zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
calkaa

Czy kanar uprawia swój zawód z zamiłowania?

calkaa | 6 stycznia 2017 17:41:36 | kategoria: AGD i RTV, Sprzęt Fotograficzny

• G+
  • Facebook

Jest oczywistym ,ze nie kupuje biletu tylko ten co na chleb nie ma,a nie ze próbuje sie wzbogacic.Ja reklamuje ludzi w swojej pracy,dlaczego kanar w swojej ich degraduje ,wiedzac ze nie ma taki co jedzie bez biletu bo ci przy korycie mają za dużo?

Ostatnia aktualizacja: 06-01-2017 17:44:36
0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 12 odpowiedz
fenix8874

fenix8874 | 6 stycznia 2017 17:46:21

Należałoby się każdego kontrolera z osobna spytać.
Mi proponowano " posadę " kanara, ale podziękowałem, bo to jest sprzeczne z moimi przekonaniami.Chodzi o bezlitosne łapanie biednych ludzi.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
roqq

roqq | 6 stycznia 2017 17:47:59

Biedni ludzie kupują bilety, bo nie stać ich na mandat.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
calkaa

calkaa | 6 stycznia 2017 17:52:19

to jestem bogata,bo nigdy nie kupuje,a pracuje u mroza.Pier...enie kota w pazur.Naprawde biednego nie stac na to by byc biednym,.Dlatego pracuje u mroza.Tam najwiekszy nedznik ,z dziurawymi kieszeniami czuje sie bogolem.UTa praca uczy sztuki przetrwania.awans niemozliwy,z

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
Catbert

Catbert | 6 stycznia 2017 17:53:32

skoro uwazasz, ze bieda usprawiedliwia nieuczciwosc...

calkaa

calkaa | 6 stycznia 2017 17:57:43

nieuczciwosc to dorabiac tych z koryta,za ich nieuczciwosc

Catbert

Catbert | 6 stycznia 2017 18:03:07

sa ludzie, ktorzy uczciwie pracuja na swoje utrzymanie, w tym kanar, kierowca autobusu, mechanik, i cale mnostwo innch. nie placeniem za bilet okradasz takze ich, oraz ludzi, ktorzy uczciwie placa za bilety, bo przez takich jak ty sie staja coraz drozsze, a dodatkowo kazdego podatnika, ktory dlatego musi dokladac do komunikacji miejskiej

wiec skoro myslisz, ze ludzie uczciwie zarabiajacy na zycie sa "u koryta" tylko dlatego, ze tobie sie nie udaje z zyciu, to w sumie taki stan rzeczy nie powinien cie dziwic

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
mk777

mk777 | 6 stycznia 2017 18:22:48

Nie ma jednej odpowiedzi. Tak jak nie ma jednego wzorca dla tych co jeżdżą na gapę.

Tak gwoli ścisłości, to komunikacja powinna być darmowa. Przecież każdemu prezydentowi przeszkadzają korki, brak miejsc do parkowania, i smród spalin. Tak przynajmniej deklarują podnosząc opłaty za parkowanie. To po pierwsze. 
Po drugie. Komunikacja w większości i tak jest finansowana z podatków. W sumie posiadacze aut też się do niej dokładają. To z naszych podatków finansowane są nowe autobusy, tramwaje, pociągi... Tak więc bilet jest w sumie tylko kolejną formą podatku.. od jeżdżenia komunikacjąMrugnięcie 

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
fenix8874

fenix8874 | 6 stycznia 2017 19:35:57

mk777 Reksiu śmiało możesz startować na prezydenta stolicy Polski Wyluzowany

mk777

mk777 | 6 stycznia 2017 20:31:39

Dziwnie mi się nie chce fenix ;)

anonymous | 6 stycznia 2017 18:39:34

Zarabia na chleb dla swojej rodziny i siebie.
Trzeba być człowiekiem by to zrozumieć.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
vera223

vera223 | 6 stycznia 2017 19:15:14

Myślę, że trzeba spytać każdego kanara osobno, mnie najbardziej zdziwiło, jak raz zgubiłam bilet miesięczny, i zanim się zorientowałam, dorwał mnie kanar. Dorwał i...poczekał, kiedy dłuższą chwilę szukałam biletu, a potem mnie nie spisał, tylko kazał wyrobić duplikat i wysiadł, a mnie zatkało :) Nie mam pojęcia, jak on się znalazł w tym zawodzie, ale niech takich jak on będzie więcej :)

A co do osób jeżdżących bez biletu, to one też są różne, powiedziałabym, że ludzie bez pieniędzy zazwyczaj wolą raczej pozbierać na bilet miesięczny, jak mają taką możliwość, z prostej przyczyny, że jest o wiele tańszy niż ewentualny mandat.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
elsie

elsie | 7 stycznia 2017 00:50:31

znam takich ktorzy bez biletu jezdza "dla sportu"!calkaa

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 16,6 pkt ata-ataata-ata
  2. 2 16,3 pkt elsieelsie
  3. 3 13,1 pkt piochus_piochus_
  4. 4 10,4 pkt marasphmarasph