

11 odpowiedzi i komentarzy
karbowski

Dlaczego nie biopaliwa?

6 odpowiedzi i komentarzy
filiptepper

Kiedy następne wybory?

5 odpowiedzi i komentarzy
jarkis

Delegat

3 odpowiedzi i komentarzy
Lopezik

Który "kaczor" jest grubszy?

14 odpowiedzi i komentarzy
Notka

Co to takiego "spiskowa teoria dziejów" ?

4 odpowiedzi i komentarzy

Najaktywniejsi dziś

1. 1 232,6 pkt elsieelsie
  2. 2 132,6 pkt znafca_żytaznafca_żyta
  3. 3 131,7 pkt tadziotadzio
  4. 4 119,9 pkt Andrzej6289Andrzej6289
  5. 5 114,2 pkt vera223vera223
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

Bocca-Lupo mk777 Catbert collins01 Antykwa teorertikus jan_ek 57
Zgłoś błąd