zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
mhelmet

Co lepiej wybrać N czy Polsat Cyfrowy?

mhelmet | 26 lipca 2007 13:52:49 | kategoria: AGD i RTV, Telewizory

• G+
  • Facebook

cohodzi mi o opinie uzywtkowników

0 ładowanie danych... 8 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 71 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
anthonykiedis

anthonykiedis | 26 lipca 2007 14:16:24

chyba N jest lepszy

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
weasel

weasel | 26 lipca 2007 14:17:47

zdecydowanie N
mam polsat od 3-4lat i tyle co ja mialem z tym problemów to tylko ja wiem. Od zmiany cen po problemy techniczne ze sprzętem i przerwy w nadawaniu. Nie chcę się ti rozpisywać ale uwierz mi, że N jest 10x lepsze pod każdym względem. Polsat trzymam tylko dlatego, że dziadek nauczył się korzystać z tego dekodera a ja nie mam siły znowu go uczyć obsługi nowego.

0 ładowanie danych... 5 ładowanie danych... skomentuj
szejk

szejk | 26 lipca 2007 14:29:40

Polsat nie jest taki zły, nie mam z nim kłopotów.

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
TeamGeist

TeamGeist | 26 lipca 2007 14:31:34

Również mam Cyfrowy Polsat i mogę tylko potwierdzić to co napisał przedmówca-A jeżeli chodzi o ceny to sam porównaj co się lepiej opłaca: N i Cyfrowy Polsat. Jestem za n.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
efceka

efceka | 26 lipca 2007 15:04:59

Zgadzam się z Weaselem, ledwo wiater powieje czy mocniejszy deszcz, sygnał przerywa albo wogole staje, a antene mam ustawiona i przymocowana dobrze (sasiedzi nie maja problemow). No i na Polsacie nie ma Spice Platinum.

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj
TMac1

TMac1 | 26 lipca 2007 16:21:12

Jestem użytkownikiem Cyfrowego Polsatu, a także Cyfry+. Osobiście najlepiej polecił bym ci Cyfrę+ (znakomita oferta programowa - najlepszy program sportowy Canal+ Sport, najlepsze programy filmowe - Canal+, Canal+ Film, HBO, HBO 2, HBO Comedy), ale najwyraźniej cię ona nie interesuje. Z Cyfrowym Polsatem nie mam żadnych kłopotów. Ma bogatą ofertę programową (dużo sportu - PS Sport, PS Sport Extra). Uważam, że te dwa programy biją na głowę nSport i TVP Sport, które zawarte są w ofercie programowej platformy n. Nie tak dawno był test w "Komputer Świat" i wówczas ze względu na innowacyjność wygrała platforma n. Musisz bardziej uściślić to na czym ci zależy. Oferta programowa, ceny itp.?

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 26 lipca 2007 17:22:57

Jakiś większych problemów nie mam z Polsatem Cyfrowym, czasem przerywa sygnał ale to na kilku kanałach i trwa to chwilkę. Zaletą CP jest cena... 35 zł a oferta programowa mi wystarcza zwłaszcza że rzadko oglądam tv, dlatego też nie wykupiłem pakietów z filmami czy sportem bo mnie zupełnie nie interesują. Oglądam w zasadzie serię discovery, travel tvn 24, Meteo, Turbo lub Reality. Rodzinka woli obejrzeć tvn , puls lub tele 5. Czasem zdarza się że Polsat odkoduje resztę kanałów (w czasie świąt zauważyłem że są wszystkie kanały) za free :). Kiedyś jak N wchodziło na rynek kumpel wybrał się do nich i porównując ofertę to żeby mieć te kanały musiałbym wybrać kilka pakietów no i oczywiście więcej zapłacić. Jak się w końcu zdecydują i doprowadzą kablówkę na moją ulicę to może zmienię na kablówkę ale ze względu na internet...

0 ładowanie danych... 2 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 20 grudnia 2007 16:27:32

Nie rozumiem dlaczego macie problemy z CP chyba mieszkacie w jakimś miejscu że nawet nie ma zasięgu telefon komurkowy.Ja mie mam zadnych problemów i uważam że CP jest dużo lepszy od N.

anonymous | 1 stycznia 2008 18:27:48

w 100% cyfrowy polsat n-ka ma podzial na pakiety i sa drogie a w cp jest mix kanalow

lemon41

lemon41 | 29 marca 2013 09:14:15

PC za 59 zł ma ful programów i ful programów w HD razem coś koło 140 nie ma pakietu HBO jest w ofercie do dokupienia w tym pakiecie są wszystkie programy typu sportowego duży pakiet bajek pełno programów typu discavery  pełen pakiet filmowy i informacyjny więc co potrzeba więcej za 59zł zwłaszcza że cały sprzęt pracuje rewelacyjnie bez jakichkolwiek kłopotów technicznych .tuner sagem HD z nagrywaniem iprofesjonalnie zamontowana antena 80HD od 4 lat spisuje się doskonale

0 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 1 stycznia 2008 19:13:43

Zdecydowanie w 100% polecam Cyfrowy Polsat. ma tanie pakiety i nie mam z nim klopotów także ma porządne tunery. N zaś nie polecam drogie pakiety i nic ciekawego.

więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 7 z 7

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

eskimot

Kanał z filmami SF na satelicie.

3 odpowiedzi i komentarzy
Jutro

Dlaczego trzeba doić krowy?

18 odpowiedzi i komentarzy
Andeline

Dlaczego ziewanie jest zaraźliwe?

33 odpowiedzi i komentarzy
sneaky

Znacie jakieś ciekawe kody w Idei/Orange?

28 odpowiedzi i komentarzy
danajanek

TV LCD najtaniej?

4 odpowiedzi i komentarzy
szczurek

Fotel Eli Jaworowicz

1 odpowiedzi i komentarzy
janette6

proste pytanie

5 odpowiedzi i komentarzy

Najaktywniejsi dziś

1. 1 252,9 pkt znafca_żytaznafca_żyta