zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
arinkao

Czujecie czaczę ? Sondaż. Sondaż

arinkao | 13 listopada 2015 12:46:41 | kategoria: Polityka, Partie

• G+
  • Facebook

Jakie jest Wasze samopoczucie po ogłoszeniu że prześcignęliśmy Francję i Szwajcarię ?
Nasze PKB jest jednym z najlepszych na świecie - 3:15 min.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

1 ładowanie danych... 10 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 51 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
najlepsza odpowiedź Malita

Malita | 13 listopada 2015 18:54:31

Jednocyfrowe bezrobocie, 25 miejsce na świecie- jesteśmy ponad Szwajcarią i Francją, realna solidarność pokoleniowa...k..wa rzygać mi się chce na te frazesy..

W tym kraju nigdy nie będzie dobrze...

A Ewka ma syndrom upadku..

Zresztą z oczu jej źle patrzy...

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
arinkao

arinkao | 13 listopada 2015 18:58:57
Komentuje Ekspert kategorii Partie I.

Wygrałaś !:))
Wiesz co miała na myśli mówiąc o takich zasługach jak solidarność pokoleniowa ? Że niby płacą babciom za opiekę nad wnukami... jesli rodzice dziecka podpiszą z nia umowę i ją zatrudnią.

Malita

Malita | 13 listopada 2015 19:01:27

słabo mi ... a z drugiej strony strasznie przykro...

piękna Polska, a życie w niej takie ciężkie... tylko dla hardcorów ..

anonymous | 13 listopada 2015 12:51:04

Samopoczucie jest takie, że jest mi wstyd, że zyją w PL, wśród mnie tacy ludzie, którzy głosowali przez tyle lat na takich... 

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
arinkao

arinkao | 13 listopada 2015 12:51:58

Niepotrzebnie, wstyd to kraść ;)

ngnnk

ngnnk | 13 listopada 2015 12:56:05

Bo Ci ludzie są z innej bajki Mrugnięcie

ngnnk

ngnnk | 13 listopada 2015 12:52:09

Czujem siem dumny Mrugnięcie sorki DURNY Śmiech

arinkao

arinkao | 13 listopada 2015 12:53:38

Za 4 lata prześcigniemy Luksemburg & Norwegię ;))

mnbvcxz1234567890

mnbvcxz1234567890 | 13 listopada 2015 12:59:43

Ciekawe jakie morały by prawiła jakby miała tysiaka na rękę Uśmiech

arinkao

arinkao | 13 listopada 2015 13:01:22

Dla takich oderwanych od realu ludzi 1200 na rękę mają tylko niedouczone lenie które nie mają ochoty pracować, dokształcać się i patologia.

mnbvcxz1234567890

mnbvcxz1234567890 | 13 listopada 2015 13:07:52

Swego czasu bywałem w róznych ministerstwach w Warszawie ... Brałem udział w róznych rozmowach i mogę stwierdzić że w Polsce byłby dobrobyt, tylko za dużo złodzieji jest u władzy i za długo to trwa Uśmiech i to wcale nie były moje słowa.. 

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
tadzio

tadzio | 13 listopada 2015 13:14:29

Hmm , "prześcigniemy" pewnie jak Japonię ale tym razem niby w czym ??? Niezdecydowany

arinkao

arinkao | 13 listopada 2015 13:39:48

Japonię ? Zapewne w czasie pracy.

Linux69

Linux69 | 13 listopada 2015 13:15:12

Najciekawszy fragment ten o rozliczaniu, niech się Ewka nie zdziwi jak ją ktoś w końcu rozliczy. 

whitecollarworker

whitecollarworker | 13 listopada 2015 13:16:07

Mam to gdzieś. Sam pracuję na swój dobrobyt.

Usher

Usher | 13 listopada 2015 13:17:57

Ranking pokazuje kraje pod względem warunków do prowadzenia biznesu.
Wyprzedziliśmy nie tylko Francję i Szwajcarię ale też Holandię,Hiszpanię,Japonię,Belgię i Włochy.

Za to przed nami są Estonia,Litwa,Łotwa i Gruzja Śmiech Kumacie to ? W Estonii czy Gruzji są lepsze warunki do prowadzenia biznesu Mrugnięcie
Ranking

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
Linux69

Linux69 | 13 listopada 2015 13:22:08

Kamiński napisał jej przemówienie, a ta odczytała. Podaje jakieś dziwne rankingi. Mogła też powiedzieć o rankingu Fifa, że awansowaliśmy. Ogólnie to wystąpienie to stek bzdur. PiS trafił idealnie na czasy koniunktury, mogli nawet obniżyć podatki i wprowadzić becikowe. Nie musieli się specjalnie starać. A PO trafiło na czasy kryzysu światowego. Przekłamywanie rzeczywistości, że za czasów rządów PiS było gorzej w sferze gospodarki to idiotyzm. Wtedy gospodarka sama się napędzała. 

