zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
Daniel86

Czego symbolem dla Was jest Krzyż smoleński przed Pałacem Prezydenckim? Sondaż

Daniel86 | 9 sierpnia 2010 18:06:13 | kategoria: Mężczyzna, Gadżety

• G+
  • Facebook

SONDAŻ!!! Witam. Czego symbolem dla Was jest Krzyż smoleński przed Pałacem Prezydenckim? Moim zdaniem ten Krzyż jest symbolem antyrządowym i moherowym, bo ta grupka ludzi, którzy uważają się za obrońców Krzyża to nie katolicy tylko moherowe berety. Czyli ludzie, którzy wierzą, że każdy, kto się nie podoba o. Rydzykowi, to Żyd i wróg Polski. Że PO chce usunąć wszystkie krzyże z miejsc publicznych. Że każde słowo o. Rydzyka jest święte i najwyższą prawdą. Ci "obrońcy Krzyża" to każdy lub prawie każdy to przeciwnik PO, antysemita, ksenofob i rusofob. To ludzie, którzy podnieśli rękę nawet na Kościół, choć uważają się za katolików. To ludzie agresywni. To ludzie, którzy wierzą, że katastrofa smoleńska to zamach. To ludzie oderwani od rzeczywistości.

Zdaniem "obrońców Krzyża" PO lekceważy naród, bo ich zdaniem większość społeczeństwa jest za tym, by ten Krzyż tam stał, a to nie prawda. Rzeczywiście większość społeczeństwa nie jest za usuwaniem Krzyży z miejsc publicznych, ale to jeszcze nie znaczy, że każdy, kto się sprzeciwia usuwaniu krzyży z miejsc publicznych, sprzeciwia się również przeniesieniu Krzyża smoleńskiego i właśnie to świadczy o tym, że moherowe berety są oderwani od rzeczywistości.

Jarosława Kaczyńskiego też uważam za oderwanego od rzeczywistości, bo uważa on, że w prawdziwie demokratycznym państwie PO już by poniosło konsekwencje za katastrofę smoleńską. Ja nie słyszałem, by ktoś poniósł jakiekolwiek konsekwencje tylko na postawie teorii spiskowych, więc z jakiej paki PO ma ponieść konsekwencje? Jeśli spisek zostanie udowodniony i okaże się, że za spiskiem stało PO, to wtedy będzie można myśleć o konsekwencjach dla PO, ale puki co trzeba czekać na wyniki śledztwa, a nie negować stan demokracji w Polsce.

Gdyby był to tylko katolicki Krzyż, to byłoby mi to obojętne, czy Krzyż tam stoi czy nie, pomimo tego, że coraz mniej czuję się katolikiem, ale że uważam ten Krzyż za moherowy i antyrządowy, to jestem za przeniesieniem tego Krzyża.

Pytanie dodatkowe
Czy jesteście za przeniesieniem tego Krzyża i dlaczego?

Nie musicie tego czytać, niezwiązane z pytaniem
Sorry, że znowu tak długo, ale uwierzcie mi, że marzy mi się umieć pisać krótko i zwięźle, by nie zniechęcać moich czytelników długością moich tekstów.

Zobacz wyniki Zagłosuj:

3 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 92 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz

anonymous | 9 sierpnia 2010 18:19:03
Odpowiada Ekspert kategorii Gadżety I.

Dla mnie krzyż smoleński jest symbolem manipulacji mediów przed a także zaniedbań rządu i strony rosyjskiej oraz dziwnego zachowania i słów Tuska i Komorowskiego przed i po katastrofie smoleńskiej, których nie potrafię racjonalnie wyjaśnić.

4 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
kenorb

kenorb | 14 lipca 2013 18:13:44

nie wolno manipulować krzyzem,bo to świętość chrześcijaństwa.Fanatycy PIS-u wykorzystają każdy symbol wiary aby pozyskać zwolenników ich bezmyślnej partii.

1 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
ferdek

ferdek | 9 sierpnia 2010 18:19:44

Symbolem głupoty i nienawiści.

