zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych

Co trzeba zrobić żeby nie płacić OC?

anonymous | 31 maja 2007 17:01:58 | kategoria: Biznes i finanse, Ubezpieczenia

• G+
  • Facebook

Mam samochód którego nie mam zamiaru złomować, ale nim nie jeżdżę z perwnych powodów, ani nie zamierzam nim jeździć, więc co muszę zrobic żeby nie płacić za niego OC?

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 28 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
tagi: oc
jacek3329

jacek3329 | 31 maja 2007 17:07:11

Wyrejestrować?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 31 maja 2007 17:08:24

JAK?!

anonymous | 31 maja 2007 17:15:22

LEGALNIE i na stałe wyrejestrować = zezłomować (jeśli masz kogoś znajomego w punkcie, gdzie złomowane są samochody, nie Ci da papierek, że przyjął samochód do kasacji)

anonymous | 31 maja 2007 17:38:52

tak, znajomego haha kurde trzeba by miec wszedzie znajomych....co za bzdury piszecie

1 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 31 maja 2007 17:44:47

anonim , 31 maja 2007 17:38 - bzdury to Ty piszesz, nie ma możliwości LEGALNIE i na stałe wyrejestrować samochodu bez złomowania!

josze

josze | 31 maja 2007 19:47:16

wyrejestrowanie pojazdu

niuni

niuni | 1 czerwca 2007 00:32:33

Czy jeździsz autem czy nie OC jest obowiązkowe :(. Są takie możliwości złomować lub sprzedać, istnieje jeszcze jedna możliwość sprzedać np. znajomemu jako złom użytkowy.

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 23 czerwca 2007 14:00:34

DOWIEDZIAŁEM SIĘ JAK Z TYM JEST WIĘC CHCĘ POMÓC WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM: MOŻNA KUPIĆ SAMOCHÓD JAKO ZŁOM UŻYTKOWY TRACĄC MOŻLIWOŚĆ JEŻDŻENIA NIM PO DROGACH PUBLICZNYCH, ALE TAKŻE KONIECZNOŚĆ PŁACENIA OC. MOZNA TO ZROBIĆ 100% LEGALNIE, WIEM BO OSOBIŚCIE TAK ZROBIŁEM.

Grom642

Grom642 | 20 marca 2012 14:32:34

Tak czytam te wasze komentarze i "problemy" z OC i nie wierze wlasnym oczom....Mieszkam w Niemczech i kazde dowolne auto moge wyrejtrowywac albo zarejstrowac dowolna ilosc razy..Ktos kto ma np. kabriolet albo motocykl to wiadomo ze nie bedzie nim jezdzil w zime,wiec istnieje tkz. ubezpieczenie okresowe i na tablicy rejstracyjnej pojazdu widac od kiedy do kiedy pojazd jest ubezpieczony i moze poruszac sie po drogach publicznych.mase ludzi wyrejstrowuje swoje pojazdy na zime zeby potem zarejstrowac je na poczatku lata.Ta cala operacja trwa ok. 15-25min.Nie rozumiem w czym tkwi problem za-labo wyrejstrowania pojazdu w Polsce.....

anonymous | 30 listopada 2008 16:35:02

witam, mam nastepujący problem: rozbiłem auto, nadaje sie do kasacji, wiec oddałem je na maszynki do golenia, ale stało przez rok czasu w garazu, a nie było płacone ubezpieczenie oc, co mam teraz robic zeby zminimalizowac koszty? zdaje sobie sprawe ze bede musiał płacić zaległo oc, ale coś jeszce?? pomóżcie, z góry dzieki

anonymous | 25 marca 2009 15:05:09

witam mam problem poniewaz mam motorower i nie chce za niego placic OC gdyz juz dawno ulegl degradacji. Czy musze wyrejstrowywac pojazd czy moge isc od ubezpieczalni i po porstu nie przedluzyc polisy OC bez koniecznosci wyrestrowywania

więcej odpowiedzi
1 2 3 z 3

Podobne pytania

robikon

Gdzie wykupić OC?

24 odpowiedzi i komentarzy
burasekmalutki

Ile kosztuje OC "elki" do nauki jazdy?

2 odpowiedzi i komentarzy
robikon

Gdzie najtaniej kupie OC?