Usher

Usher | 13 listopada 2015 13:33:39

W rankingu piłkarskim też wyprzedają nas kraje,o których byśmy nie pomyśleli - Wyspy Zielonego Przylądka Mrugnięcie

Jak PiS wcieli w życie swoją zapowiedź odnoście 15 % CIT dla małych przedsiębiorstw- z obrotem do 1,2 mln euro to jeszcze awansujemy :)

collins01

collins01 | 13 listopada 2015 16:32:36

To ze w Estonii,wcale mnie nie dziwi.Tak ponoc jest od wielu lat.

anonymous | 13 listopada 2015 13:23:31

Coza wstyd.. i tacy ludzie reprezentowali nasz kraj przez 8 lat. To wystapienie to zaswiadczenie o tym, ze ludzie reprezentujacy ta partie w ogole nie powinni sie znalezc nigdzie obok parlamentu, a co dopiero kierowac krajem.. Dla tej pani to ja widze kariere tylko na rynku, tam bedzie mogla sobie pokrzyczec, poblaznowac.

arinkao

arinkao | 13 listopada 2015 13:27:00

Ten agresywny, pozbawiony jakiejkolwiek klasy ton został także skrytykowany przez innych działaczy PO. Błędem było chyba powierzenie jej stanowiska.

Linux69

Linux69 | 13 listopada 2015 13:30:53

arinkao Tusk ją namaścił, a ona potem razem z Tuskiem wycięła innych porządnych polityków z PO. Wszystko aby Tuskowi zapewnić karierę europejską. Spójrzcie kogo w PO trzyma Kopacz, a kto odszedł. Taki wazeliniarz Michał Szczerba nigdy nie zdobył 5 tysięcy głosów, rekordzista jeśli chodzi o najmniejszą ilość głosów, ale będący w sejmie od lat. Wszystko dzięki takiej Kopacz. 

anonymous | 13 listopada 2015 13:33:05

Bledem z pewnoscia, ale przegladajac jej wystapienia z czasu kiedy nie byla jeszcze premierem wszystko wskazuje na to, ze nie miala nigdy odpowiednich umiejetnosci i kwalifikacji na to stanowisko zatem zastanawiam sie co kierowalo jej poprzednikiem, ze powierzyl jej tak powazna funcje.

arinkao

arinkao | 13 listopada 2015 13:38:10

Lampka powinna sie zapalić już wtedy gdy przekopywała ziemie w Smoleńsku co okazało sie szybko bzdurą. Dostała stołek za siłę, lojalność i brak skrupułów.

Linux69

Linux69 | 13 listopada 2015 13:41:41

Thea była mierna, ale wierna. Takich Tusk trzymał, pamiętasz Olechowskiego czy Płażyńskiego z którymi zakładał partię? Musiał ich wyciąć. Potem wyciął Rokitę jak ten był zbyt popularny i mógł mu zagrozić. Potem wyciął Schetynę. Tusk jest bezwzględny, to dobra cecha dla polityka, ale on nie miał żadnych skrupułów, dla kariery zrobił wszystko. Kaczyński też rządzi niepodzielnie, ale zgodził się na powrót Ziobry czy przyjęcie Gowina. Na co Tusk nigdy by nie pozwolił. Każdy kto przychodził do Tuska musiał odmeldować, że PiS to zło inaczej nie miał prawa tam być. Kaczorek też potrafi sobie odpuścić stołek. A Tusk za stołek to by wszystko sprzedał.

anonymous | 13 listopada 2015 13:50:11

Nic dodac nic ujac Linux69 Powiem Ci, ze najbardziej chyba uderzyla mnie ta jego bezwzglednosc, mnie jako takiego zwyklego czlowieka naturalnie wrazliwego na pewne sprawy, odchodzac od tego chaosu politycznego, gdy przyszli z nim rozmawiac rodzice dzieci niepelnosprawnych, a on siedzial kompletnie niewzruszony. No coz, nie ma kartki, nie ma przemowienia.

Linux69

Linux69 | 13 listopada 2015 13:53:48

Thea byłoby super gdyby był taki bezwzględny jeśli chodzi o interes Polski. Ale najważniejsze było ustawianie swoich. Syn który miał alter ego czyli Józef Bąk, córka która zarabiała miliony na prowadzeniu bloga. Kto oglądał rodzinę Soprano ten wie, że tak mafia legalizuje swoje interesy, tam oni mieli firmę która wyrzucała śmieci i zarabiała miliony. Ktoś jeszcze pamięta, że Sikorski przywoził mu kubańskie cygara? Ktoś pamięta jak skończył ten dziennikarz, który zrobił mu zdjęcie na nartach z tym cygarem. Przecież on się zachowywał jak totalny nowobogacki z Rosji. Pewnie jakby jakaś rewolta była to by w jego domu też znaleźli złoty sedes.

anonymous | 13 listopada 2015 14:00:13

Teraz Pan Tusk siedzi i kompromituje nas z zagranicznego stolka.

okonek

okonek | 13 listopada 2015 14:06:12

Thea  co kierowalo jej poprzednikiem, ze powierzyl jej tak powazna funcje

jak to co? swiadomie wybral durna babe, bo chcial miec gdzie wrocic w razie czego - bo dla niego Kopaczowa to zadna konkurencja, chyba tylko nie przewidzial ile ona portafi sp---c w tak krotkim czasie. no i odbioru spolecznego swojego przejscia do struktur unijnych - bo to tez sie PO nie przysluzylo.

okonek

okonek | 13 listopada 2015 14:13:20

Tusk moglby choc tekst odczytac bez jakania sie - kurcze toc przecietny uczestnik podstawowego kursu jezykowego potrafi to po drugiej lekcji.

