zamknij x

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta? Załóż konto!

Dodaj odpowiedź
  • Nowe wiadomości
  • Powiadomienia
  • Zaproszenia
Skrzynka wiadomości Nowe wiadomości (odśwież listę)
Powiadomienia o odpowiedziach, komentarzach i ocenach
Zaproszenia do znajomych
pyzaponczoszanka

Co czują osoby postawione przed faktem dokonanym przez samobójcę?

pyzaponczoszanka | 24 marca 2010 20:01:50 | kategoria: Gry, Pozostałe

• G+
  • Facebook

Czy mogę sobie dać prawo do wściekłości? Czy prócz rozpaczy wolno mi być w*&^%$ą?
Dlaczego Wy dzieciaki zamiast poszukać pomocy wybieracie koniec wszystkiego?
Czy to wstyd, że przyznaję się wam do rozpaczy?

0 ładowanie danych... 16 ładowanie danych... odpowiedzi i komentarzy: 62 skocz do ostatniej odpowiedzi odpowiedz
desdemona

desdemona | 24 marca 2010 20:13:00

Rozwiń to pytanie bo nie czaje. "Dlaczego Wy dzieciaki zamiast poszukać pomocy wybieracie koniec wszystkiego?" Dlaczego kierujesz to pytanie do "nas",uważasz że tutaj jest większość samobójców?

0 ładowanie danych... 1 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 24 marca 2010 20:14:02

Nic nie rozumiem z tego pytania.

2 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
pyzaponczoszanka

pyzaponczoszanka | 24 marca 2010 20:15:56

Uważam ze tu na pytamy też są osoby stojące na krawędzi. Często radzimy takim osobom - pogadaj z rodzicami, pogadaj z przyjacielem, ale mało który dzieciak w końcu rusza szukać pomocy dla swoich czarnych myśli. Dzieciaki robią sobie krzywdę, Chcę żeby chociaż jedna osoba zastanowiła się co się stanie później z innymi - tymi którzy zostają. Dlatego to pytanie. Z desperacji.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj

anonymous | 24 marca 2010 20:22:46

Ta desperacja raczej świadczy o tym, że tobie potrzebna jest pomoc.

4 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
pyzaponczoszanka

pyzaponczoszanka | 24 marca 2010 20:28:02

Oczywiście. czyż nie po to miedzy innymi jest ten portal? czy to sobie nie pomagamy?
choćby literami? To pytanie jest nie dla mnie. ja się wyryczę w poduszkę. Pytanie jest dla każdej osoby, która nad czymś takim się zastanawia. Chciałabym by napisały tu osoby, które cokolwiek wiedzą o tym uczuciu, które zostaje po śmierci kogoś bliskiego. chciałabym by spojrzeć na tą sprawę nie tylko oczami samobójcy - Który widzi tylko brak wyjścia. chciałabym by zobaczył co się dzieje później. Może to go powstrzyma...

0 ładowanie danych... 4 ładowanie danych... skomentuj
osobliwyosobnik

osobliwyosobnik | 24 marca 2010 20:30:43

Odpowiem chociaż nie jestem dzieciakiem.

Próbowałem się zabić żeby uciec od tego wszystkiego. Wolę umrzeć będąc jeszcze w miarę zdrowym niż zastanawiać się co przyniesie przyszłość. Wiem, że na pewno nic dobrego w przyszłości się nie zdarzy, a może być tylko gorzej, bo im człowiek starszy tym coraz bardziej niedołężny i musi polegać na innych. Ja tak nie chcę. Na ten świat w końcu się nie prosiłem.

Chodziłem już do kilku psychologów i psychiatrów, ale nikt nie był w stanie mi pomóc. Nie zamierzam łykać żadnych proszków, a teksty typu "otwórz się na ludzi", "wyjdź z domu" itp. do mnie nie trafiają.

Jestem pewien, że kiedyś spróbuję ponownie, ale muszę się do tego dobrze przygotować, żeby tym razem się udało.

1 ładowanie danych... 6 ładowanie danych... skomentuj
pyzaponczoszanka

pyzaponczoszanka | 24 marca 2010 20:35:50

właśnie do takich ludzi jak Ty piszę. Czy nie ma innego wyjścia? czy jesteś tego pewien? Ani jednej osoby, dla której warto żyć? Czy zastanawiasz się czasem jakie zgliszcza zostawisz w sercach ludzi którzy cie kochają? Czy to nie ma znaczenia...?

osobliwyosobnik

osobliwyosobnik | 24 marca 2010 20:41:29

Nie ma innego wyjścia Tak, jestem pewien

Nie mam nad czym się zastanawiać, bo nie ma takich ludzi, a jeśli nawet ktoś twierdzi, że mnie kocha to kłamie, albo mówi tak tylko po to, żeby wzbudzić litość, bądź w jakiś sposób mnie wykorzystać.

0 ładowanie danych... 3 ładowanie danych... skomentuj
pyzaponczoszanka

pyzaponczoszanka | 24 marca 2010 20:43:18

Skąd możesz mieć taką pewność? czy Każdy kogo spotkałeś wykorzystuje cię? Jesteś w 100% pewien ze swoją śmiercią nie zrobisz komuś dziury w sercu?

anonymous | 24 marca 2010 20:47:07

@osobliwyosobnik - jakbyś miał odwage to byś dawno to zrobił wiec nie pisz głupot. A jak masz odwage no to nara i pozdro.

6 ładowanie danych... 0 ładowanie danych... skomentuj
więcej odpowiedzi
1 2 3 4 5 6 7 z 7

Koszulki pytamy.pl

Podobne pytania

Najaktywniejsi dziś

1. 1 218,1 pkt elsieelsie
  2. 2 126,5 pkt _ewa__ewa_
  3. 3 124,7 pkt vera223vera223
  4. 4 96,1 pkt tadziotadzio
  5. 5 88,6 pkt brzydula-bbrzydula-b
więcej rankingów