2 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 9 sierpnia 2010 18:20:22

Dla mnie ten krzyż, to obraz "śmieszności" Polski. Szkoda , że nie wykorzystali szansy z honorem przeniesienia tego krzyża do kościoła św. Anny. A teraz to tylko śmieszność.

2 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 9 sierpnia 2010 18:36:02

Chamstwa i skundlenia części społeczeństwa

2 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 9 sierpnia 2010 18:40:25

Dla mnie jest symbolem, że od gnoju nic bardziej nie śmierdzi niż polityka i kościół. Zwłaszcza niezdecydowana polityka i kościół bez autorytetów.

1 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 9 sierpnia 2010 18:48:48

Upadłego PISu,mściwego i niemogącego pogodzić się z przegraną Jarosława,Kościoła Rzymsko Katolickiego ,Radia Maryja ,TV Trwam, j/w głupoty i nienawiści .
Jest jedno słowo które podsumowuje ludzi broniących ten krzyż ,to MOHERY !

2 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... skomentuj
qwdfbnet

qwdfbnet | 7 sierpnia 2013 10:35:37

Ty masz kuzyna osla dlatego tak niezrozumiale Gryzdasz,aleto nietwoja wina.tylko nic sobie niezrob ,mosisz ztym zyc............Pan Tadeusz

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
edvin kowal

edvin kowal | 24 października 2013 18:13:16

a ty jestes mocherowym palantem

grzegorzp

grzegorzp | 9 sierpnia 2010 18:54:51

Szczerze powiedziawszy to nie mam zdania.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
valentine69

valentine69 | 9 sierpnia 2010 19:27:50

mnie najbardziej irytują ludzie uparcie twierdzący, że mówią w imieniu całego narodu. I jeszcze niezdecydowanie władz. Zamknęli by tych buraków na 48h za zakłócanie porządku publicznego, to może by co zrozumieli.

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj
Bingola

Bingola | 9 sierpnia 2010 19:43:49

Sam krzyż jest na pewno tylko symbolem upamiętniającym tragedię, w której zginęło blisko 100 osób.
Natomiast to, co się wokół niego dzieje to kołtuńska histeria połączona z fanatycznym zaślepieniem.

0 ładowanie danych... 7 ładowanie danych... skomentuj
edvin kowal

edvin kowal | 24 października 2013 18:30:26

Zgadzam sie z ta opinia ,ale jak trafic do pseudo polskich katolikow ktorzy w zyciu nie przeczytali jednej strony pisma swietego (czytaj biblii) bo gdyby - to by  wiedzieli ze krzyz byl narzedziem do wykonywania wyrokow smierci .Poza tym ani Jezus ani jego uczniowie nikomu nie kazali powielac krzyzy ani sie do nich modlic, bo jesli jest bog to jest wszedzie i nikt niewie jak on wyglada -nawet papa rydz oni glupek maciarewicz.

Bingola

Bingola | 9 sierpnia 2010 19:45:50

Polecam ciekawy artykuł na ten temat;
http://wiado(...)nie.html

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 7 8 z 8

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

kaszan

co to za piosenka????????

1 odpowiedzi i komentarzy
Bingola

Nazwy stacji radiowych w USA

3 odpowiedzi i komentarzy
chmurli

czy radio w komórkach dobrze dziala?

4 odpowiedzi i komentarzy
JohnShooter

Kto wykonuje tą piosenkę ?

3 odpowiedzi i komentarzy
hakunnin

Radio internetowe.

6 odpowiedzi i komentarzy
jakub90

Co zasili dynamo rowerowe ?

1 odpowiedzi i komentarzy
outsider

Czy słuchasz Programu 2. Polskiego Radia?

13 odpowiedzi i komentarzy

Najaktywniejsi dziś

1. 1 218,1 pkt elsieelsie
  2. 2 126,5 pkt _ewa__ewa_
  3. 3 124,7 pkt vera223vera223
  4. 4 100,1 pkt tadziotadzio
  5. 5 98,8 pkt brzydula-bbrzydula-b
więcej rankingów

Eksperci w kategorii:

kobietka
Zgłoś błąd