Linux69

Linux69 | 13 listopada 2015 13:50:18

Chyba koniec "błyskotliwej kariery" Ewy Kopacz. 

arinkao

arinkao | 13 listopada 2015 13:53:09

Ufff ;)

anonymous | 13 listopada 2015 13:55:40

No to co, trzeba chlodzic szampana drodzy panstwo! 

Linux69

Linux69 | 13 listopada 2015 13:57:04

Thea nie ma czego chłodzić. Teraz zrobią audyt i się dopiero okaże jaki syf zostawiło PO. Tusk by nie uciekał z kraju, gdyby wszystko było extra.

arinkao

arinkao | 13 listopada 2015 14:00:09

Jaka ucieczka ? Awans ;)

benasek

benasek | 13 listopada 2015 14:00:57

Nie ma co robić hałasu, teraz to i tak nic nie da. Poczekajmy 4 lata, dajmy PiS-owi szansę, skoro większość społeczeństwa tego chce. Każdy może sobie sprawdzić, jak nasza gospodarka obecnie stoi. Niekoniecznie w tym podanym rankingu. Można sobie poszukać inne.
Bieda jest i w bogatych państwach, sam ją w Niemczech obserwuję, bo tu mieszkam.
Zobaczymy, jak się notowania zmienią gdy PiS będzie rządził.

Żródło Forsal.pl

Linux69

Linux69 | 13 listopada 2015 14:18:10

benasek PKB nam rośnie, ale nie dlatego że się społeczeństwo bogaci, ale dlatego, że jesteśmy Chinami Europy, jak to teraz się fajnie nazywa montownia. Ja bym nie miał nic przeciwko aby firmy tutaj zakładały fabryki, ale ludzie będą tyrać do 67 roku życia i emerytur nie dostaną. PKB będzie wysokie w tabelce, ale ludzie będą coraz biedniejsi, a wąska grupa coraz bogatsza, system oligarchów jak w Rosji. Poza tym PKB to jak sama nazwa wskazuje brutto i do tego dolicza się długi. PKN wygląda już dużo gorzej.

benasek

benasek | 13 listopada 2015 14:25:49

Daj spokój, jak Ty Polskę do Rosji porównujesz, to myślę, że dyskusję przenieśmy za kilka lat.

To co ma być wyznacznikiem gospodarki? Nie ma idealnego.
Jak ktoś chce psa w łeb walnąć, kij znajdzie.
Napisałem, dajmy teraz PiS-owi dojść do głosu i wrócimy do tematu za 4 lata. Zobaczymy, czym oni się wykażą.
Mieszkałem 5 lat w Danii, teraz od 5 w Niemczech, w Polsce za czasów PRL-u
i 10 lat potem. Coś widziałem, coś przeżyłem.
Nie jestem jakimś zagorzałym zwolennikiem PO, ale staram się
w miarę oczywiście możliwości obiektywnie spojrzeć na to co się dzieje.

Linux69

Linux69 | 13 listopada 2015 14:36:23

benasek a pamiętasz to?

Wtedy na zielono była także Grecja. I wiesz dlaczego Polska i Grecja była zielona na tle innych państw? Bo PKB robiły nam pożyczki. Przez 8 lat zadłużenie przekroczyło bilion. To trzeba będzie spłacił kiedyś. Orliki czy stadiony nie wygenerują nam tego dochodu. W Grecji przynajmniej przez te parę lat ludzie żyli jak pączki w maśle. A u nas wzięto jeszcze większe pożyczki. Fajnie się żyje na kredyt, ale potem bank przychodzi po swoje.

więcej odpowiedzi
1 2 z 2

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

temat

Czy odprowadziłeś 1% podatku ?

10 odpowiedzi i komentarzy
meahh

Jak zrobić sondaż?

1 odpowiedzi i komentarzy
Jaaaaa

Jak sie robi sondaże??

3 odpowiedzi i komentarzy
Black

Pielgrzymka :)

12 odpowiedzi i komentarzy
kaszan

Czy jesteś tolerancyjny?

22 odpowiedzi i komentarzy
pawel

Czy jest to zgodne z prawem?

6 odpowiedzi i komentarzy
stellar

ile kosztuje znaczek na list do Francji?

1 odpowiedzi i komentarzy

Najaktywniejsi dziś

1. 1 25,6 pkt elsieelsie
  2. 2 19,4 pkt birbantbirbant
  3. 3 19,3 pkt okonekokonek
  4. 4 15,3 pkt ata-ataata-ata
  5. 5 8,6 pkt codziennacodzienna
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

ptakwodny birbant teorertikus Bingola collins01 okonek mk777
Zgłoś błąd